Zeck

Minimalisticky-fekálně-pubertální humor Kassema G. a jeho "talk-show" s pornohvězdami. Pro mě geniální kombinace, u které se vždy skvěle pobavím. 90% ()

togaf

Kassem G. je místy debil místy smrtelně vtipný. Ale celé je to takové trapně rozpačité. A o čem že to je? Kassem si zve pornoherečky a "zpovídá je". Nebo spíš ponižuje, jeho otázky jsou záměrně nesmyslné a holky se mu snaží vtipně odpovídat. Snad jen Asa Akira ho má vyloženě na háku. Zajímavý nápad, ale tři díly mi stačily (Asa Akira, Dana DeArmond a Mr. Kimber James). ()

swe

Jinou tvorbu Kassema G., než právě “Going deep” neznám, a musím konstatovat, že mi ten jeho záměrně rozpačitý, xenofobní, polotrapný humor aplikovaný na (povětšinou) vygumované pornoherečky (resp. pornoherce v případě transexuální Kimber James) opravdu vyhovoval. 4 ½ hvězdy. ()

Kalda69

Po asi ctyrech dilech nelze jinak nez plny pocet, protoze jsem se snad pri zadnych talkshow tolik nesmal jako zde. Samozrejme O`Brien nebo nas Kraus jsou take vtipni ale zde jsem dostaval naloz smichu kazdou otazkou ci postrehem od moderatora. ()

Jose...

Ano, chápu, je asi potřeba mít v oblibě Kassemův specifický humor... Ale stejně si připadám jako kůl v plotě, když se řežu smíchy u každé epizody a netrpělivě čekám na další (ať už Going Deep nebo třeba California on...), zatímco ostatní nadávají jak stupidní je to pořad... :-/ ()