• mkubalikova
  ***

  Ten kluk je sexy!! :-)(6.4.2014)

 • mirkath1
  ****

  Celkem chápu toto nízké hodnocení. Diváci jsou rozmlsaní různými seríály, kde ve značkových oblecích krásky a hezouni řeší neuvěřitelně lehce drsné případy. Ejhle lidsky a obyčejně natočené příběhy s uvěřitelnými případy a lidským přístupem bez stříleček a akcí nikoho nezajímají. Je to smutné, že se oceňují jen blbosti. Mě tohle přišlo zajímavé a pohled, jak hlavní protagonista dozrává v muže.Pravda-příběhy byli nudné, ale věřím, že většina toho co se řeší ve filmech, je ve skutečnosti a reálném životě právě taková.(12.1.2015)

 • ardeas
  ****

  Normalne by dala len tri, ale dost sa podcenuje ako som citala kritiku. Je to nuda, ziadne akcne sceny, ale prave tym ma super atmosferu a drzi nas pri zemi. Zaujal co do prezentacie timu aj osobnych komplexov. Skoda ze skoncil prvou seriou. Chcelo by to aspon kratky dovetok.(24.9.2016)

 • iwusha17
  *****

  Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela.(14.3.2015)

 • Flack007
  **

  Hodně podprůměrný seriál, který ztrácí právě jen díky tomu, že už tu někdy něco takového bylo. Kombinace Zákonu a pořádku, NYPD Blue nebo CSI:NY v jednom. Co čekat, když krimi seriálů je najednou jak hub po dešti a při tom ani jeden nenadchne nějak víc. Ať už nějakou originálností, scénářem, vtipem nebo postavami. Super seriál při žehlení nebo dělání jiných domácích prací. Jinak totální nuda.(24.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace