• Francie

Životopisný / Drama / Romantický

Velká Británie / Francie / Belgie / Švédsko, 2013, 113 min

• nineweh

Romantická selanka, která by mohla být o komkoli a o samotné Dianě nám skoro nic neřekne, takže dát její jméno celému filmu mi přijde úplně mimo. Chemie mezi hlavními hrdiny nulová, herecké výkony mdlé, Naomi se sice snažila, ale prostě se Dianě ani nepodobá, takže vlastně ani nevím, k čemu tenhle film měl být.(18.2.2014)

• jenik71

Až bude v TV nějaký obsáhlejší dokument o princezně Dianě, tak se na něj velice rád podívám. Tenhle film mi totiž přišel úplně zbytečný a v podstatě jenom zobrazuje milenecký vztah Diany s Hasnatem Khanem. Vyloženě okrajově je tu nastíněna její dobrosrdečnost a laskavost k lidem, kterým osud moc nepřál. A to je na celovečerní film opravdu málo. Diana by si zasloužila určitě kvalitnější a emotivnější zpracování.(17.8.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $1,576,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ banálny telenovelový príbeh, ktorý fakt nemá skoro čím zaujať, Naomi Watts je vo svojej úlohe roztomilá ale to je asi tak všetko k nejakým tým pozitívam, taká troška zbytočnosť /videl v kine: 40%/(25.9.2013)

• kaylin

Kdo chtěl co tímhle snímkem dokázat? To někomu došlo, že už se na Dianu zapomíná, tak je potřeba natočit film o tom, jak byla vlastně bláznivě zamilovanou holkou, která se změnila ve stíhačku a využívala paparazzi k tomu, aby na ní její vyhlídnutý žárlil? Neskutečně ubohá snaha o umělecký film, kterého má být dosaženo nesmyslnými pohyby kamery, stejně jako 50 % zbytečných scén. Jako kdyby se Oliver Hirschbiegel dlouho díval na poslední filmy Terrence Malicka a zjistil, že jinak než pomalu a bez smyslu ani nejde natáčet. A jako, že mám Naomi rád, tak její příšerný akcent a bezkrevné herectví mě opravdu nedojaly. Ach jo...(26.1.2014)

• filmfanouch

Jak netočit biografii? no asi nějak takhle.......... film se zajímavým námětem který nebyl využit. Watts je v hlavní roli super ale film je zbytečně natahovaný. Ve filmu prostě (narozdíl třeba od Královy řeči) není důvod tak dlouhé délky. Stačila by hodina a půl ale to už prostě nezměním. takže asi tak nějak..........(15.9.2016)

• - Shodou okolností byly plakáty k filmu vyvěšeny i poblíž Place de l'Alma v Paříži, tedy poblíž vjezdu do tunelu, kde v roce 1997 zahynula Princezna Diana při automobilové nehodě. Toto umístění plakátů vyvolalo mezi lidmi vlnu pobouření a na žádost francouzského distributora Le Pacte byly odstraněny. (Cheeker)

• - Naomi Watts zpočátku chtěla prosadit změny ve scénáři, protože byl příliš drsný, ale nakonec usoudila, že právě toto všechno je součástí nepříliš šťastného života princezny Diany. (R´Hell)

• - Film se měl původně jmenovat Caught in Flight. (R´Hell)