Murimhaggyo

• Jižní Korea 무림학교 (více)

Epizody(16)

K-popová hvězda a dědic čínského konglomerátu, oba s temnou minulostí, nastupují do záhadné školy s neobvyklými studijními osnovami. (Netflix)

Recenze uživatele kubka4 k tomuto seriálu (1)

Murimhaggyo (2016)

Výborná novinka z korejské produkce. Ano, najdete zde sice mnoho klišé a předvídatelných momentů, ale Moorim School obsahoval téměř vše, co na seriálech tohoto typu zbožňuji - akce, napětí, zajímavé a charismatické charaktery a také sebeobětování pro ty, které milujeme nebo chceme chránit. Příběh má spád a rozhodně se u něj nebudete nudit. Sice jsem měl obavy ohledně toho, jak celá série dopadne, ale samotný konec vymazal veškeré pochybnosti a strach. I "párování" hlavních hrdinů a hrdinek vyšlo přesně podle mých představ. Mé nejoblíbenější postavy byli rozhodně Wang Chi Ang a Hwang Suh Ah, kteří mi přišli zajímavější, než Yoon Shi Woo a Son Duk, na které se příběh bohužel zaměřil mnohem více. Tím však neříkám, že by byli nějak špatní, pouze mi tak nepadli do oka... Abych se tu příliš nerozepisoval, tak na závěr řeknu pouze jednu jednoduchou větu: Moorim School rozhodně doporučuji všemi deseti, a pokud jste ho ještě neviděli (což je vzhledem k relativní čerstvosti pochopitelné), tak neváhejte a zhlédněte to. - 100% ()