Ještě, že tě mám

Kate Reid

Oliver Roskill, Lucan Toh

Kostýmy:

Raquel Azevedo

o muži, kterého v době, kdy plánuje se svou přítelkyní svatbu, překvapí žena a představí mu jeho syna. Začíná dilema muže, který nechce svému synovi ukázat záda, ale zároveň nechce přijít ani o svou snoubenku. A tak hraje dvojí hru, ale jak to tak bývá, nejde to tak dělat pořád. Téma celkem provařené, ale hodně záleží na zpracování a to se v tomhle případě dost povedlo. Vážné chvíle se střídají s celkem povedenými humornými a úsměvnými scénami, které film oživují. Líbily se mi dialogy. Celkově moc fajn 90%(29.9.2013)

• Thomick

Tak moc neinvenční, až to nebylo hezký.(7.4.2015)

Když tu není žáden koment, tak to trošku napravím. Nějak není ani moc co komentovat, tak asi proto je tu pusto. Téma je dost profláklé, nijak zvlášť nevybočuje z tradiční řady, až na důvod matčiny návštěvy otce, to mě přece jen překvapilo. Ale jinak klasika drama-komedie aneb jednou jsi dole, jednou nahoře... Právě dramatická složka, jež se rozvinula víc až v závěru, měla našlápnuto na vyšší level, ale bohužel trvala jen velmi krátce. Asi tak dlouho, jak krátký a o to vzácnější je jeden lidský život.(19.7.2013)

• - Film byl natočen za 24 dní. (Terry33)