The Helpers

• USA No Vacancy

Sedem priateľov idúcich na výlet do Las Vegas sa zastaví v blízkosti non-stop motela, aby si tu oddýchli. V budove stretnú skupinu zdanlivo užitočných ľudí. Tí ich presvedčia, aby zostali na noc, počas ktorej sa však vo svojich izbách prebudia počúvajúc zvuky príšerného krvavého teroru. (nessbeal)

MareT.

Spise bych rekl, ze to je ta pointa, ktera vsechno zahubila. Brutalita byla take samoucelna a stupidni chovani postav nabral novy level. ()

J*A*S*M

Nula nula nic. Řemeslně dostačující, ale jinak jedna velká otrava. Nejsympatičtější věcí na filmu je jeho krátká stopáž. Za to tvůrcům posílám ten jeden bodík, že sebekriticky zhodnotili, že mučit diváky déle už by bylo moc. ()

kaylin

Tady bych si dovolil znuděný a unavený povzdech hned na začátku, protože nic jiného si ani snímek nezaslouží. Na první pohled, v podstatě od první scény, je celkem jasné, jakým směrem se bude tenhle snímek ubírat a není to nijak hezké zjištění. Nedá se nic dělat, moderní trend hororů je prostě v tom, že se točí všechno, co už tu jednou bylo v domnění, že nový tvůrce přijde s něčím lepším. Nepřijde. Rozhodně ne v případě chudého snímku „The Helpers“. ()

ricci.s

Skupinka idiotov je zatvorená v jednom moteli, ďalšia skupinka idiotov ich mučí, a to je vlastne všetko. Tak debilný exploitation, že to ani nie je možné (stále sú však aj väčšie kraviny, tak aspoň bodík). Mne to však pripadalo, ako keby sa režisér snažil napodobniť kvalitný motelový hororík "Vacancy", kto však čaká aspoň minimálne kvality tohoto snímku aj tu, môže rovno zamieriť o dom ďalej. Atmosféra či napätie úplne chýbajú, je to stokrát lacnejšie, postavy sú nesympatické úplne všetky, či už kladné alebo záporné, gore taktiež mínusové, pretože jedno amatérske odseknutie hlavy ma už sotva vzruší... no nenašiel som tu vlastne nič, totálna strela vedľa. Škoda, a to mám exploiťáky stále najradšej (1/10). ()