Četník a četnice

Žandár a žandárky

Komedie / Krimi

Francie, 1982, 99 min

• Terva

I zde v tomto, snad nejslabším snímku za série zazní Funesova legendární věta - Sem se mi dívejte!........(22.12.2012)

• bestlama

Tak tenhle díl se mi opravdu nelíbil ... Krásně krátký a výstižně debilní komentář .. u některých mých komentů se nechci raději rozepisovat, vyvrhl bych guláš.(21.5.2009)

Poslední díl četnické serie, který jsme viděl jako první, mě pobavil velmi dobře,ale ne po celých 99 minut . i Když scéna Funese kdy má vzteklinu je mimořádná. No a četnice to vskutku nejsou špatný.(8.6.2006)

• duklak2

Hm, musím souhlasit s ostatními. Toto pokračování už se točit prostě nemělo. Kazí to dojem ostatním dílům. Nemastný, neslaný děj, místy i nudný. Z mého pohledu jsem měl co dělat, abych to vydržel až do konce. Funes už je zde bohužel hodně vyšťaven. Možná se najdou někteří lidé, kterým se i tento díl líbil, ale já mezi ně rozhodně patřit nebudu.(8.1.2012)

• xxmartinxx

Už proboha ne... Nejhorší díl z téhle komediální série. Bez nápadu, bez šťávy... Příde mi to jako ždímání suchého hadru. Zápletka je prakticky o tom samém a cekově už není čemu se smát.(11.12.2009)

• - Četnické auto je Citroën Méhari z roku 1978, auto matky představené je Citroën 2CV 6 z roku 1979 a auto majitele jachty je Cadillac Fleetwood Limousine z roku 1978. (otliksamuel)

• - Ve filmu chvíli po hromadné bouračce čte jeptiška knihu o Karlu Marxovi. (ludva10)

• - Během natáčení zemřel režisér Jean Girault, zároveň nejlepší přítel Louise de Funese. Původně se měl natáčet další film četnické ságy s názvem Četník u Waterloo, kde by Cruchotova parta cestovala časem. Bohužel o rok později zemřel i Louis de Funes a tak sedmé pokračování zůstalo jen v šuplíku... (fandalehy)