Četník ve výslužbě

• slovenský

Žandár vo výslužbe

Komedie

Francie / Itálie, 1970, 105 min

Sice příběh trochu stagnuje mezi jeho předchůdci nebo resp. až do doby, kdy se objeví v klášteře...do té doby je to výborné,ale pohled na ty nevychované a nucené děti mi přišel až příliš fantaskní a zabíhal až do krajností. Také je to poslední díl s opravdu původní partou, ze které nakonec zůstane jen Cruchot a Gerber. Stále je to velice slušný četník a rozhodně ne nejhorší a vtipné je to stále dosti. Scéna s hipísáky to potvrzuje sama za sebe. --- Já jsem Barbara a přijela sem z Rotterdamu - Já jsem Ludva(28.10.2006)

Četník ve výslužbě je víc nebezpečný než četník ve službě. Kdo nevěří ať k televizí běží.(11.8.2005)

zdá se mě , že se střídá slabší díl se silnějším,ale do výslužby rozhodně naši četníci nepatří!(8.6.2006)

Scénář: Richard Balducci, Jean Girault, Jacques Vilfrid .. Napočtvrté přichází druhý nejlepší gag Četnické série a tím je nezapomenutelné žádání kněze o peníze na novou střechu kostela - respektive dokonalé grimasy Louis De Funés. Poté je četnická osádka stanice v Saint Tropez vystřídána mladší generaci a všichni staří přátelé odchází do nuceného důchodu. Ovšem pro „záchranu“ paměti kamaráda Fugase si opět obléknou uniformy a prožijí neskutečná 'trip' dobrodružství. Z nich je asi nejvtipnější epizoda s hipíky v jejich drogovém doupěti.. 80%.(5.7.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,000,000Návštevnosť: 4,870,000(Francúzsko)/80%/(11.11.2005)

• AngelAngie

Už nedosahující kvalit předchozích dílů.(1.6.2008)

"Miluji tě !" ," Bééééé !! "(22.3.2009)

Velmi povedený díl, v němž to staroušci Funés a Galabru parádně roztočili. Poslední díl, ve kterém se jejich podřízení vyskytují v plné sestavě.(8.5.2003)

Tehle dil uz je krapet slabsi, hlavne co se tyce mnozstvi foru, precejen je to vic dobrodruzny. Navic cetnici v podstate ani nejsou cetnici a ze zacatku trochu trva, nez se film rozjede. Ale precejen se tu par dobrejch foru najde a ten zbytek zachrani herci, takze to nakonec na 4* bude.(8.3.2007)

Druhý nejzdařilejší díl ze všech (hned po tom prvním, samozřejmě). Louis de Funés převlečený za hipíka mě rozesmívá dodnes:-)(5.11.2003)

Četník ve výslužbě aneb dojezdy pro hvězdy. Pánové se snaží seč mohou, hlavně ti v zákulisí, ale z jedné vtipné scény (píšťalky) se jeden celý film, navíc s tak slavnými předchůdci, prostě neuvaří.(27.6.2012)

• Hal_Moore

Ohraná písnička. Mělo zůstat u tří dílů. Tady je zábava až na posledním místě, jak jinak zdůvodnit jen pár úsměvných scének.(21.7.2005)

Žandári strácajú dych, ale stále sa na to dá pozerať s úsmevom. 60%.(17.1.2014)

Četníci sú neuveriteľne zábavná klasika a Louis de Funes patril medzi francúzsku hereckú elitu. Toľko senzačných prvoplánových hlášok, zamotaných situácii a iskrivých nápadov. Skvelý liek na potencionálnu depresiu, film, pri ktorom sa neprestanete smiať.(2.10.2010)

Četníci na třetiny! První 1/3 - četníci odcházejí do penze, Mme La Colonele se snaží Ludovíkovi udělat co mu na očích vidí... ale Cruchot se nudí, až do návštěvy Gerberových... Druhá 1/3 - četníci najdou Fugase v blázinci a všichni skončí v komunitě s „drogami“ Třetí 1/3 - četníci hledají bombu a zachrání děti z kláštera. Jak jednoduché! Film ze tří třetin, které jsou docela ostře odděleny! Ale přesto stále legrace, hlavně ta první třetina!(8.10.2003)

Nemůžu si pomoct :-) "Četníci" jsou prostě pro mne jednička! Kromě fenomenálního Louise klasické vynikající herecké obsazení. Četnická stanice v Saint Topez je nejfotografovanější četnickou stanicí na světě :-)(30.8.2011)

Hodně roztříštěný díl s několika ne moc souvislými zápletkami. Ale celé je to velmi velmi vtipné. 80%.(19.2.2005)

V porovnani s prvou castou s Cetnikem ze Saint Tropez (1964) bol tento scenaristicky primitivnejsi, ale u mna prevysuje Funesov humor alebo jeho grimasy spolu s dalsimi zandarmi. Takze nech uz sa tam deje cokolvek, je to skvela zabava. Najprv som si myslel, ze Cetnik ve vysluzbe je posledna cast tejto serie, ale o 9 rokov neskor sa natocili aj CETNIK A MIMOZEMSTANE (1979) a posledna cast bola CETNIK A CETNICE (1982)... 09.09.2010 _______ Lous de Funès - (Ludovic Cruchot) +++ Jean Lefebvre - (Lucien Fougasse) +++ Guy Grosso - (Tricard) +++ Michel Modo - (Berlicot) +++ Michel Galabru - (Jerome Gerber) +++ Hudba: Raymond Lefevre +++(9.9.2010)

• MM_Ramone

Starý známy žandár ( z roku 1963) čo velí malému policajnému zboru v juhofrancúzkom prímorskom mestečku Saint Tropez, strážmajster Ludovic Cruchot bol už v New Yorku (1965). V roku 1968 sa oženil. No a na počiatku sedemsediatych rokov dvadsiateho storočia sa ocitol i so svojimi kolegami vo výslužbe. Avšak táto partička ostrieľaných policajtov sa menieni len tak ľahko vzdať aktívnej služby. O tom je štvrté pokračovanie francúzskej žandárskej komediálnej ságy. **(22.4.2008)

• sepp

Asi nejslabsi dil z cele serie, prakticky jsemse ani jednou nezasmal.(7.9.2003)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11