Jen se spolehni (TV film)

Komedie

Československo, 1983, 41 min

Další televizní komedie vyhrabaná hluboko v archivu. A nebyla úplně špatná! Především hlavní mužský hrdina je fakt "borec" - dokáže lhát a předvádět svou schopnost vše zvládnout v každém okamžiku. Dějově se divák velmi rychle zorientuje a je mu brzy jasné, kam autor svůj příběh směřuje. Závěr tedy není vůbec překvapivý, ale předchozích cca 30 min je vcelku zábavných. Průměrná komedie, která určitě potěší svou "archívností" a hlavním hrdinou. Hudba: Martin Kratochvíl(8.12.2017)

• MMR

Bohužel mi toto dílo nesedlo, což mě mrzí hlavně kvůli osobě, která mi to doporučila. Tímto jí vzkazuju, že se nedá nic dělat a příští film třeba bude lepší =)(9.7.2013)

Mám rád filmy o podvodnících a hlavně, když na ně někdo vyzraje. Tady to sice není až tak podle mých představ, ale přesto mne to pobavilo. Na to že jde o televizní tvorbu to bylo dobré až moc. Srážím body za ten pitomý konec, hloupě ustřižený. Jsem se totiž těšil, jak si ti dva dají po tych rypačiskách prolhaných a nic. *** A PŮL(30.3.2019)

Humorná malá televizní komedie. Proč ne...(6.12.2017)

Umístění v červených číslech je nesmysl, zas tak úchvatná podívaná to není, ale koukat se na to těch 40 minut v klidu dá.(6.12.2017)