Konečně jsem se dokopal k tomu, abych dokoukal tenhle seriál. Mám k němu tak trochu zvláštní vztah, protože právě tady jsem se snažil dělat svoje první titulky, ale nevydržel jsem až do konce. Proč, to je na jiné povídaní. Tak a zpátky ke kvalitě, tady je jasno už po první epizodě, že se bude jednat o další z řady policejních dramat, které nepřijdou s ničím extra zajímavým či novým a to je škoda. Fakt je, že hlavním tahounem příběhu rozhodně není hlavní hrdina, ten bohužel působí až přehnaně ambiciózně a nesympaticky, díky tomu je hlavním charakterem jeho mentor v podání Chi McBridea. I proto je dobře, že finále je vlastně jeho. Nepřekvapilo mě, že se seriál nedožil další série, protože v podstatě opravdu nenabídnul žádný velký důvod proč by měl pokračovat.(6.10.2013)

Je to prijemna rozpravka, ktora je robena presne tak, aby akcnost bola v medziach povolenych aj pre nizsie vekove kategorie pred vecernou rozpravkou. Amerika je prijemne miesto na zivot, kde zlomyselny kolega vytvara viac napatia nez vrazda, ktora sa nejakym omylom stala tam vonku na ulici. A ten americky sen - no, toto ma dojima k slzam! Do certa, ale pozera sa to celkom prijemne. Len netreba rozmyslat, ani porovnavat pribeh s realitou. Ani porovnavat tento serial so starou klasikou US radsej tiez nebudem. A s europskymi krimiserialmi uz radsej vobec nie. Apropos - mali tam dat sympatickejsie baby.(12.2.2016)

• Flack007

Hodně podprůměrný seriál, který ztrácí právě jen díky tomu, že už tu někdy něco takového bylo. Kombinace Zákonu a pořádku, NYPD Blue nebo CSI:NY v jednom. Co čekat, když krimi seriálů je najednou jak hub po dešti a při tom ani jeden nenadchne nějak víc. Ať už nějakou originálností, scénářem, vtipem nebo postavami. Super seriál při žehlení nebo dělání jiných domácích prací. Jinak totální nuda.(24.4.2015)

• MoiJe

Pilot je pri najlepsom tak za 2*, hlavna postava nie je prave sympatak a obecne sa nestalo nic, co by zaujalo. O čom? Mladý policajt pochôdzkár sa rozhodol, že chudoba už nikdy viac a so svojou karérou má veľké plány, ktoré sa mu aj darí napĺňať. Zatiaľ je teda najmladším detektívom vrážd a zvyká si na intrigy na okrsku i prípady a furt sa snaží pred vedením abo médiami zažiariť. Aspoňže nový parťák sa snaží, aby si nováčik príliš nenabil.(6.3.2013)

Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela.(14.3.2015)