Show se uskutečnila 15. července 2012 v US Airways Center (Phoenix, Arizona). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: R-Truth & Kofi Kingston vs. Camacho & Hunico
2) Christian vs. Cody Rhodes vs. Santino Marella vs. Dolph Ziggler vs. Sin Cara vs. Tensai vs. Tyson Kidd vs. Damien Sandow (Money in the Bank Ladder Match)
3) Sheamus vs. Alberto Del Rio (World Heavyweight Championship)
4) Primo & Epico vs. The Prime Time Players
5) CM Punk vs. Daniel Bryan (No DQ WWE Championship, AJ Lee jako speciální rozhodčí)
6) Ryback vs. Curt Hawkins & Tyler Reks (Handicap Match)
7) Kaitlyn, Layla & Tamina Snuka vs. Beth Phoenix, Eve Torres & Natalya
8) Chris Jericho vs. John Cena vs. Kane vs. Big Show vs. The Miz (Money in the Bank Ladder Match) (TheSpearCZ)

fabuloso

Napriek tomu, že dianie v WWE je v posledných týždňoch mimoriadne nudné, na Money in the Bank boli ohlásené zaujímavé zápasy a tak som bol v očakávaní, ako to celé dopadne. Príjemným spestrením každej PPV od WrestleManie sú pre-show zápasy, ktoré majú za úlohu navnadiť diváka na samotnú šou. Zápasu Kingston/Truth vs Hunico/Camacho sa to vcelku podarilo. WHC MITB Ladder Match – tieto zápasy bývajú vždy atraktívne, hlavne keď sa v ringu stretnú pohybovo dober pripravený wrestleri. A to bol aj tento prípad. Bol to výborný zápas na úvod s množstvom zaujímavých momentov. Pozitívne hodnotím aj Zigglerovo víťazstvo, ktorý si to určite zaslúži. Hodnotenie: 7/10. Sheamus vs Alberto Del Rio – zápas o svetový titul bol pre mňa sklamaním. Nešlo vyslovene o zlý mač, ale na druhej strane to bol úplne všedný, ničím zaujímavý zápas. Great White a.k.a. Superman si pripísal ďalšie víťazstvo a obhájil titul. 5,5/10. Primo/Epico vs Young/O´Neill – tag tímová divízia v WWE začína konečne naberať ten správny smer. Zápas bol príjemným oživením, no nič zásadne nepriniesol. Azda iba predznamenal budúci spor o tag tímové tituly. Hodnotenie. 6/10. CM Punk vs Daniel Bryan – zápas o titul WWE mal byť jasným main eventom celej šou. Išlo v ňom o najvyšší titul, stretli sa dvaja skvelí wrestleri, navyše zápas mal ako jediný vybudované určité pozadie. Lenže v WWE už dávno neplatí, že to najlepšie ide nakoniec, v WWE platí, že nakoniec ide vždy Cena. Sklamaní som bol aj faktu, že šlo o No DQ match, čo zápasu uškodilo. Punk a Bryan sú skvelí wrestleri a ideálne by bolo ak by to bol klasický singlový zápas. Účasť AJ ako rozhodcu zostala bez pointy a bez pointy bolo aj celé jej správanie v posledných týždňoch. Veľká škoda, čakal som, že tento zápas atakuje ****, no nestalo sa tak. Pre mňa osobne mierne sklamanie, aj keď jasne najlepší zápas na MITB. Hodnotenie: 8.5/10. Ryback vs Hawkins/Reks – po zápase o titul WWE to išlo už len z kopca. Tieto Rybackove squash zápasy nepochopím, na platenej akcii nemajú čo robiť. Myslím, že už stačilo. Hodnotenie: 2/10. Divas tag team match - ďalší absolútne zbytočný, slabý a veľmi ľahko zabudnuteľný zápas. Hodnotenie: 1/10. WWE MITB Ladder Match – o tento zápas som mal obavy, keďže zloženie bolo také, aké bolo. Dobrým krokom bolo zaradenie Miza, ale jasnou hviezdou zápasu bol Jericho. Víťazstvo Johna Cenu bolo očakávané, veď v boji o titul už nebol takmer rok. Jeho cesta za 11. titulom WWE sa môže začať. Deti sú spokojné, skutoční fanúšikovia wrestlingu sú nútení strčiť si prsty do úst. Vrátim sa k Jerichovi. Jeho návrat do spoločnosti bol mimoriadne propagovaný, no zatiaľ je to jeden veľký fail. Nemám na mysli jeho výkony v ringu, ale fakt, že prehral všetkých šesť zápasov na PPV. Pre mňa niečo nepochopiteľné. Hodnotenie: 4.5/10. Tohtoročné MITB sa tomu minuloročnému nemôže vyrovnať. Spokojní som bol so zápasom o titul WWE a s WHC MITB. Zvyšok bol priemer. Cenovo víťazstvo má aj kladné stránky. Titulové zápasy sa vrátia do main eventu a môžeme očakávať heelturn pre Punka alebo Cenu. Ich spoločný zápas nás čaká možno už pri najbližšej akcii, na augustovom SummerSlame. Celkové hodnotenie: 6/10. () (méně) (více)

AdamesWWE

[5/10] Riadne priemerná show. Škoda sa aj rozčulovať, lebo John Cena superhviezda prvý krát v MITB a hned´ výhra, čo ostatní si to zaslúžia viacej jak on, ale nevadí. To mal byť ME?! Škoda už ten wrestling aj pozerať.. ()