Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý valcíř Jan Marek (P. Pelzer) se po těžkém úrazu a následném půlročním pobytu v nemocnici a rehabilitačním ústavu vrací domů. Manželka Zdena (B. Plichtová) i jeho šestnáctiletý syn Janek (O. Malý) se však k němu chovají odtažitě. Marek zjišťuje, že Janek se změnil: je drzý, toulá se po večerech s kamarády a má neomluvené hodiny ve škole. Večer se muž pokouší v posteli o intimnosti, ale manželka ho odmítne. Záhy se Marek od sousedů dozvídá, že Zdena má milence. Pohádá se s ní a odstěhuje se na ubytovnu. Marková synovi namluví, že otec odešel k jiné ženě, a Janek na něj zanevře. Začne stále víc zanedbávat školu, otci se vyhýbá. Marek podá žádost o rozvod. Janek se doma opije a je odvezen do nemocnice s otravou alkoholem… (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Ivucha 

všechny recenze uživatele

Zápletka dost nerealisticky řešená, málokdo by z manželství utíkal na základě prvních neshod a klepů. Výkony herců podprůměrné. Námět mohl být určitě lépe vytěžen. ()

topi 

všechny recenze uživatele

Ostravská televize uvádí příběh o rodičích, kteří se chtějí dát rozvést a jejich šestnáctiletý syn to těžce nese. Kuriózní na tom je Ondřej Malý, nyní hojně obsazovaný herec, kterému tenkrát opravdu bylo 16 let. ()

Reklama

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Překvapila účast pana doktora Radima Uzla. Inscenace není nic světoborného, takový podivný mišmaš. Pár okamžiků snad nějak utkví v paměti, ale jinak je to celé bezvýrazné.         ()

milos.bradik 

všechny recenze uživatele

Herecké výkony hrozné. Námět by nebyl tak špatný, ale když manželka takto odmítne muže, tak potom není divu, že odejde, když mu navíc poté nebere telefony, nechce jej pustit do bytu a synovi řekne, že odešel k jiné ženě i když to není pravda, tak by byl zázrak, kdyby se vrátil k takové ženě zpět. Zaujal mne tam v nemocnici ten mladý Uzel, ale herecky stál za zmínku jen Vochoč, ostatní hráli příšerně. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama