Zábavná komedie s hlavní rolí legendárního Funese, tentokrát z prostředí degustátorské branže. Vcelku zajímavý. Jinak Funes tu hraje roli, jakou hraje celej život, i když v různých filmech - malý, vzteklý, cholerický a ztřeštěný vedoucí něčeho (restaurace, četníků, panského dvora...). Trochu mi vadila typická ujetost, kterou francouzi často neudrží na uzdě. zajímalo by mě, jestli jim pobíhání a mumlání nadávek připadá pořád ještě vtipný, že ho cpou do každý svojí komedie.(8.1.2008)

Už dlouho jsem neviděl nějakou komedii s de Funèsem, a tak jsem docela rád, že tou další byla zrovna komedie o jídle. Jakmile je někde jídlo, hned mě ten film baví o hodně víc. Třeba "Lásce na kari" ta indická kuchyně strašně pomohla. Tady toho jídla zase tolik nebylo, ale spojení dvou skvělých komiků tomu dalo svoje. Výborně jsem se bavil. Tyhle filmy navíc dávám jen v češtině, což má ještě kouslo navíc.(21.1.2015)

Možno v danej dobe mohla zápletka dýchať sci-fi, no dnes sa to dá chápať ako krásna satira toho, aký hnus a odpad jeme, no hlavne, že je to lacné. Neviem si pomôcť, no mne sa atmosféra "sladkého Francúzska" páči, humoru je síce poskromne (na Funesove pomery), no je to vynikajúca príjemná oddychovka na ktorýkoľvek čas, i keď sa na konci nejednému gurmánovi vysoko zdvihne žalúdok. 75%(10.2.2012)

"Kde tu máte toalety?" "Na konci chodby. Řiďte se podle much." Je to fakt sranda... Funés s dabingem FF naprosto geniální, jako vždy. Opět jeho šílené eskapády, převleky a... no prostě sranda. Ono nemá cenu to nějak přehnaně opěvovat, ono se to musí vidět. Jako ke konci to trošičku upadne, ale kvalitu to stejně má.(19.11.2010)

Pro mne slabší Funesův film o vydavateli žebříčku restaurací alá Michelinský průvodce. Dokud je Funes jako host inkognito v restauracích je to rozverná komedie, jakmile nastoupí souboj s průmyslníkem s umělými kuřaty, tak se to zazdí ultra groteskou. Jediný moment, který mne zaujal v této taškařici, byl dialog otce a syna Ducheminových v cirkusu v jakémsi vážném až smutném tónu.(14.4.2019)

• - Roli, kterou hrál Coluche, měl původně hrát Pierre Richard na přání samotného Louise de Funèse, ale Pierre Richard nemohl, protože právě natáčel film Hračka. (Enšpígl)

• - Coluche (Gérard Duchemin) ve filmu jezdí vozidlem AMC Pacer X z roku 1975 (JohnSmith)

• - Zhruba v 23. minúte filmu, keď je Charles Duchemin (Louis de Funès) na kontrole vo vidieckej reštaurácii L'Auberge de la Truite a čašník (Pierre Forget) mu donesie jedlo, položí mu tanier s jedlom na iný tanier. V krátkom prestrihu o pár sekúnd neskôr si môžeme všimnúť, že taniere nie sú položené na sebe, ale vedľa seba. Potom keď Duchemin ide odobrať vzorky, tak taniere sú opäť položené na sebe. Jedlo na tanieri sa nedá identifikovať, ale vyzerá ako paradajky. Pár z nich si zoberie ako vzorku a ostatné vyhodí do kvetináča za ním. V ďalšom prestrihu, keď mu spadne lampa do taniera, už má zrazu na tanieri kus pečeného mäsa, ktoré ale predtým na tanieri nebolo. (AxelWers)