Řežba v Tombstone

Scénografie:

Christian Niculescu

Kostýmy:

Oana Draghici

Danny Trejo a jeho velká akcí nabitá westernová pomsta. Řežba v Tombstone mě překvapila svým tempem,protože to měla fakt parádní a ani chvilku nenudila. Ďábelský Rourke smrtící Trejo pěkná Dina Meyer a to všechno ve westernovém kabátu. Nevim co podle hodnocení ostatní od filmu čekali,ale moje očekávání klasické Trejo podívané film splnil na 100%. 75%(2.1.2014)

To zase byla "řežba" :D. V Tombstone nikdo nikoho neřezal, jen tam přišla "Smrt" v podaní Danny Treja. Překladatel názvu asi nepochopil (nebo film neviděl). No neva. Film jako takový mě překvapil. Ne námětem, hereckým výkonem (kohokoliv) nebo tak. Ale formou. Neobvyklé úhly kamery a netypické záběry. Něco podobného jsem viděl naposled ve westernu Posse (což je 20 let starý film). Díky tomu se u mě podařilo nastavit celkem příjemné rozpoložení a sledování filmu jsem si užil. Jinak je to čistokrevný průměr co nezklame.(27.11.2013)

No má to kurevsky televizní look a není to zase až taková řežba jak slibuje název, ale i když se jedná jenom o lehce nadprůměrný béčkový počin, tak musím přidat hvězdu navrch, protože když to porovnám z některými skvosty ve kterých Trejo v poslední době hrál (jako já mám toho zjizvenýho drsňáka celkem rád, ale bere fakt úplně všechno a hraje v kdejaký mrdce) tak je to o třídu lepší. Takže vcelku spokojenost a beru to jako předkrm před dlouho očekávaným návratem pana Mačety.70%(13.10.2013)

• netWoor

Kdyby rejža natáčel jen videoklipy, bylo by to fajn. To taky nemá žádnej děj, nad nesmyslama člověk mávne rukou a hlavně ... může si tam krásně hrát se světlem a detaily jako tady a nikdo mu nevyčte, že to je bezduchá hovadina. Bohužel natočil toto. Nu, u filmů s Trejem nemůžem čekat moc intelektuální zábavy,zvlášť, když čerta hraje vyžranej Rourke. Půl bodu za hezkej xichtík hrdinky, půl bodu za pár pěkných scén se světlem, jeden bod za exteriery a kostýmy ...(17.12.2013)

Příběhově o ničem (taková ořezaná westernová Vrána), jenže přes svou lacinost tohle videobéčko dobře vypadá, na nic si nehraje a drsňáckou akcí, pózami i hláškami neškudlí. Zručná režie sází nápady a krkolomné záběry, zběsilá střihová palba nejspíš účelově maskuje "důchodcovskost" Dannyho Treja a Mickey Rourke si svého slizkého ďábla náležitě užívá. Ne že bych sem tam nepospával, ale čekal jsem horší.(3.3.2014)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Poté, co společně Guerrero (Danny Trejo) a Calathea (Dina Meyer) odjíždějí z dolu na dostavníku zpět do města a jsou pronasledování bandity, je v několika záběrech vidět Calathea s puškou v ruce. V dalším záběru však puška mizí, poté se opět objevuje a nakonec ji znovu bere do ruky. (Beo.wulf)

• - Počas natáčania v rumunskej Bukurešti vošiel do scény túlavý pes. Mickey Rourke si ju adoptoval a dal jej meno Foxy. (whack)