Sám doma 5: Vánoční loupež (TV film)

• Česko

John Coniglio

Scénografie:

Craig Sandells
  • bestlama

Rozhodl jsem se napsat koment, o klukovi, který je dement. V baráku velkém jak kráva, smrdí marcipán a ne tráva. Na rodinu se vysere, celej barák zasere. Vserou se mu tam tři lupiči, rychle dostanou popiči. Režisér se asi posral, co nám to do TV nasral. Mám o tomhle filmu jasno, venku máme polojasno. Beru raději lopatu, jdu s ni vraždit na chatu. Bude to jízda jako kráva, lepší než tahle sračka .... to se sice nerýmuje, ale kašle to pes.(1.1.2013)

• juta

Chudák Kevin, kdyby nebyl smažka, rozhodně by nedopustil natočení "pokračování" takového skvostu. Tohle ztratilo vánoční kouzlo a prostě všechno co měly první tři díly (ano i ten třetí ještě stojí za to). Je to už jen obyčejný film pro děti, který je na stupnici hodně nízko, ale odpad to není. Děti se na to dívat můžou. Potěšilo účinkování Billa Turnbulla, který stál u nejlepší scény filmu s "únosem". :D(24.12.2015)

Nevím. Podle mě to má tak špatné hodnocení jen proto, že to všichni srovnávají s původními díly. Ale zamyslete se nad tím, oč byl scénář jiný mezi jedničkou a dvojkou. Téměř vůbec. Toto se docela dost odpoutalo a jen ta původní myšlenka zůstala stejná. Jo, není to žádná velká hitparáda, ale rozhodně mě to nezklamalo a asi si to klidně neště někdy pustím. Byť to rozhodně není takový odvar jako jednička... Ale to od toho nikdo nečeká. Jako šesté pokračování super. Daleko lepší než páté a třetí...(27.12.2013)

• -bad-mad-wolf-

Kdyby toho otřesnýho fakana v hlavní roli někdo propleskal řemdihem, dal bych samým blahem pět hvězdiček. Takhle mi nezbývá, než navěky přemýšlet, kdo touží koukat na hodinu a půl stupidních gagů iracionálních, hysterických, protivných, rozmazlených a všeobecně příšerných trotlů, jimž chcete permanentně provést něco, co se provádělo ve středověku. Jasně, přeci já! Jinak úžasně výchovný film - osmiletý neúspěšný potrat vykazuje sklony k násilí, demoluje celý dům, nemá špetku vychování a od videoher vstane jen proto, aby prudil zbytek planety. Fenomentální!(14.1.2015)

• ARI50

Katastrofa je toto možné vypálit do základu všechny kopie ,proč vůbec od 3 točí další pokračováni , měli by se nad sebou zamyslet a zastavit to zlaty Culkin tohle je tak hrozne že se to nehodí ani promítat. A nejde jen o srovnáváni z původním sám doma celkově jeto hrozná katastrofa chováni lidi celkový příběh a vše okolo hrůza a děs.(26.11.2016)