Televizní drama z období osidlování pohraničí po 2. světové válce. (oficiální text distributora)

Pitryx

Ne, že by to bylo kdoví co, ale ten konec byl velmi dobrý. Babča se s tím nemazala. Ale i celkově se na to dalo dívat, ovšem šedesát je moc, Já dávám padesát, tedy čistý průměr. ** A PUL ()

Tommassi3

Tahle inscenace se v Ostravě Českaslovenské televizi povedla.. Možná vyznívá zbytečně sentimentálně a závěr se neobešel bez soudruhoidního poselství, ale zajímavý neotřepaný příběh, solidní herecké obsazení a hudba Vadima Petrova ji činí zlehka nadprůměrnou.. ()

argenson

Začínám rozumět tomu, proč v Ostravě všichni chlastají. V čele se slavným Kamenným řádem tam prostě v televizi vznikaly strašně depresívní věci. Ovšem mně dosud neznámá Dagmar Veselá je výborná. ()

Volodimir2

Ide o úplne iný film ako sú podávané filmy z osídľovania pohraničia, snaží sa vyvarovať násilia a viac je nasmerovaný k deťom a škole. Výborný film s miernou agitkou v závere. ()

Hombre8

Mohl to být docela hezký, i když prostý příběh, ale vyšla z toho mizerně zrežírovaná ochotničina s přeřvanou hudbou. ()