poster

Ostrov tučňáků (TV seriál)

 • Austrálie

  Penguin Island

Dokumentární

Austrálie, 2010, 50 min

Producenti:

Sally Ingleton
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Big Bear
  ****

  Tučňáky mám rád - asi jako každý.-)! V Austrálii žije jejich nejmenší druh na Filipově ostrově. Pomocí velkého množství kamer rozesetých na stromech, na plážích i přímo v boudičkách hnízdících párů, máme možno nahlédnout do života těchto zajímavých ptáků. Asi to není moc přírodovědecké a Darwinovské, ale vždy jsem měl raději dokumenty, kde jsem sledoval konkrétní rodinku a kde každý její člen měl jméno. Tenhle dokument je přesně takový. Obdivuji australskou vládu za rozhodnutí vystěhovat z ostrova lidi (z nicž tam někteří žijí desítky let) a celý ostrov věnovat tučňákům jako rezervaci. * * * *(7.3.2013)

 • Attta
  ****

  Hodně mě štvaly nesmyslné místy až trapné prupovídky u páření, ale jinak plnohodnotný dokument, který okdkryje dívákovi život nejmenších tučnáků při "vylodění" na Australském pobřeží.(8.2.2015)

 • lubospoti
  ****

  Penguin Big Brother :-) Ale kam se lidské reality show hrabou.Tohle jsou vážně nádherné záběry do soukromí tučňáků.(20.2.2013)

 • SiMMaS
  ***

  Chápu, že měl doprovodný komentář asi přiblížit "vědu" veřejnosti, ale toto bylo trochu moc... #Confession: příběh tlapky dostal i mě!(3.3.2013)

 • Nail
  *****

  Tučňáci mě dycky fascinovali, jak ťapou v těch svých frakách :-D, co je nové kanál ZOOM tak se moc rád dívám na dokumenty o fauně.(3.3.2013)