poster

Sám doma 5: Vánoční loupež (TV film)

 • Česko

  Sám doma 5

  (neoficiální název)
 • USA

  Home Alone: The Holiday Heist

 • Slovensko

  Sám doma 5: Vianočná lúpež

Komedie / Krimi / Rodinný

USA / Kanada, 2012, 88 min

Režie:

Peter Hewitt

Kamera:

Peter Benison

Hudba:

David Kitay

Producenti:

Lisa Demberg

Střih:

John Coniglio

Scénografie:

Craig Sandells
(další profese)
 • Tommassi3
  *

  " Jak se vám tu líbí ??" - "Měli jsme na něj prachy ?? Někdo tu umřel ??" ;) Jako kromě ducha Vánoc a kouzla prvních dvou filmů ?? Pak už snad jen hrdost Malcolma McDowella, který s ultratrapným režisérem Peterem Hewittem, co také zde - Ta kritika mladé internetové generace mě hodně bavila a potěšila.. - dokáže zazdít i ty nejzajímavější scénáristické nápady, točí až příliš často.. Ovšem pochopit další a další tahání za cecky staré kravky s názvem Sám doma se mi zdá ještě náročnější než ty samotné hnoje sledovat..(24.12.2015)

 • buchannon
  *

  Proboha, co je tohle za zbytečný film? Béčkový scénář, který nemá hlavu ani patu. Celá série je už opravdu neúnosně natažena a dostatečně vydojena. Doufám jen, že chytré hlavičky v některé produkční společnosti se nebudou snažit přesvědčit nás o jejich genitalitě a vizionářství, a nenapadne je natočit další podobně hodnotný spektákl.(20.1.2018)

 • L_O_U_S
  **

  Po naprosto katastrofální trojce a diletantské čtyřce jsem čekal všechno, jen ne koukatelný film. A světe, div se, ona je ta pětka opravdu o dva levely lepší. Zloději už nejsou tak nesympatičtí a dokonce je tu Malcolm McDowell, legenda z ještě legendárnějšího Mechanického pomeranče, hlavního hrdinu nemáte chuť ubít lopatou a aspoň z 20 % tu funguje nějaká vánoční atmosféra. Pasti jsou bohužel špatné a snaha ždímat kdysi skvělou značku je citelná, ale fakt se mi na to nedívalo kdovíjak špatně. (1 102.)(13.1.2016)

 • Hillock
  **

  Vůbec nechápu, proč to má jen 9 %. Jediné logické vysvětlení je nejspíš to, že nikdo z těch, co dávali odpad, to neviděl a jen jako tupé ovce sázeli nejnižší hodnocení, protože přeci to je znásilňování prvních dvou dílů. Každopádně za mě je pátý díl sice horší než třetí, ale rozhodně lepší než čtvrtý. Párkrát jsem se i zasmál a ani jednou se mi nestalo, že bych se sám sebe zeptal: Kdy už to skončí? To se mi stává vždy u odpadu a občas u filmů s jednou hvězdičkou.(16.12.2015)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Kdyby toho otřesnýho fakana v hlavní roli někdo propleskal řemdihem, dal bych samým blahem pět hvězdiček. Takhle mi nezbývá, než navěky přemýšlet, kdo touží koukat na hodinu a půl stupidních gagů iracionálních, hysterických, protivných, rozmazlených a všeobecně příšerných trotlů, jimž chcete permanentně provést něco, co se provádělo ve středověku. Jasně, přeci já! Jinak úžasně výchovný film - osmiletý neúspěšný potrat vykazuje sklony k násilí, demoluje celý dům, nemá špetku vychování a od videoher vstane jen proto, aby prudil zbytek planety. Fenomentální!(14.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace