Ten kluk je sexy!! :-)(6.4.2014)

Celkem chápu toto nízké hodnocení. Diváci jsou rozmlsaní různými seríály, kde ve značkových oblecích krásky a hezouni řeší neuvěřitelně lehce drsné případy. Ejhle lidsky a obyčejně natočené příběhy s uvěřitelnými případy a lidským přístupem bez stříleček a akcí nikoho nezajímají. Je to smutné, že se oceňují jen blbosti. Mě tohle přišlo zajímavé a pohled, jak hlavní protagonista dozrává v muže.Pravda-příběhy byli nudné, ale věřím, že většina toho co se řeší ve filmech, je ve skutečnosti a reálném životě právě taková.(12.1.2015)

Normalne by dala len tri, ale dost sa podcenuje ako som citala kritiku. Je to nuda, ziadne akcne sceny, ale prave tym ma super atmosferu a drzi nas pri zemi. Zaujal co do prezentacie timu aj osobnych komplexov. Skoda ze skoncil prvou seriou. Chcelo by to aspon kratky dovetok.(24.9.2016)

Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela.(14.3.2015)

• Flack007

Hodně podprůměrný seriál, který ztrácí právě jen díky tomu, že už tu někdy něco takového bylo. Kombinace Zákonu a pořádku, NYPD Blue nebo CSI:NY v jednom. Co čekat, když krimi seriálů je najednou jak hub po dešti a při tom ani jeden nenadchne nějak víc. Ať už nějakou originálností, scénářem, vtipem nebo postavami. Super seriál při žehlení nebo dělání jiných domácích prací. Jinak totální nuda.(24.4.2015)