Reklama

Reklama

Road to Ninja: Naruto the Movie

  • Japonsko ロード・トゥ・ニンジャ ‐ナルト・ザ・ムービー (více)

Obsahy(1)

Zlovolný Madara vytvoří alternativní svět, kam přenese Naruta a Sakuru. Tato alternativní dimenze je sice částečně stvořena k obrazu nejhlubších přání obou hrdinů, ale jinak je zde vše naruby. Hrdinové si brzy uvědomí, že sem nepatří a začne se jim stýskat po jejich pravém domově a přátelích. Aby se dostali zpátky domů do svého reálného světa, budou muset získat záhadný svitek červeného měsíce. Ten ale hledá také záhadný muž v masce, který se s Madarovou pomocí snaží ovládnout alternativní svět. Podaří se Narutovi a Sakuře vrátit zpět a překazit Madarovi plán? (Euky27)

(více)

Videa (1)

Recenze (33)

Mr.Husts 

všechny recenze uživatele

Tohle byla skutečně pecka. Jakože seriál už nějaký pátek nesleduju a mangu nečtu z důvodů totální překombinovanosti a přijebnutosti, rozhodně nelituju, že jsem na Road to Ninja našel odvahu. V mnoha věcech příjemně dojemné a nostalgické (Naruto a jeho dospívání bez rodičů), originální (celková hlavní dějová zápletka mi příjde bezva :) a hlavně vtipné (perverzní Lee, dominantní Hinatka). Naruto filmy pro mně byly vždy jen slaboučkou jednohubkou k super seriálu, Road to Ninja je prodle mě ale MNOHEM lepší, než ty prasečiny co se v manze dějí. Moc jsem se bavil a zavzpomínal na časy, kdy byl ještě seriál naprostá pecka. ()

Free_player 

všechny recenze uživatele

Nooo ... Až na pár příběhových failů a drobných chronologických nesrovnalostí se dá říct, že tohle je konečně koukatelné Shippuden movie . Ale přesto jsem toho názoru, že i tenhle Naruto film mohl být mnohem lepší z hlediska akčních scén a výběru vhodnějších postav . Jinak jsem rád, že se na tom podílel i sám Kishi a bylo to znát, studiu bandai se úspěšně podařilo zničit a snad každému sprotivit anime fillerama a zbytečnýma stokrát viděnýma flashbackama z minunosti .... něčeho podobnýho jsme ostatně byli svědkama u předešlích Naruto filmů . Takže panovaly obavy, ale nakonec vcelku spokojenost. ()

Reklama

Naslund 

všechny recenze uživatele

Nebýt soubojů, tak by to bylo vážně super. Jednotlivé postavy mám ze seriálů natolik rád, že si dokonce pamatuju většinu celých jmen. Proto tady jsem byl nadšenej, kdykoli se objevil někdo novej a choval se úplně v rozporu s tím, jak jsem ho znal. Hlavně jsem žral Kibu, Hinatu a Rocka, ale i s ostatníma byla sranda... ano, dokonce i se Sasukem. Škoda, že nezůstalo u legrace a muselo se bojovat, ale to těžko můžu zazlívat Shonanu. ()

DeathTheKid 

všechny recenze uživatele

Je to úplně jiný Naruto než jak ho známe. Příběh byl utahaný, celou dobu nám tvůrci mažou med kolem huby v podobě "převrácených" postav, zejména ze strany hlavní postavy. Animace mi místy přišla velmi netypická a pokud došlo na fighty, tak byly nudné, nepřehledné. Z mého pohledu zklamání a to jsem myslel, že ve spolupráci s Kishimotem vznikne něco epičtějšího. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Ve filmu se moc nebojovalo, ale pro mě to rozhodně nebyla vada na kráse. Náš drahý Naruťák byl přenese se Sakurou do světa, kde jeho rodiče žijí - a to pro mě byla paráda, pro Naruta trýznění duše. V podstatě o nic nešlo, byl to obyčejný příběh o tom, jak moc je Naruto osamělý, i když je hrdinou (a já s ním soucítila). A mně to v tu chvíli zatraceně sedlo. Takže jsem si film užila, ač měl sem tam slabou chvilku. Vidět Kušinu a Minata jako starostlivé rodiče je prostě moje. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Na námětu filmu spolupracoval Masashi Kishimoto, autor mangy „Naruto“ (od r. 1999). (Illuminare)

Reklama

Reklama