Sword Art Online

• Japonsko Sôdo Âto Onrain (více)
Japonsko, (2012–2020), 37 h 59 min (Minutáž: 23–48 min)

Režie:

Jošijuki Fudžiwara, Tomohiko Itó, Manabu Ono, Takaši Sakuma (více)

Předloha:

Reki Kawahara (kniha)

Kóiči Jamadera, Takehito Kojasu, Ken Narita, Tomokazu Seki, Jošicugu Macuoka, Natalie Hoover, Cherami Leigh, Ajahi Takagaki, Tóru Ókawa, Terujuki Tanzawa (více)

Série(4) / Epizody(96)

Recenze uživatele Pavoll k tomuto seriálu (2)

Sword Art Online (2012)

Kedže hry ako Morrowind alebo DAOrigins patria medzi moje najobľubenejšie tak som pri pozerani tohto bol v siedmom nebi. MMO-čka moc nemusím, sú to žrúti času(vlastná skúsenosť), naposledy som nejake hral asi päť rokov dozadu a som rad že som skončil a nemienim znova začať. RPG-čka sú moje najobľubenejšie hry takže asi každí si vie predstaviť aký som bol nadšený zo SAO. Trošku sa mi nepáčil spôsob rozprávania, lebo tam bolo veľa obsahu ktorý nemal na hlavný príbeh žiadny vplyv. Po čase som si na to ale zvykol, bolo to aspon zaujimavejšie. Inak bolo všetko OK, možno sa niekde sem tam zadrhol scenár ale to bolo výnimočne. 9/10 ()

Season 2 (2014) (S02)

Či to bolo dobré, alebo nie? Na tom mam jednoznačnú odpoveď -ANO. Najlepšia bola samozrejme prva časť v GGO. Je pravda že to bola naťahovačka a súbojov tam moc nebolo(ale keď boli tak to stálo za to), ale mne to veľmy nevadilo. Serialy nemusia byť iba o samých a nekonečných rubačkách. Mne to tak celkom vyhovovalo. Najviac ma ale dostal Kiritov "svetelný meč", najlepšie na tom ale bolo že keď sa Kirito bil tak ten meč mal presne také isté zvukové efekty ako mečo zo SW. Časť keď Kirito získal Excalibur bola tiež ok, najlepší tam bol Thor a ten v červenom, myslím že sa volal Kein, alebo nejak tak. Potom ta časť ktora nasledovala sa mi už moc nepáčila. Bolo tam proste malo Kirita(skoro vôbec) a veľaaaaa Asuny. Nebolo by to až také hrozné keby sa posledných päť epizod iba neplakalo. No a ešte jedna vec, Death gun bol proste super. Asi najlepší zaporak vratane SAO I. Ako celok super serial. "May The Force Be With You, Young Kitaro". 8,5/10 ()