Řežba v Tombstone

Masaker v Tombstone

Western

USA, 2013, 96 min

• beso74

Roel Reiné to tentokrát poriadne prestrelil. Nie žeby natáčal jeden skvost za druhým, ale napríklad také Rallye smrti 2 stálo za pozretie. Tento paškvil pozostávajúci z nosnej témy z Vrany obohatenej o kulisy starého dobrého Divokého západu a vyšperkovaný takým počtom lietajúcich guliek, že by sa za to nemusel hanbiť ani Sam Peckinpah vo svojej Divokej Bande či Quentin v Djangovi, však postráda to najpodstatnejšie, dej. Celý čas, vynímajúc talk show s diablom, sa riadi heslom NABI A ZABI, čo sa po 15 minutách stane mierne unavujúce a navyše aj pokusy o sypanie hlášok so stone face sa poväčšine úplne míňajú svojmu cieľu, ešte šťastie, že zopár svetlých výnimiek predsa len zabodovalo. Čo už, Danny Trejo si takéto úlohy musí vychutnávať plnými dúškami, veľa ich už asi nebude, čochvíľa má siedmy krížik na chrbáte a to už je pomaly čas, aby úlohy rôznych sucho hláškujúcich badassov prenechal o 30 - 40 rokov mladšej konkurencii. Ale zatiaľ im ešte stále hravo dokáže nakopať zadok, a ak ho riadne naštvú, tak aj ten predok...(8.12.2013)

Tohle je takový film do nepohody, kterému vlasně nemůžu nic vytknout a zároveň mu nemůžu prdnout více než 3rudé. Skoro bych řekl, že vyšší hodnocení by film samotný urazilo.Takovýhle hrubozrný, jednoduchý, levný, na nic si nehrající brak-s příběhem zaplivaným jak rodokaps věky ležící na veřejných hajzlech, který celý film táhne jeden tetovaný mexikánec s xichtem připomínajícím poblitou a rozbitou tahací harmoniku na dně popelnice-ani větší ambice nemá. Když se pak v téhle freak peep show-jako zlatý hřeb-před kamerou párkrát projde "zrůda kdysyfešák Rourke" o pár kilo nateklejší než posledně aby s Dannym prohodili pár břidkých dialogů-musí být každému hned jasné co je tohle za můvíčko.(21.10.2013)

No páni, tohle jsem od toho nečekal !! Dost dobrá práce, sice ta kamera až moc často zaujímala neobvyklé polohy a to mě postupně začalo štvát, hudba je také spíše průměr, no jinak to je příjemný počin... Danny Trejo na to že mu táhne na sedmdesát má lepší formu jak kde jaký čtyřicátník. A zbytek hereckého obsazení se musí také pochválit. Vážně jsem čekal, že film párkrát prokliknu, abych si ušetřil čas a dám tu jednu hvězdu, ale to se nestane ... HODNOCENÍ: 69% (3*)(30.9.2013)

Kupodivu zábavné. Fakt mě toto překvapilo. Čekal jsem, že když v tom hraje seschlej Trejo, tak to bude stát za pendrek, podobně jako třeba "Mačeta" (Bože, to byla nevtipná hovadina), ale ono to ušlo. Párkrát jsem se i zasmál a ten Trejo, který vypadal spíš jako hobit s koltem než drsný pistolník západu, nehrál zas tak nevýrazně, jak u něj bývá zvykem. Jen nechápu, proč do takové role obsadili zrovna jeho - i když ne každý se vzorově hodí na desperáta s kolty proklatě nízko, že pane Eastwood ?! - Dodatek pana Steroida: Miky Roura by měl dostat oskara za nejhůře vypadajícího herce ve filmu, či snad celého filmového průmyslu, buď je nemocný, nebo to má ze steroidů, nebo prostě se sebou provádí šílené praktiky stravování a hyzdění těla, jinak si to nedokážu vysvětlit - ten chlap vypadá čím dál tím hůř !!!(6.10.2013)

• kinghome

Tenhle film vám nabídne za 1) Bad-ass výraz Dannyho. Za 2) Nafouklou hlavu Mickeyho a za 3) pár dobrejch přestřelek což je na jeden film docela málo. Od tohohle filmu jsem nečekal nic a přesně to jsem dostal. Příběh o hovně se špatnými herci a pár přestřelkami, který se opravdu vyvedli, ale to mi vážně nestačí. 45%(2.10.2013)

• - Po tom, čo Mickey Rourke v Bukurešti pri natáčaní videl množstvo zúbožených túlavých psov, sa rozhodol založiť útulok veľkosti futbalového štadióna pre viac ako 100 000 psov, do ktorého plánoval investovať až 2 000 000 amerických dolárov. (whack)

• - Poté, co společně Guerrero (Danny Trejo) a Calathea (Dina Meyer) odjíždějí z dolu na dostavníku zpět do města a jsou pronasledování bandity, je v několika záběrech vidět Calathea s puškou v ruce. V dalším záběru však puška mizí, poté se opět objevuje a nakonec ji znovu bere do ruky. (Beo.wulf)

• - Při scéně s dostavníkem ve městě, kdy skáče Calathea (Dina Meyer) z dostavníku, je videt, jak jsou nohy zavlečeny do oprátí, které je táhnou pryč. V mžiku je ale vše v pořadku a Calathea leží na zemi, kam dopadla. (Beo.wulf)