Historie skupiny Future Folk

The History of Future Folk

Komedie / Hudební / Sci-Fi

USA, 2012, 86 min

• markotter

Tenhle film byl pravděpodobně vytvořen pro příznivce skupiny Future Folk - já jejím příznivcem ani bluegrassu obecně nejsem a tak mně pobavily akorát ty červený kýble na hlavách hlavních hrdinů. Filmově to je dost slabota.(12.6.2015)

Za málo peňazí úmerne toľko, aj keď dobrej, hudby - snáď ako drvivá väčšina indie filmov, aj Future Folk sa dá opísať prívlastkami nenápadný, milý alebo vhodný na zabitie nudy. Future Folk poteší, ale už si ho človek asi druhýkrát nepustí.(18.2.2016)

I přes celkovou schématičnost děje, kterous se The History of Future Folk snaží vyrovnávat podivností a ztřeštěností za každou cenu, se na to celkem dá koukat. Sympatické postavy, dobrá muzika a na nic si to nehraje.(4.4.2015)

• nascendi

Hudba bola celkom zaujímavá, nápad celkom dobrý, červené kýble na hlavách nezabudnuteľné, ale celkove si myslím, že kvôli pár pesničkám nebolo potrebné nakrúcať celý film. Veď nikto si kvôli poháru vína nekupuje krčmu, ani nelieta lietadlom kvôli kedysi podávaným cukríkom, aby pasažierom nezaľahlo v ušiach.(20.6.2015)

Neskutečně sympatický "malý" film, který i s minimálním rozpočtem ukazuje, že hlavní je nápad a srdce. Fanoušky sci-fi film asi vyloženě oslovit nedokáže - triky jsou někde na úrovni Červeného trpaslíka - avšak jedná se o výbornou komedii proloženou fantastickými hudebními čísly (mimochodem kapela Future Folk je skutečná). Takže kyblíky na hlavu, hudbu v srdci a rozjedem to!(18.6.2013)

• - Představitelé mimozemšťanů Nils d'Aulaire a Jay Klaitz jsou v reálném životě zakladatelé folkové skupiny Future Folk. (Terva)