Francouzská jízda a zábava v jednom. Nejdříve jsem viděl díl druhý pod jiným názvem a dnes jsem se dozvěděl o dílu prvním, který je taktéž výborný. Philippe Lacheau je šikovný režisér i herec a všichni herci jsou jeho kamarádi ( Všichni herci hrají ve všech filmech společně), což je super také bych rád patřil do téhle party. Všichni jsou mi sympatičtí, Alice David je k sežrání a situační scény byly neskutečné. Doslova bláznivější a taťkovější Project X. Hodně jsem se nasmál. 85%(27.9.2017)

• Rodriguez

Dvojka byla suprová zábava, která si na nic nehrála. Viděl jsem ji dřív a pod jiným názvem. Potom jsem zjistil, že to má ještě svého předchůdce a podle hodnocení jsem ho neváhal pustit. Jenže tenhle typ humorné zábavy už tu byl tolikrát, že tohle mě opravdu u srdce nevzalo. Kýčovité a pro mě nezáživné. Druhá hvězda za papoucha a rybičky. 40%(19.7.2018)

Po zhlédnutí Alibi na klíč byla očekávání vysoká, a nenaplnila se. Blbá pařba, kde je velmi málo vtipných situací. O většinu se stará Jugnot sedící na gauči (doutník), ale rozhodně ne Lacheauova skupinka. Jako puntíčkář a šetřílek se nedokážu přenést přes situaci, že někdo demoluje cizí dům. Alice David moc pěkná.(11.11.2017)

Jo, tiez tvrdim ze ide o franuzsku odpoved na Parbu ve Vegas ... tentokrat s Lacheau a Boudalim. Kazdopadne tempo slusne, dialogy vyborne: Dlho sa mi zdalo, ze francuzskych kvalitnych komedii je minimum, toto je ale svetla vynimka. Najviac ma dosto to rozbordelenie cudzieho domu, to bol fajny masaker . 85 %(13.11.2018)

Philippe Lacheau je sympatak,vyborny reziser a aj herec,tato seria troch filmov sa podarila fakt velmi dobre,Francuzsko je krajina komedii,neskutocne som sa nasmial a to som pozeral len s titulkami,jednotka sa mi pacila najviac,bola excelentna,ale ani dvojka a trojka nezaostavaju,jednoducho takto si predstavujem vybornu zabavu a je tam kopec krasnych zien,mnaaaaam...:-)(13.11.2017)