poster

Gon (TV seriál)

 • Japonsko

  ゴン

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

Japonsko, 2012, 50x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Gon je neskutečně, neskutečně boží, malý dinosaur, který má na mordě neustále úchylně nasratý výraz a terorizuje veškeré zvířectvo lesní i stepní, od medvědů po lvi. Oh, ale moment, já mluvím o komiksovém Gonovi! Toho naprosto zbořňuju od té doby, co jsem před lety objevil jeden výtisk z jednom zapadlém antikvariátu, nikoliv o tomhle seriálu - ano, děje se tam sice to samé, ale postrádá to tu dokonale zákeřnou atmosféru, především proto, že komiks je němý a to je zásadní, ach jak moc zásadní, tady je totiž fauna brutálně polidštěna a až na Gona samotného tu všichni mluví a to velmi často dost infantilně, což z Gona dělá přiblblou pohádku, byť trochu šáhlou, namísto naprosto boží záležitosti, která má kresbu takovou, že všechna zvířata krom Gona jsou nakreslena anatomicky dokonale a když Gon osedlává lva, nebo dává po tlamě bandě bobrů, není to rozhodně pro děti. Velká škoda výsledku, tohle mohlo bejt boží, ale není, je to ujetá pohádka, ale kurník, NENÍ TO GON!(24.12.2016)

 • papaguy
  *

  Pokud si chcete z dítěte vychovat malého vzteklého zmetka, co do všecho, vč. rodičů, mlátí, skáče po gauči a volá "Já jsem Gon!", pusťe mu tenhle kreslený seriál.(5.10.2018)

 • Majrek
  ***

  Trochu ujetý, ale dobře animovaný seriál pro děti, v jehož hlavní roli vystupuje vzteklý malý dinosaurus...(24.12.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace