Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie o tom, že kdo jinému jámu kopá... Když se manželé Jahodovi (V. Helšus a K. Lírová), majitelé chaty, dozvědí, že se bude v místě stavět dálnice, snaží se jí prodat dřív, než se to roznese. Vymění ji s Večeřovými (J. Kodet a K. Macháčková), kteří zastírají špatný stav své chalupy a výstavbu prasečáku v okolí. Když oba páry zjistí, že byly napáleny, snaží se o novou výměnu… (Česká televize)

(více)

Recenze (12)

otík 

všechny recenze uživatele

Další televizní komedie vyhrabaná hluboko v archivu. A nebyla úplně špatná! Především hlavní mužský hrdina je fakt "borec" - dokáže lhát a předvádět svou schopnost vše zvládnout v každém okamžiku. Dějově se divák velmi rychle zorientuje a je mu brzy jasné, kam autor svůj příběh směřuje. Závěr tedy není vůbec překvapivý, ale předchozích cca 30 min je vcelku zábavných. Průměrná komedie, která určitě potěší svou "archívností" a hlavním hrdinou. Hudba: Martin Kratochvíl ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Této moralitce socialistický kabátek docela padne, ale klidně by se mohla producírovat v oděvu dnešním. 36letému Václavu Helšusovi i 46letému Jiřímu Kodetovi to docela slušelo. ()

Reklama

MMR 

všechny recenze uživatele

Bohužel mi toto dílo nesedlo, což mě mrzí hlavně kvůli osobě, která mi to doporučila. Tímto jí vzkazuju, že se nedá nic dělat a příští film třeba bude lepší =) ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Televízna mikrokomédia dokazujúca, že časy sa síce menia, ale podvodníci a podvodníčkovia ostávajú. (11.1.2021) ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Mám rád filmy o podvodnících a hlavně, když na ně někdo vyzraje. Tady to sice není až tak podle mých představ, ale přesto mne to pobavilo. Na to že jde o televizní tvorbu to bylo dobré až moc. Srážím body za ten pitomý konec, hloupě ustřižený. Jsem se totiž těšil, jak si ti dva dají po tych rypačiskách prolhaných a nic. *** A PŮL ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama