Řežba v Tombstone

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici
  • Franc1s

No potěš pán Bůh, teda Lucifer. Zajímalo mě to jen kvůli Dannymu "BADASS" Trejovi a kámošovi Rourkeovi, ale byla to chyba asi :) Chápu, že na starý kolena si chtěl Trejo zahrát ve westernu, ale takhle nee, to není ani do telky, natož dvd. Příběh na pohodu: šéfa bandy zradí brácha, zabije ho, ten se dostane do pekla za Luciferem a uzavřou dohodu, BADASS zabije zbytek bandy a Pekelník ho nechá živýho na světě, takže klasická vyvražďovačka, která dopadne jak jinak, SPOILER než pokračováním na dvojku, wtf? Pro mě to nebyla ani ta oddechovka, spíš jsem se chytal za hlavu. Těch pár dobrých přestřelek je hodně málo..Chci Machete!! 3/10(3.10.2013)

• Ondr@932

Žánr western nemám moc v lásce, ale řekl jsem si, že pro jednou udělám vyjímku a zkusím to. No a dostal jsem přesně to co jsem očekával. Tak půl hodiny se na to dalo dívat a poté to už začalo nudit a víc a víc. Například špičkový western Nespoutaný Django má skvělí herci, výborný příběh, kvalitní režii ... atd Ale toto nemá bohužel nic :-( Ale tak jednou se na to kouknout i když občas s utrpením dalo. 40%(6.10.2013)

Fanúšici Dannyho Treja ktorý sa neštítia béčkových filmov (nie že by hral v nejakých trhákoch to iba s princípu) Budú krochtať blahom . Béčkový western nadupaný od začiatku do konca prestrelkami, neustálim výbuchmi, spomalenými zábermi, drsnými pózami ale hlavne neustále pribúdajúcimi mŕtvolami. Pripomenulo mi to štýlovky ako Diabli na motorkách alebo Nude Nuns with Big Guns. Svojim spôsobom je to prepracovaný film.... naozaj... v každom momente niečo explodovalo strih bol epilepticky rýchli jazda s koňmi nebola sfušovaná Koltov sa len tak dymilo a dinamit nuestále vybuchoval. Trejo je na svoj vek v dobrej kondícií jazda na koni mu nerobila problém no v istých scénkach určite použil kaskadéra. Absurdnosť v tejto snímke ma normálne núti pridať vyššie hodnotenie. Do Dannyho Treja šesť chlapov vyprázdni zásobník potom ho došlape kôň a popri to dostane ešte najmenej 10 guliek a prakticky mu nič nie je. Svojim spôsobom je to nenormálne dobré. Mickey Rourke ako satan tiež prekvapil (scéna kde trhá s Treja kožu je zaujímavá). Celí dej je o tom ako sa gang pod vedením Treja dostane k bani plnej zlata. Ostatný členovia zacítia zisk a Treja zabijú.. Rok na to sa však Danny vracia s pekla aby sa pomstil.(27.9.2013)

Parádní Béčko :-) Danny Trejo a Mickey Rourke, to je hodně dobrá kombinace a oba jsou prostě drsný. Nápad se sbíráním duší pro Satana se mi líbil a ztvárněné peklo taky. Westernové přestřelky nemaj chybu, ikdyž občas zmatené, ale zase pár zpomalenejch záběrů a to taky můžu. Prostě zápory střídají klady, ale těch je o maličko víc. 72%(12.4.2014)

No má to kurevsky televizní look a není to zase až taková řežba jak slibuje název, ale i když se jedná jenom o lehce nadprůměrný béčkový počin, tak musím přidat hvězdu navrch, protože když to porovnám z některými skvosty ve kterých Trejo v poslední době hrál (jako já mám toho zjizvenýho drsňáka celkem rád, ale bere fakt úplně všechno a hraje v kdejaký mrdce) tak je to o třídu lepší. Takže vcelku spokojenost a beru to jako předkrm před dlouho očekávaným návratem pana Mačety.70%(13.10.2013)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Při scéně s dostavníkem ve městě, kdy skáče Calathea (Dina Meyer) z dostavníku, je videt, jak jsou nohy zavlečeny do oprátí, které je táhnou pryč. V mžiku je ale vše v pořadku a Calathea leží na zemi, kam dopadla. (Beo.wulf)

• - Poté, co společně Guerrero (Danny Trejo) a Calathea (Dina Meyer) odjíždějí z dolu na dostavníku zpět do města a jsou pronasledování bandity, je v několika záběrech vidět Calathea s puškou v ruce. V dalším záběru však puška mizí, poté se opět objevuje a nakonec ji znovu bere do ruky. (Beo.wulf)