Debustrol - XX let totálního massakru

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Česko, 2006, 178 min

Záznam koncertu obsahuje:  01. Vyznání smrti I.
02. Přerushit
18. Yugoslavia
19. Noc husí kůže
20. Nozdrametal
21. Vyhlazení
22. Vyznání smrti II. (Wade)

MM_Ramone

Hudobnú skupinu Debustrol z Mladej Boleslavy som vždy považoval za vrchol česko-slovenskej thrash metalovej scény. Už ich prvý oficiálny album "Neuropatológ" mi doslova vyrazil dych. Hneď som si ich zamiloval. Energická, agresívna, vyhučaná hudba a drsné, nekompromisné texty. Skurvene dobrá kapela. Český Slayer! Ku príležitosti svojho dvadsiateho výročia, v roku 2006, vydali DVD "Debustrol - XX let totálního massakru". Jeho súčasťou je záznam ich koncertu z Prahy, na ktorom rozpútali fakt fuck total thrash masaker! **** ()

Litsarch

Až na novější písně (Přerushit, Masoterian), které moc nemusím, je koncert nabitý starými peckami a skvěle odsýpá. Na Debustrol jsem vyrůstal, takže toto DVD bylo pro mě povinnost. Bonusový materiál v podobě klipů, fotek a hlavně 100min historie je skvělá trešnička na už tak dobrém dortu. ()

KdG

Absolutně, totálně nejlepší dokument o Debustrolu na světě a celém doposud poznaném vesmíru ! ()

topi80

Tradičně perfektní výkon kapely, skvělý výběr skladeb, ale hodnotit to budeme jako celek, tudíž na maximální hodnocení by musel být dokonalý a zabijácký i zvuk. Pokud jde o nehudební složku, tak nevím, říkal jsem si, jestli jsou pánové i ve svých letech totální debilové, ale na druhou stranu, k thrashi přece nějaká ta frackovitost patří a bez ní to není ono (a je jedno, že vám táhne třeba na padesát). ()