Teenagerovská komedie vypráví o středoškolačce Eren, která se těší, že se odchodem na vysokou konečně odpoutá od své nefunkční rodiny. Ale ještě před tím je svou matkou Joy pověřena, aby se během svátku Halloween postarala o mladšího bratra Alberta. Wren je rozrušena pozváním na párty roku a mezi tím se jí Albert ztratí v záplavě maskovaných koledníků. Aby to její matka nezjistila, začne ho zuřivě hledat. Využije k tomu pomoci své nejlepší kamarádky April, dále pak atraktivního idola ženských srdcí a předsedy debatního kroužku Penga a jeho nejlepšího kamaráda  - šprta Roosevelta, který je zcela zaslepen láskou k Wren. Ve snaze nalézt Alberta se tato nesourodá čtveřice se vydává na celonoční halloweenské dobrodružství. (HBO Europe)

Malarkey

Přišel jsem z práce, vypnul jsem mozkovnu a tohle všechno stačilo k tomu, abych měl mozek v režimu nula a nemusel ho nutně zatěžovat dalším ubíjejícím myšlením. Chvílemi jsem se zasmál, chvílemi mi to přišlo trapný. Nic ale, čemu bych měl dát víc nebo míň, než tři hvězdičky. Odpočinul jsem si u toho a to jsem od tohoto filmu přesně očekával. ()

Radek99

Zase jsem uvěřil optimistickému volání, že americká teenagerská komedie přece nutně nemusí znamenat trapas. Musí... ()

Dever

// Distribútor: Paramount // Počet premietajúcich kín v USA: 3,016 // Otvárací Víkend USA: $4,101,017 // ()

MMR

Někde jsem četl, že to je něco jako ženský superbad. Ale kdeže. Možná se to o něco snažilo, ale marně. Vtipnost je zde těžké hledat a trapnost suverenně vévodí. Je to škoda, takováhle komedie měla velký potenciál. ()

playboxguest

Tak je to fakt. Říkala jsem si, ale prd, vypadá to dobře, to se jen uživatelé čsfd zase jednou dohodli, že zprasej hodnocení solidní komedii. A pak se přes celou obrazovku objevil název filmu a mně došlo, že jsem se zmýlila já, protože film fakt začal jít do kopru a trapná scéna závodila s každou následující o to, že bude nejtrapnější. Taky nesnášíte ve filmech malý haranty, ale sem tam se objeví vyjímka, která potvrzuje pravidlo? Tak tohle není ten případ, de facto hlavní postava, rozcapenej spratek Albert je přesně ten typ dítěte, které byste ještě ochotně šoupli do pěstounské péče, jen aby ho s vámi nikdo nespojoval. Dokoukat se to jednorázově dalo, neříkám, že ne, ale nebudu ani tvrdit, že mě k závěrečnejm titulkám dostalo něco jinýho než pokoukáníčko na pěkný holky ve vedlejších rolích, alespoň u těch se rejža neutnul. 40% ()

kingik

Kde je Albert? To je možná dobrá otázka, ale přece jen o něco pádnější by měla být otázka - kdo je vlastně ten Albert zač. Je to malý cvalda, co má velké štěstí, že má tak sličnou sestru Wren. Albert už rok bez zjevné příčiny nemluví a nikomu to nepřipadá divné. Rád si hraje na comicsového superhrdinu Spidermana, i když u toho vypadá taky divně. Jejich máma si na svůj věk připadá sexy a po smrti svého manžela blbne jak náctka, což se projevuje hlavně tím, že se tahá s podstatně mladšími milenci a občas si vyjde o Halloweenu v kostýmu školačky po vzoru klipu Britney Spears. Hlavní zápletka komediálního filmu spočívá v tom, že se Albert o jedné takové halloweenské noci ztratí své sestře, která na něho měla dávat pozor. A zažije jedno velké noční dobrodružství. Akorát jeho sestra si to tak neužívá a je z jeho zmizení na prášky. To už tak chodí, že si scenárista seriálů pro mládež Josh Schwartz chtěl jednou vyzkoušet i režii a za svůj debut si zvolil teen komedii, která nebude prvoplánově sexy, ale přitom z těchto teen komedií využije snad všechny dobře známé atributy. Kdo čeká třeskutý humor, bude zklamán. Není ho ve filmu příliš mnoho. Kdo čeká přemíru sexuálně oplzlých narážek, bude zklamán dvojnásob. Film si totiž důsledně hlídá, aby nesklouzl do obehraných a notně vyjetých klišé kolejí teen komedií, ale nedochází mu, že přišel tak nějakk s křížkem po funuse. Téměř vše už totiž bylo někdy a někde k vidění. A mnohdy i mnohem vtipněji podané. Ani noční jízda, ve které protagonisty čeká samá patálie, nepředstavuje v dané žánrové oblasti nic objevného. Filmu navíc citelně chybí drive, rytmus, načasování scén a především zkušené režijní vedení. Schwarz si tentokrát scénář nesepsal a až příliš se spoléhal na kolegu Maxe Wernera, který má stejné zkušenosti se psaním scénářů, jako on s režírováním. Nelze tedy očekávat zázraky. Film to však není vyloženě prasácky natočený a zachovává si slušný kodex zabavení na nudný večer. O to se postarala představitelka hlavní role. Nepříliš známá Victoria Justice je natolik mrdatelná, i přes asexuální halloweenský kostým Dorotky z Čaroděje ze země Oz, že zaplátuje nedodělaný scénář raz dva. Další role jsou pro takový film zcela typické. Nechybí tedy dva místní šprti, co jsou terčem posměváčků a ze svádění by nejspíše propadli, nejlepší kamarádka hlavní představitelky, co má z takových týpků mindrák a nepůsobí dvakrát chytře, maniakálně agresivní ochlasta, dvojka domýšlivců, místní krasavec anebo zhrzený prodavač. Leporelo postav je opravdu pestré. O dějové pestrosti se už tak hovořit nedá. Někdy film působí uhozeně, následně sentimentálně, o pár políček dál je k mání nějaká téměř crazy scéna. Výsledný dojem z filmu je sympatický. Hudební supervize se postarala o náležitě pestrou hudební složku sestávající z letitých hitů, ale i z hitů nedávno minulých. Záhadou zůstává, proč není jméno Johnny Knoxville uvedeno v titulcích filmu. I přes zavádějící český distribuční název filmu, jde skutečně o ztraceného osmiletého chlapečka, a nikoliv o pátrací akci po supermarketu Albert. 60% () (méně) (více)

kaylin

Johnny Knoxwille rozhodně není zárukou kvalitní komedie. Jeho herecký příspěvek k filmu "Mládeži nepřístupno" rozhodně nepatří k těm nejlepším. O snímku "Konečná" zatím mluvit nemohu, ale na první pohled - podle traileru - se zdá, že jeho postava by přece jen mohla být o něco zajímavější, i když stále předpokládám, že pozornost na sebe strhává Arnie. No, doufám, že se na tenhle snímek dostanu do kina. Ale zpátky k tomu, co nám předvádí "Fun Size". Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/fun-size-2012-30.html ()

Rajesh_K.

Čekal jsem něco víc, škoda. Místama trapné až ubohé..semtam jsem se pousmál. Knoxville ale potěšil. +1* za Victorii Justice :P ..(35%) ()

Juto

V porovnaní s väčšinou dnešných tínedžerských komédií je ,,Bláznivý Halloween" takmer dojemne krotký. 4/10 ()

URBAN

Nebylo to ani vtipné ani nic to jsem sice čekal , ale abych se jenom pousmával a nesmál se ani jednou to ne a na komedii je to pěkně pod čáru a nemělo by to tak v žádném případě být . ( 26.11.13/MAC ) ()

Johnny.ARN

Niečo tak zbytočné snáď ani nemohlo vzniknúť. A takého brata by som nepúšťal z izby, nie ešte do ulíc. A je vcelku vtipné, ako Amíci nenápadne podsúvajú svetu myšlienku, že dve mamky sú úplne v pohode. 1 z 5 ()

prokda

Film splnil moje očekávání, takovou šílenost jsem dlouho neviděl :D i přes to jsem se bavil. Knoxville potěšil. +1 hvezdička za Jane Levy :P 75% ()

toffy

waw tento film bol taky trapny, ze keby sa konala sutaz v trapnych filmoch, tak by skoncil druhy, lebo je taky trapny, ze by ani to prve miesto nevyhral... ()

tarponko

čudujem sa, že som to vôbec dopozeral do konca a netrhol s tým v 20. minúte, lebo takú stupiditu som vážne dlho nevidel. Victoria je síce milá a asi aj dvôvod prečo som to dopozeral ale miestami tak prehnane sladká až sa mi kazili zuby. A samozrejme trápne dialógy patria k 90% teenagerským komédiam.... bieda ()

lucijelucije

Původně jsem chtěla dát o hvězdu navíc, ale s postupem času jsem hodnocení změnila. Ono to celé působilo tak na 2, 5 hvězdy. Jsou určitě horší komedie, ale také lepší, které se na teenagerovských úrovních usazují do role bláznivě vtipných. On je ten snímek asi myšlen pro trochu jinou generaci, než jsem zrovna já, tak nevím jestli můžu být kompatibilní s mladšími diváky. Přesto objektivně vzato, velmi slabé a neuctyhodné. ()

bagetka007

Kvůli Chelsea a Johnnymu jsem se k tomu donutila, ale vy ostatní, co ještě máte zbytek rozumu, se na tento film nedívejte. Teenagerovský, supertrapácký filmeček... Dost vtipné je to až mezi 78:55 a 80:05 (až na to, že strýček volá z Československa...) ()