poster

Hemlock Grove (TV seriál)

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013–2015, 28 h 48 min (Minutáž: 45–60 min)

Předloha:

Brian McGreevy (kniha)

Hrají:

Famke Janssen, Landon Liboiron, Penelope Mitchell, Dougray Scott, Bill Skarsgård, Freya Tingley, Kaniehtiio Horn, Lorenza Izzo, Lili Taylor, Holly Deveaux, Ashleigh Harrington, Lisa Marcos, Kiara Glasco, Adam Rodness, Steve Lund, Sarah Booth, Madeline Brewer, Erika Ervin, Kevin Hanchard, Kyle Mac, Daniel Wilson, Jack Fulton, Patrick Garrow, Demore Barnes, Marty Adams, Jennifer Gibson, Erin Agostino, Jake Manley, Mercedes de la Zerda, Laura de Carteret, Eliana Jones, Matt Birman, Mouna Traoré, Shauna Bradley, Claire Rankin, William deVry, Eric Woolfe, James Binkley, Philip Craig, Tony Munch, Brian Paul, Dylan Trowbridge, Carlyn Burchell, Martin Roach, Ted Ludzik, Edie Inksetter, Shiva Negar, Janine Theriault, David Paul Francis, Laurie Fortier, Diana Bentley, Daniela Barbosa, Joel de la Fuente, Aaron Douglas, Paul Popowich, Ted Dykstra, Don Francks, Kandyse McClure, Nicole Muñoz, Niamh Wilson, Julian Richings, Rosalba Martinni, Jasmin Geljo, Tom Bolton, Christian Bako, Shauna MacDonald, Luke Camilleri, A.C. Peterson, Madeleine Martin, David Richmond-Peck, Ramona Milano, J.C. MacKenzie, Yanna McIntosh, Michael Boisvert, Janaya Stephens, Marcia Bennett, Noah Dalton Danby, Tig Fong, Géza Kovács, Mark Gibson, Camille De Pazzis, Michael Therriault, William MacDonald, Meegwun Fairbrother, Alexander Conti, Richard Gunn, Ace Hicks, Earl Pastko, Richard Donat, Bishop Brigante, Jordan Madley, Milton Barnes, Juan Carlos Velis, Emilia McCarthy, Emily Piggford, Linda Goranson, Alex Hernandez, Phillip Jarrett, Bettina Kenney, Robert Levine, Tomas Chovanec, James Cade, Melody Johnson, Dalmar Abuzeid, Merwin Mondesir, Andrew Musselman, Stephane Garneau-Monten, Doug MacLeod, Lukas Engel, Samuel Faraci, Carolyne Maraghi, Anastasia Marinina, Tara Joshi, Anthony Grant, Michael Ayres, Keana Lyn, Dwight Ireland, Sean Rey, Robin Ward
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • evilmind
  **

  Rádoby mysteriozní show je sice důkazem, že Netflix do budoucna může produkovat zajímavé věci, nicméně ke koukání to bohužel moc není. Neuvěřitelně roztahané, s minimem nápadů, když všechny episody vycházejí současně tak asi bylo autorům i líto obětovat času na cliffhangery mezi nimi. Proč je pod tím podepsán Eli Roth nechápu. Každopádně žádný horror, a pokud se na to chcete dívat kvůli vlkodlakům nebo upírům, nedělejte to.(23.6.2013)

 • Gogo333
  ****

  Hodně děcek bude hodnotit za málo, přeci jen jejich Upíří deníky nebo Twilight maj "hezký" namakaný polonahý herce a je tam nějaký ten romantický příběh, kdežto tady to není. Přirovnal bych to k True Blood, podobný žánr a taky pro dospělý. Samozřejmě kvalit TB to nedosahuje, ale nejedná se vůbec o špatný kousek. Možná někomu nesedne ta surovost, hl. postavy jsou "nesympatické", pořád kouří nebo popíjejí,... Je tady jedna z nejhezčích proměn ve vlkodlaka jakou jsem viděl. Příběh je slušný, ze začátku trošku roztažený, ale finále hodně povedené. Už se těším na druhou sérii. 75%(30.7.2013)

 • Fanita
  ****

  Ponurá atmosféra. Príbehy trochu na seba nenadväzujú. Herecké výkony neviem, či sú zlé alebo len všetci hrajú tak dobre mierne zaostalých ľudí. Za to vražedné detaily a premena na vlkolaka boli tými najstrašnejšími aké som kedy videla...Rada na záver: Tento seriál sa neodporúča sledovať pri jedle...(25.2.2014)

 • fmash
  ****

  Zaplaťpámbu jenom třísériový seriál, to se jen tak nevidí, čehož je ovšem v HG vícero (co se jen tak nevidí). Například že upíři jsou víceméně krvelačné mrchy. Nejsem z těch, kteří dají něčemu pětikuli jen proto, že upíři souložící s mládeží nenosí batikovaná trička a nevrhají hluboce zamilované pohledy, ale jednu chvíli jsem měl namále... V první sérii se seznamujeme s hrdiny, jakož i oni se seznamují se sebou samými a se svými schopnostmi a sklony. Zápletka je příjemně přímočará a vede z bodu A do bodu B. Největší problém je, že snaha je moc patrná – hodně střev, hodně hromobití, každou chvíli se někdo poblije a žádný záběr na zvratky si nelze odpustit. Nemilé, ale odpustitelné. Druhá série je už víc thriller, věci se komplikují, a aby bylo o čem točit, všude samý komplot. To mě moc neba, mám radši démonické potvory než intriky, ale na druhou stranu ubývá naivity. Většina postav se vyvíjí (nečekaně je největší sympaťák seriálu dr. Pryce), a to je fajn. Třetí série už je jenom prodloužením té druhé. Některé motivy se zajímavě rozehrávají, některé (např. chorobně užvaněný amant nejsilnější obludy z místní Addamsovy rodiny) méně zajímavě. Pak ale někdo zatroubil na ústup a v posledních dílech (bacha, možný SPOILER) bylo potřeba zbavit se kvapně všech postav a ukončit veškeré zápletky (KONEC SPOILERU). Ve finále moje hodnocení míří dolů, ale na druhou stranu je tam zajímavý soundtrack, pěkná nekorektnost (žádný explicitní mezirasový sex, zato sem tam incest), takže téhle cikánské variaci na True Blood pořád ještě hodím čtyřku. 3¾.(22.2.2016)

 • Prochy38
  *****

  Tak po prvních dvou dílech celkem zmatenost. Moc se mi líbily postavy a dost originální styl. Poté to ale tak nějak vyšumělo a následující 4 díly byly kecy, kecy a kecy a nic moc zajímavého. Postavy se hezky vyvíjely, ale příběh se tak nějak motal, než že by se děl... Ale poslední 4 díly neměly chybu. Napětí vygradovalo, průběh děje se začal lámat a přibylo akce. Skvělé. Fakt jsem byl ve výsledku nadšený. Už teď se těším na další sérii, snad z toho něco bude. Excelentní herecké výkony hlavně B. Skarsgård, L. Liboiron, K. Horn a všechny kočky. Úžasné. Opravdu jsem byl na konci nadšený. Rád bych ještě zmínil doslova úchvatnou vlkodlačí proměnu.(23.12.2013)