Debustrol - XX let totálního massakru (koncert)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2006, 178 min

Tradičně perfektní výkon kapely, skvělý výběr skladeb, ale hodnotit to budeme jako celek, tudíž na maximální hodnocení by musel být dokonalý a zabijácký i zvuk. Pokud jde o nehudební složku, tak nevím, říkal jsem si, jestli jsou pánové i ve svých letech totální debilové, ale na druhou stranu, k thrashi přece nějaká ta frackovitost patří a bez ní to není ono (a je jedno, že vám táhne třeba na padesát).(15.3.2014)

Záznam z výročního koncertu české Trash metalové legendy.Debustrol a jejich první koncert který byl zaznamenán na DVD a musím říct že je to K***A nářez.Trash jak se sluší a patří Debustrol nezklamaly. 100%(27.6.2012)

Absolutně, totálně nejlepší dokument o Debustrolu na světě a celém doposud poznaném vesmíru !(23.7.2012)

Až na novější písně (Přerushit, Masoterian), které moc nemusím, je koncert nabitý starými peckami a skvěle odsýpá. Na Debustrol jsem vyrůstal, takže toto DVD bylo pro mě povinnost. Bonusový materiál v podobě klipů, fotek a hlavně 100min historie je skvělá trešnička na už tak dobrém dortu.(2.4.2013)

Hudobnú skupinu Debustrol z Mladej Boleslavy som vždy považoval za vrchol česko-slovenskej thrash metalovej scény. Už ich prvý oficiálny album "Neuropatológ" mi doslova vyrazil dych. Hneď som si ich zamiloval. Energická, agresívna, vyhučaná hudba a drsné, nekompromisné texty. Skurvene dobrá kapela. Český Slayer! Ku príležitosti svojho dvadsiateho výročia, v roku 2006, vydali DVD "Debustrol - XX let totálního massakru". Jeho súčasťou je záznam ich koncertu z Prahy, na ktorom rozpútali fakt fuck total thrash masaker! ****(12.3.2018)

• - Zaznamenaný koncert se odehrál 5. 4. 2006 v Praze v útrobách KD Opatov. (Wade)