Vishwaroopam

Vishwaroop

Thriller / Akční / Krimi / Válečný

Indie, 2013, 149 min

• flyboyeda

Tento snimek mi pomohl prekonat asi tak deset tisic levelu bizarnosti... :)(3.7.2013)

• Chrustyn

Tak mám konečně za sebou svůj první indický akčňák. Mizerní herci, nulový scénář, debilní akce, taneční a hudební vystoupení a to vše zabalené do neskutečných dvou a půl hodin. Hlavní pravidla indických filmů:v nepochopitelné chvíli se začne tančit nebo zpívat a skoro vždy to okusuje tři hodiny.(5.12.2013)

• boric_model

Nudný a zbytečný film(9.7.2013)

• Andrea1717

Zvládla som toto "veľdielo" s veľkými ťažkosťami, až na pár okamihov šialená nuda, tá hudba tam mala niečo do seba, ale dej bez akéhokoľvek napätia, prostý väčších emócií, či už negatívnych či pozitívnych. Ten rozťahaný stred na východe mohli skumulovať do pár objasňujúcich slov a doplniť trošku emócií medzi hlavnými predstaviteľmi a bolo by aspoň na priemer.(29.9.2017)

• - Protesty muslimské komunity proti vyobrazení muslimů donutily režiséra vystřihnout některé části. S žalobou u nejvyššího soudu muslimští představitelé neuspěly a film mohl být v Indii uveden do distribuce. (KlonyIlony)