• Saraph

Mělo to být původně z prostředí hudby, ale jak by asi každý mohl odtušit, o tom to skoro vůbec není. Opět se zde setkáváme s přemrštěnými reakcemi hlavních postav, klasickými známými anime frázemi a několika epizodami dělání ničeho podstatného. V podstatě se mi to nějak zvlášť nelíbilo, v 9. epizodě jsem si na otázku, proč to vlastně sleduji, odpověděl vypnutím přehrávače a vymazáním série z disku.(16.6.2013)

Tari Tari je podobný K-ON pouze v té hudební rovině...ve všem ostatním je ale naprosto jiný. Je civilnější, rozvážnější, citlivější a je v něm daný důraz na minulost některých hlavních postav, čili je i v rámci scénáře o něco vyspělejší...Hudba v něm často hraje až druhé housle (!!!!!)...Navíc neobsahuje ani polovinu moe co K-ON čili je tahle výtka dost mimo. Tari Tari se snaží být tím pohodovým letním seriálem u kterého se vám kromě horka mozek rozhodně nezavaří...Příjemně si plyne a díky vcelku sympatickým postavám je právě tou pohodovou výplní dnů, kdy jde rtuť na teploměru nekompromisně vysoko a člověku se chce jen tak relaxovat. K pozitivnímu dojmu pak napomáhá na takovýto typ seriálu nadstandartní animace (zejména krása slečen a nádhera přímořského městečka) a pochopitelně i hudba v čele s vynikajícím openingem. Tari Tari je jedním z příjemných překvapení roku a ty slabší 4* mu dle mého právem náleží.(21.8.2012)

• Subjektiv

"Zpievanie, je zo všetkého najkrajšej" nebo jak to je... Konatsu patří k těm, kteří si nedokáží přiznat nedostatek talentu ke zpěvu, který nade vše milují. V reálu se z nich stávají Aničky Dajdou a jiní důstojníci či generálové hvězdné pěchoty ze Superstar, ovšem v anime seriálu jim jistě bude přát větší štěstí a nebudou pro srandu celému národu. Těžko říci, zda-li bude per aspera ad astra handicap překonán či závěr seriálu nabídne hrdince jinou satisfakci, pokud možno s hudbou spojenou. Ať tak či tak, ani v jednom případě se nejspíše se svými přáteli z rebelského badmintono-pěveckém kroužku bude svého snu držet zuby nehty. +++++ Dny budou líně plynout, písničky je rozeznívat, v zlomových i mírnějších okamžicích laskaví dospělí udělí rady do života, které budou zdánlivě oplývat moudrostí, leč v reálu by jen jitřily snílkovství Konatsu a kolegyním vlastní. Hlas srdce je tu mocnější rozumu, prožívání tu nesouzní s přemýšlením. Sentimentální flashbacky křižují dění tak, aby se dalo plakátově plakat. Člověk se až bojí obvinit ony momenty z příslušnosti ke kýči, neboť se na něj nejspíš za trest snesou obvinění z necitelnosti. Někdo by to však však udělal měl a dělá. Nadšení je jistě důležité, ale Urbanovou, ani Goťáka z vás samo neudělá. Absentující nadšení ovládá i mě. Chybí, chybí mi po pěti dílech, dále se dívat nebudu. Dojem kolem ** až ***.(30.7.2012)

Dost podceňované anime řekl bych. Jsou tu zajímavé a líbivé postavy, což považuji za základ u tohoto typu anime. I příběh je pěkný, avšak jeho odvyprávění už ne. Myslím, že tomuto seriálu ublížila délka pouhých 13-ti epizod, jelikož příběh dost poskakoval a zanechával spoustu děr. Otázka jestli by to tvůrci zvládli udržet ve stejné či lepší kvalitě při 24 epizodách, což považuju pro tuto show ideální délkou, ale myslím, že ano, protože se jedná o kvalitní studio P.A. Works. Objektivně bych hodnotil 4-mi ****, ale jelikož jako každé jiné anime tohoto typu je na ČSFD underrated a já osobně jsem si show užil, zanechávám 5 *****(25.6.2014)

• Five By Five

Tie decká sa správali buď príšerne depresívne, hrozne teatrálne, alebo jednoducho ako strašne blbé... Seriál o hudbe? To ich zborové "spievanie" - keby ste išli v nedeľu do kostola, tak možno prežijete lepší hudobný zážitok - tam zaznie asi v troch častiach, dokopy nie viac ako 5 minút... Opening a ending som preskakoval... Áno, grafika je úžasná a postavy vyzerajú nádherne, len by im to chcelo dodať aj nejaký zaujímavejší charakter... Pre mňa veľké sklamanie... 2* naozaj iba za tú animáciu...(2.10.2012)

• - Autorem grafické předlohy je japonský manga spisovatel a ilustrátor Tomiyaki Kagisora. Manga se díky japonskému manga magazínu Gangan Joker čtenářům představovala v pravidelných intervalech od července 2012 do listopadu 2012. (Conspi)