poster

Diana

 • Velká Británie

  Diana

 • Francie

  Diana

 • Slovensko

  Diana

Životopisný / Drama / Romantický

Velká Británie / Francie / Belgie / Švédsko, 2013, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wormboy
  *

  Film z kategórie úplne zbytočných, ktorý neponúka nič, čo by mohlo diváka zaujať a čo by si mohol odniesť z tých takmer dvoch prázdnych hodín. Nikto nepochybuje, že N.W. je dobrá herečka, no na to, aby mala čo hrať potrebuje scenár a tento je na úrovni slovenských denných seriálov. Filmová Diana je jeden veľký fail, ktorý mne ako divákovi, čo o tej skutočnej Diane mal informácie na úrovni bežného prehľadu, neodovzdáva okrem nepríjemnej pachute, nič. 1,5/5*(28.4.2015)

 • OG_Swifty
  *

  Je předem jasný, že pokud se chystáte natočit film o posledních dvou letech života princezny Walesu, vyberete si režiséra Pádu Třetí říše a do hlavní role obsadíte herečku, která imponovala i samotnému King Kongovi. Výsledkem je něco mezi červenou knihovnou Rosamunde Pilcher a degenerativním pokračováním Notting Hillu. A do toho všeho tam běhá indická verze Teda Mosbyho, který je však v tomhle univerzu skvělý chirurg. Je však dost pravděpodobné, že si film získal alespoň nějaké fanoušky v Pákistánu, Egyptě a podobných dědinách, kde mladí muži sní o tom, že přicestují do Anglie nebo jiné západní země a místní panovnice jim obratem začnou sedat na jejich zabahněný penisy, jako tomu bylo v tomto filmu. Jak jinak si totiž mezi uprchlíky vysvětlit ten abnormální zájem právě o Anglii..(29.9.2016)

 • MontyBrogan
  **

  Vo svojej úrovni je film vlastne dokonalý. Žiadna gradácia ani tendencia vybudovať si vzťah k postavám. Princezná sa zamiluje do kardiochirurga, za ktorým táto ľudomilná celebrita ešte dolieza, pričom on sa prevažne tvári ako stratené šteňa. Z jej angažovania v boji proti násiliu tu vidíme scénu výletu do Angoly, kde rieši nebezpečenstvo nášľapných mín, a tým to končí. Inak je celý dej o milostnom trojuholníku, kde tretím hráčom, neodbytným obdivovateľom, je svet fotoaparátov. Nefunkčnej atmosfére nedokážu vdýchnuť život ani šansóny či jazz. Už chýba iba zvučka Hallmarku. Tam by film zapadol perfektne. Ale nebudem hodnotiť v rámci žánru, ktorý ani neexistuje. Hlavne keď ide o nedostatočne spracovaný portrét veľkej osobnosti. Hviezdičky len za Naomi Watts a jej imitáciu Diany. Aj by som k nej napísal viac, len neviem, či pohyby ofinou patria pod gestikuláciu alebo mimiku.(22.10.2016)

 • NinadeL
  *

  Na téma ze života princezny Diany bylo natočeno hodně filmů již za jejího života. Nepamatuji si žádný dobrý. Ale budiž, tabloidy bylo nutné něčím ilustrovat. Nicméně ani tento tento nový biopic není o nic lepší, pouze zapadá do linky těch nových trendů, kdy se vypráví například o jednom týdnu ze života Monroe. Grace toto ještě poměrně ustála, Diana již nikoli. Nač její jméno plýtvat na romanci o rozvedené křesťance a pákistánském chirurgovi, kterému matka nedala požehnání?(15.7.2017)

 • Malarkey
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale Naomi Watts vypadá jako Diana jenom na plakátu. Ve filmu pak snad ani jednou. Nicméně film jako takový nebyl úplně zlý, i když bylo vidět, že ho natočili tak, aby nikoho neurazili a zalíbil se všem. Ono to snad ani jinak nejde, když jste Angličani a tímhle filmem k Vám shlíží celý Britský národ v čele s královskou rodinou. Zřejmě neradi byste ji urazili a čekali na dopis o vyhoštění ze země.(4.1.2015)

 • - Shodou okolností byly plakáty k filmu vyvěšeny i poblíž Place de l'Alma v Paříži, tedy poblíž vjezdu do tunelu, kde v roce 1997 zahynula Princezna Diana při automobilové nehodě. Toto umístění plakátů vyvolalo mezi lidmi vlnu pobouření a na žádost francouzského distributora Le Pacte byly odstraněny. (Cheeker)

 • - Naomi Watts dvakrát odmietla ponuku na hlavnú rolu, zobrala ju až na tretíkrát. Pôvodne kvôli strachu z reakcii Dianiných detí. (DarkSaint)

 • - Královská rodina umožnila natáčení před a v zahradách Kensingtonského paláce, v němž Diana bydlela. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace