Extrémní případy

(pořad)
  • Slovensko Extrémne prípady

Extrémne prípady z produkcie TV JOJ prinášajú sériu súdnych prípadov, ktoré boli zinscenované na základe spisov z reálnych súdnych procesov. Jedná sa o kontroverznejšiu a vyhrotenejšiu verziu relácie Súdna sieň (od r. 2008), ktorá rovnako pochádza z produkcie tejto televízie. (FIBO)

MM_Ramone odpad!

„Táto televízna show, ktorá je imitáciou skutočných súdnych procesov, je úplným vrcholom toho najúbožejšieho hereckého vystupovania. Neherci v úlohách svedkov, obžalovaných, poškodených, sudcov a ďaľších súdnych zriadencov sa snažia dramaticky priblížiť súdne konanie. Lenže jediné čo sa im darí je dokonale sa strápniť. Toľko hereckého primitivizmu neuvidíte ani v ochotníckom divadle niekde v Hornej Dolnej...“ Tieto slová som napísal v komentáry ku relácii "Súdna sieň". No a "Extrémne prípady" sú akýmsi bonusom, či skôr vyšším levelom, "Súdnej siene". A v čom je to vlastne extrémne? No proste v tom, že tu ide o prípady spojené s neprispôsobivým rómskym etnikom. Cigáni na súde. Extrémny odpad! ()

Wacoslav1

Tahle odnož soudní síně z titulkem extrémní případy už mi tak zábavná nepřišla. Ze začátku ještě jo, ale jak už se to furt potom opakovalo dokola to jest cigán, cigán a eště raz cigán, tak už to byl opravdu docela extrém. Pár dílů jsem sjel, ale pak mě to přestalo bavit. Kontroverzní a vyhrocený to možná je, ale jak už nedokážou přijít z žádnou originalitou a řeší se furt to samý, tak to ztrácí drajv. 3* nedám, dávám 2*, páč jsem zdaleka neviděl všechno no a vidět to komplet, tak jdu možná ještě níž, takhle tomu dám 45% ()

Marek1991

Platí v podstate to, čo som opísal v komentári k Súdnej sieni, avšak je to o niečo ešte horšie, je to šialene vyhrotené a už menej reálne. Je tam akoby snaha vyžívať sa vo zvráteninách tak, ako to je v Extrémnych rodinách, len tu je to pochopiteľnejšie, kedže ide o súd. Podfarbenie v mnohých dieloch cigánskou hudbou, aby to nejak odlíšili od Súdnej siene u mňa nič nemení, dokonca sa mi to veľmi ani nepáči. Veľká slabota. ()

Krissty

Baví mě to.. Zajímavé procesy, často se u toho i nasměju.. Jen bych tam možná uvítala někoho, kdo umí alespoň malilinko hrát.. Jen trošičku!!! Herecké (ne)umění účastníků je žalostné a tenhle pořad tím padá opravdu hodně, hodně dolů... ()

topi odpad!

"Smrdel ako prasa divé postrelené." "Podrezal by som jej aj jemu krk prímo tu na súde!" Opravdu extrémní případy, kde v pozadí hrají housličky jak někde ze šantánu, to fakt nevymyslíš!! :D :D. Tak vysoké hodnocení ale nechápu, tohle je totiž totální dno všech podobně vykonstruovaných reality-TV. ()

tommy187

Ďalšia reality-show, ktorá je zbytočná na na obrazovkách. Pár dielov je dobrých, ale v podstate tento program nestojí za nič :), nemá žiadnu umeleckú hodnotu. Odo mňa *, za jeden diel, ktorý sa mi ozaj veľmi páčil. ()

RigorMortis odpad!

Tak tomuto dám s radosťou Odpad. Od "vyhrotenia" (rozumej amerikanizácie) Súdnej siene šla táto kvalitou dolu vodou, EP idú ešte hlbšie. Totálna fraška s nepresvedčivými hereckými výkonmi, ktoré by hociktorý ochotník - začiatočník vedel zahrať omnoho lepšie. Strata času a prúdu. ()

JonSnow

Slováci vždy dokáži jít ještě více do extrémností. Za vtipné pauzy během zkouškového si tento pořad zaslouží hvězdičku! ()

Mr.Jokker odpad!

Mozna si někteří z vás všimli "už i podle hodnocení" jaký jsme nuceni našemi stanicemi sledovat odpady . Mrzí mě že máme mi češi i slováci kanály které se svou kvalitou i pořady "jako jsou Extrémne prípady " dokážou vyrovnat jakékoliv kazachstánské porno Tv ! (J) ()