Tvůrci se rozhodli oženit Cruchota s požehnáním veřejnosti a vyšlo jim to. Všem. Starého kozla novým kouskům nenaučíš, ale oživit sérii vztahem vdovec-vdova a vdova-dcera, potažmo všech tří dohromady, se jeví jako dobré. Navíc intermezzo s ctižádostivostí a důstojnickými zkouškami stojí zato.(14.10.2002)

Druhý nejlepší díl ze série četníků. Funes zde je oproti jiným jeho rolím tak trochu lidštější...ale i tak skvělý. Vtípky se hrnou jeden za druhym a film pobaví i po několikerém shlédnutím. Scénka, kde je Funes povýšen je naprosto fantastická a je vidět, že si ji vychutnává opravdu náramně a Gerber skládá báseň za básní. Až do doby, kdy zjistí, že se spletou a povýšení předají Gerberovi a Cruchotovi odeberou. Zdárný příklad francouzské komedie tehdejší doby. --- Co to bylo za divadlo? Vy jste nabytý statickou elektřinou...(29.10.2006)

Já bych si tu jeho ženu teda určitě nevzal, ale zase která by si vzala jeho? Chudák četník, už na něj nejsou jen zločinci, ale i ženská.(11.8.2005)

Četnický svatební díl dvou vynikajících komediálních herců nemohl dopadnout jinak než náramnou zábavou(8.6.2006)

Scénář: Richard Balducci, Jean Girault, Jacques Vilfrid .. Třetí díl Četnického dobrodružství svede dohromady Cruchota a vdovu Josefu Lefrancoisovou. Mezi oběma hned napoprvé přeskočí jiskra jako hrom, ale cesta k oltáři není tak jasná jak se zpočátku zdá. Kromě výborné scény s líbáním ruky obsahuje tento díl zřejmě nejlepší gag z celé série a tím je nezapomenutelný MINI’Cruchot, který kdyby v tu chvíli mohl, do země by se zahrabal.. :-) 85%.(5.7.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,400,000Návštevnosť: 6,828,000 (Francúzsko)/80%/(17.6.2005)

Slabý díl v porovnání s předchozími.(1.6.2008)

// Distribútor: Société Nouvelle de Cinématographie (SNC) //(22.12.2011)

Louis DeFunés se žení. A hádejte, koho si bere? No jistě, Claude Gensacovou. Louise mám moc rád, ale ve spojení s touhle rozšafnou komičkou ho mám vůbec nejradši.(8.5.2003)

Hned po prvnim dilu je tenhle jasne nejlepsi. Od zacatku tu je velkej prival foru, akorat ke konci tempo krapet polevi, ale to vubec nevadi. Navic k osvedcene particce cetniku se pridava Josépha v podani Claude Gensac. Skvela komedie.(8.3.2007)

Při dalším shlédnutí musím hvězdu přidat a ocenit neustálou akci de Funese v roli podlézavého hyperaktivního Cruchota. Humoru neubylo ani po létech, prostě klasa - a klasika. Trailer: http://www.sms.cz/film/cetnik_se_zeni/ukazka(16.2.2009)

Pořád ještě v duchu celé té četníkovské ztřeštěnosti a absurdního humoru. Pořád ještě po čertech příjemná podívaná. Funes je prostě tahoun. Jestli něco, tak tahoun.(27.6.2012)

Ano, takhle mělo vypadat pokračování Četníka. Sranda po celou dobu sledování filmu. Opět, jako ve všech ostatních dílech je film hlavně o hereckém umu Luise de Funése.(21.7.2005)

Tak tu si dali tvorcovia záležať, trojročná prestávka pomohla scenáru a najmä hercom. Na tých sa pozeralo o poznanie príjemnejšie ako v predošlej časti. Vtipy samozrejme gradujú od scény k scéne, vzájomné doťahovanie jednotlivých členov žandárskej jednotky je na jednotku, situačná komika boduje, škoda len slabšieho rozjazdu, gýčovej scény s mníškou v side-car a romantická zápletka asi tiež nebude Funèsovou doménou. Ale inak veľmi pozerateľné. 75%.(12.1.2014)

Rozesmál mě už asi tisíckrát a nemyslím, že se někdy přestanu bavit, kromě toho je vizuálně úžasný ve zprostředkování atmosféry prázdnin, Côte d´Azur a mých milovancýh šedesátých let. Takže znovu: V St-Tropez začínají prázdniny, a je tedy čas popadnout pokutové bloky, vysílačky a jako Krokodýl, Kuřátko (v originále je to Modré kuřátko) a Cherubin vyrazit do terénu. Pracovní nadšení však u Cruchota brzy vystřídá láska na první pohled. Skutečně, i strážmistr Cruchot se zamotá ve víru vášní, když potkává vdovu po plukovníkovi z Normandie Mme Joséphu. A rozkošná Mme La Colonele (Claude Gensac) se rázem stává hvězdou četníků. O problémy se mu však postará dcera Nicole i žárlivý pan štábní Gerber, takže o scénky v klubech Biblos a Poster není nouze. Navíc je tento díl plný úžasných nadčasových kostýmů a účesů. Jedna ze závěrečných scén, kdy Cruchot píše test, aby byl povýšen se docela hodně podobá jednomu z příběhů Mr. Beana...(8.10.2003)

• bestlama

Další díl, který mě nebavil ... Asi jsem moc mladý na ty francouzské komedie...(21.5.2009)

Se třetím dílem přichází změna. Celé se to orientuje na jednu dějovou linku (předchozí dva filmy byly spíše sledy gagů), jiný hudební doprovod, jiný střih. Krom cholerického Ludvy zde exceluje Claude Gensac patrně ve své nejlepší roli. 80%.(19.2.2005)

Po Cetnikoch v New Yorku, ktorich som videl naposledy je to opät prijemna a skvela zabava, pretoze nejako som z tej casi nebol az tak nadseny, nech uz sa tvorcovia alebo samotny Funes snazili, ako chceli. Avsak v tejto casti ma pobavila ziarlivost Gerbera na Funesa, ako to krasne zaiskrilo medzi Funesom a jeho buducou manzelkou Josephou a taktiez ma pobavilo povysenie Funesa na vyssiu hodnost, ktoru si viditelne vychutnaval, avsak nie nadlho :-) Proste vydarena cast... 31.12.2010 _______ Lous de Funès - (Ludovic Cruchot) +++ Jean Lefebvre - (Lucien Fougasse) +++ Guy Grosso - (Tricard) +++ Michel Modo - (Berlicot) +++ Michel Galabru - (Jerome Gerber) +++ Genevièvie Grad - (Nicole Cruchot - dcéra) +++ Claude Gensac - (Josepha Cruchot) +++ Hudba: Raymond Lefevre +++(31.12.2010)

Ne tak brilantni jako prvni dil, ale presto kvalitni scenar zarucuje dobrou zabavu. Asi druhy nejlepsi dil z cele serie.(7.9.2003)

• lesumir

Další ze serie hloupostí, co Funes natocil.(14.7.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10