Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál)

• japonský

だから僕は, Hができない.

So, I Can't Play H!

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2012, 12x24 min

Takeo Takahaši
  • Gogo333

Mám stejný názor jak Subjektiv, díly jsou prakticky totožné a ničim nenadchnou. Zatím to vidim na 2,5* a uvidim na kterou stranu se to po pár dílech překlopí. Jinak mě zatím víc zaujalo Hagure yūsha no Estetica, také svlíkací anime ale má lepší příběh a je zábavnější. Po 8. dílu: žádné zlepšení spíše naopak, s anime končím a hodnocení snižuji.(1.8.2012)

• Subjektiv

Tak tu máme další variaci na bojující dívenky, jež si ze sebe vzájemně olupují oblečení, aby divák měl vlhčí sny a tedy důvod si častěji vyměnit povlečení. Inu, hygiena je důležitá a každý trik, jak ji podpořit se cení. Masturbace prý zase působí jako prevence proti rakovině prostaty. Není divu, že Japonci mají šanci se dožít vyššího věku než ostatní národové. Ať počítám jak počítám, viděl jsem 4 díly, v nichž se odhalí naďra minimálně 4 dívek, 4 souboje se 4x vystavenými prsy hlavní hrdinky, 4 pátrání po "zdroji energie" pro hlavní hrdinku. vše prokládáno nadrženým kvílením protagonisty, jenž je v permanentní říji. 4x skoro totéž? Soudím, že vskutku. Indukuji, že v 5. díle bude malinko jiné skoro totéž a přenechávám je jiným.(1.8.2012)

• method1

Tak je to druhé anime, na které jsem koukal. Četl jsem si tu hodnocení a říkal si, že to taková blbost být nemůže. Není. Ale není to taky nic zajímavého. První čtyři díly ukázaly možný děj v jednotlivých epizodách, ty další byly už jen kopiemi těch prvních. Hlavní hrdiny je jediná věc, kvůli které dávám dvě hvězdičky. Jinak nudné.(24.1.2014)

• Cracker

Ak sa ešte niekedy v budúcnosti stretnem, a to sa určite stane, s anime ktoré je čo i len podobne tupé, prvoplánové a kopírujúce, všetkých milión predtým natočených háremových fantasy sračiek, čaká ho ten najzaslúžilejší odpad! Naozaj už nemôžem vystáť tú tuposť, ten istý rovnaký koncept pre každé jedno ecchi a ten istý predvídateľný príbeh. Zaujímalo by ma ktoré anime to všetko odštartovalo, zaškrtil by som jeho tvorcov, a som zvedavý kedy ten boom konečne skončí!(10.3.2013)

• Echelon1

Ty vole, zas sa mi musela dostať na disk nejaká kravina. A k tomu rovno derivát High Stupid FxD. No je toho škoda. Urážalo ma to menej, než High School DxD, hlavnú hrdinku (a jej sesternicu) som si fakt obľúbil + hlavný pacient mi ani nešiel na nervy. To je pokrok. Principiálne odpad (pár minút s strižni by to možno vyriešilo), ale už i ten nebohý odpad! v hodnotení začína v rámci debilít strácať význam.(23.3.2017)