Cousin Ben Troop Screening with Jason Schwartzman

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2012, 2 min

Wes Anderson

Edward Bursch

Jsem přesvědčený, že Wes Anderson je naprosto geniální režisér a scénárista. Viděl jsem všechny jeho věci a každá mi udělá radost. Je ale jasné, že lidi Andersona buďto milují a obdivují, nebo nechápou. Hodnocení některých uživatelů u jeho filmů jsou dost vtipná. Uvědomte si, že to dělá pro radost vám. Když nepatříte mezi fanoušky „jeho vlastního žánru“, tak jeho filmy nehodnoťte, je ztráta času se je snažit hodnotit podle konvenčních žánrových zařazení :D(28.5.2013)

Taková malá hříčka k dokonalému Moonrise kingdom. :) Jason Schwartzman je správnej bratránek..(3.11.2012)

• Dever

// Production Funny or Die // Videl som Moonrise Kingdom, ktorý ma žiaľ nenadchol tak ako som očakával, presne tak isto ako táto upútavka.(29.1.2013)

Poznáte ten pocit,keď si želáte,aby film neskončil?To sa mi stalo pri Moonrise Kingdom.Ibaže on skončil.O to väčšia bola moja radosť,keď som objavil tento bonusík a znovu som sa ešte na chvíľku mohol dostať do toho úžasne divného Wesovho mikrosveta.Ako kraťas trochu pointless,no ako teaser je to slušné a ak to (ako ja) objavíte až po zhliadnutí Moonrise,môže vás ešte celkom príjemne potešiť(2.10.2012)

Fajn bonus/trailer/whatever na Moonrise Kingdom. Jason Schwartzman je bohovský a detskí herci mu skvelo sekundujú. Ako viral k filmu ok, no ako samostatný krátky film to nefunguje.(12.8.2013)

• - Bus token (transit token), kterým jeden chlapec platí, je autobusový žeton vypadající jako mince, často perforovaný a často s nápisem "Good for one fare". Různé dopravní společnosti vyráběly vlastní bus tokeny. Dnes jsou objektem sběratelských aktivit. (Jirka_Šč)