poster

Half in the Bag (TV seriál)

Komedie

USA, 2011, 59x30-45 min

Režie:

Mike Stoklasa

Scénář:

Mike Stoklasa
 • L_O_U_S
  ****

  George Lucas dal světu Star Wars, Mike Stoklasa je úplně dekonstruoval. A kromě toho stojí i za Half in the Bag. Nezaujme mě všechno, co tihle dva opraváři recenzují, ale jako celek se mi to líbí. Příběh se senilním dědkem, který do svého rozpadajícího se příbytku pustí oba podvodníky, je plný sympatických vtipů a černohumorných vsuvek. Lepším Plinkettem je ale bohužel Mike, ne Rich. (1 026.)(24.12.2014)

 • Baxt
  ****

  Pravý opak amatérské dementní mluvící hlavy Douga Walkera v TGWTG. Diskuze o filmech jsou vsazené do svérázného dějového rámce dvou flákačů předstírajících opravu videopřehrávače senilního důchodce. S nezbytností vyprávět příběh tohoto mikrosvěta (čítajícího i nevábné okolí Millwaukee) se pojí nutnost určité filmařské profesionality a jak příjemné je zjištění, že chlapci základům rozumí a hojně jich užívají v intencích amerických sitcomů 80. let. Výsledný pořad je patrně nejvtipnějším a nejlepším současným zpravodajem o mainstreamovém filmu a cizí mu naštěstí je i vší fanboyství, což je něco nevídaného (viz komentář dO_od, který zhlédl zdrcující kritiku Muže z Oceli poté, co měl po celý čas projekce gigantickou erekci).(16.7.2013)

 • Raziel_cz
  ****

  "Fuck you, it's January!" Jediný youtubový pořad s filmovými recenzemi, který pravidelně sleduju, i když se s většinou názorů v něm prezentovaných diametrálně rozcházím. Ale Mike a Jay mě svým suchým humorem vždycky totálně rozsekají a Rich Evans jako Mr. Plinkett je lepší než originál. A video o tom, jakej hack a fraud je Adam Sandler by se mělo pouštět ve školách. Super věc.(18.5.2018)

 • xxmartinxx
  *****

  Mít rád filmy a být fanboy jsou dvě diametrálně odlišné věci. Stejně jako užívat si kvalitu a propadat davovému nadšení. U nás se filmové nadšenectví u webů zaměřených na mainstream projevuje téměř výhradně skrze různě zaslepené fanboyství, vtíravost vůči cílovým čtenářům a v nejhorším případě deklarovanou snahu o nekonfliktnost, což vše považuju za extrémně otravné až (trochu tvrději řečeno) degenerující. Proto si tím spíš užívám zapálené filmové nadšení RedLetterMedia. Důkaz, že představa o hloupých amerických divácích je velmi povrchní a i na mainstream se dá dívat bez vypínání mozku. Ne vždy s nimi souhlasím, ale o tom to přece není. 4 a 1/2(18.7.2013)

 • Jastřabík
  *****

  Z těch internetových recenzentů, které jsem zatím sledoval (TGWTG, Spoony) nejprofesionálnější, s nejlepšími rekvizitami a zkušenostmi. Humor je založený hlavně na neherectví, parodii sitcomů a lynchovských "mindfuck" scénách. Jednotlivé díly rozvíjejí dobrodružství dvou VHS opravářů, kteří okupují domácnost dementního staříka ... Milé. Tedy, bude se líbit každému, kdo má rád béčka, laciné amatérské horory a so bad so good žánr. "Fuck movies."(22.2.2013)