Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lady_Gaga
  ****

  Sice jsem komedii trochu nadhodnotila v bodování, ale jen proto, aby nezanikla. Nebýt toho, že jsem se báječně bavila u Léto All Exclusive (což je volné a ještě vtipnější pokračování této komedie), nezjistila bych zpětně, že ještě před ní byl natočen tento úsměvný kousek. A fakt nemá smysl srovnávat Pařbu ve Vegas, kdo si toto vygumuje z hlavy, dobře se pobaví (už úvodní situací se slečnou na recepci) 😜 Ale jestli hledáte intelektuální bergmanovské drama, tak jste tady rozhodně špatně.(18.8.2017)

 • kaylin
  **

  Východisko, které mě samo o sobě nebavilo. Tohle je prostě "Pařba ve Vegas" trochu jinak. Chlapík chce slavit svojí třicítku, ale zároveň má šéfovi hlídat dítě. Šéfa odvolají z dovolené, protože se chůvák i synek ztratili. Nemůžu si pomoct, ale už z toho je mi tak nějak jedno, jak to vlastně bylo, a průběh filmu mě pro zápletku nadchnout nedovedl.(3.4.2016)

 • M.i.k.e
  ****

  člověk si tak dlouho stěžuje,že není moc dobrých komedií,až takhle najednou narazí náhodou na Babysitting,ze kterého se vyklube jedna z nejvtipějších komedií posledních let.Využívá sice standardní klišé a postupy kombinující Pařbu ve Vegas s Projektem X,ale vyhýbá se vulgaritám a extrémní trapnosti což se dneska už moc nevidí.Osobně sem se pobavil jako už dlouho u komedie ne...80%(29.10.2017)

 • JardoLe
  *****

  Philippe Lacheau je sympatak,vyborny reziser a aj herec,tato seria troch filmov sa podarila fakt velmi dobre,Francuzsko je krajina komedii,neskutocne som sa nasmial a to som pozeral len s titulkami,jednotka sa mi pacila najviac,bola excelentna,ale ani dvojka a trojka nezaostavaju,jednoducho takto si predstavujem vybornu zabavu a je tam kopec krasnych zien,mnaaaaam...:-)(13.11.2017)

 • dopitak
  ****

  Po zhlédnutí Alibi na klíč byla očekávání vysoká, a nenaplnila se. Blbá pařba, kde je velmi málo vtipných situací. O většinu se stará Jugnot sedící na gauči (doutník), ale rozhodně ne Lacheauova skupinka. Jako puntíčkář a šetřílek se nedokážu přenést přes situaci, že někdo demoluje cizí dům. Alice David moc pěkná.(11.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace