Arcana Famiglia: La Storia della Arcana Famiglia (TV seriál)

• Japonsko

アルカナ・ファミリア La storia della Arcana Famiglia

La storia della Arcana Famiglia

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Komedie

Japonsko, 2012, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Subjektiv

Mafie není zlá, mafie je hodná. Vede ji takový hodný pán, trošku panovačný, ale myslí to se všemi dobře. Pod ním slouží takoví krásní, mladí lidé. Jistě i oni mají své mouchy, možná jsou trochu moc drsní a tak, ale jsou děsně cool a každý má zcela jedinečnou čarovnou moc. Pravda, starý pán posledně učinil takové nepěkné rozhodnutí, že jedinou dívenku v Rodině věnuje za ženu svému nástupci, o němž se rozhodne v boji mezi těmi strašně krásnými, mladými lidmi, ale určitě k tomu měl dobrý důvod a věděl, že to dobře dopadne. Mezi strašně mladými lidmi jsou někteří mladší než jiní a již to z nich dělá materiál na hlavní hrdiny, žvanivý, vlezlý Liberta s traumatem z dětství a mlčenlivý, odtažitý Nova s traumatem z dětství. Oba si nicméně myslí, že slečna by si měla sama vybrat, s kým bude sezdána. Jakoby fotr neměl víc rozumu... +++++ Tolik první díl, v dalších... fillery? Přitom dle anidb by mělo jít o 12dílný seriál. Zkratkovitým řešením obvyklých traumat to pokračuje: "Já mám moc, neumím ji ovládat, jsou z toho neštěstí, nebudu ji používat. Nepoužívám moc, mám s kámoši trable, asi se podělám, budu ji muset použít, naučím se ji používat, bude to dobrý." V následujících dílech se jistě z mladých, krásných lidí vystříhají mladí, krásní, dospělí lidé, exotická Jakobytálie ukáže svou středomrzkou tvář a všichni půjdou domů. Já jdu ale dřív, po šestém díle. Dobrodružství bez napětí, jež se dějí nepostavám mě nezajímají.(9.8.2012)

• Kontractor

Arcana Famiglia je vytvořena podle mafianské rodiny, jenže na místo thomsnů mají katany, nože, bazuky a abych nezapomněl...super schopnosti podle Tarotových karet. Tato rodina, která chrání ostrov s jeho obyvateli před všemožným nebezpečím je na narozeninovém večírku *Otce* konfrontována s návrhem o předání velení, vítězi zápasu všech uživatelů super sil a k tomu navíc, ještě dostane jeho krásnou dceru! Jak originální, uznejte sami... a tak se všichni budou v několika dalších dílech párat a možná se i zamilují... .Dá se říci, že se jedná o klasický shounen žánr, který kromě prostředí Itálie nepřínáší naprosto nic nového.(4.7.2012)

• Kimkong

První epizoda vypadala dobře, ale když se po 12 dílech příběh dostane v podstatě na začátek, tak to nemá smysl sledovat. Plno dílů jsou jen filery.(6.12.2014)

• Chinese Ashio

Myslela som si, že to bolo originálne? Niečo nové? Jedine ak som bola zhulená, ale že úplne. Koniec ma tiež dorazil, ani jeden - či Nova či Liberta - nevyhral, ale úprimne... vedela som to. Povedala by som strata času, ale keďže to nenaťahovali priveľmi, som ochotná zlepšiť hodnotenie.(20.8.2012)