poster

Vše bude v pořádku (festivalový název)

 • Německo

  Every Thing Will Be Fine

 • Norsko

  Every Thing Will Be Fine

 • Slovensko

  Všetko bude v poriadku

  (festivalový název)

Drama

Německo / Kanada / Norsko, 2015, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Philcze
  **

  Nenechte se zmást tím, že je úvodní tragická nehoda skutečně výborně zrežírovaná. Zbytek je neskutečně vyčpělé a zcela nezajímavé drama, které zároveň obsahuje bezpochyby nejlaciněji vykonstruovanou manželskou hádku všech dob. Přitom s poselstvím filmu nemám v zásadě žádný problém, jen škoda, že se kolem něj motají tak mrtvolné a mizerně napsané postavy. A Jamesi, mám tě rád, ale aspoň na rok se na to vyser. S tímhle materiálem by sice nic neudělal ani D.D. Lewis, ale ta únava je tam fakt znát. 40% (Berlinale 2015)(17.2.2015)

 • kaylin
  ***

  Tohle je film, který má co říct, ale bohužel to podává takovým způsobem, který vás dovede celkem rychle omrzet. Wim Wenders je schopný režisér a James Franco hraje skvěle, stejně jako moje oblíbená Charlotte, ale ani jejich výkony nestačily na to, aby mě tenhle tragický příběh s nadějí v pozadí bavil.(22.9.2015)

 • Puppy
  **

  Bohužel velmi slabý film od tak dobrého režiséra. Pomalost je ten nejmenší problém, ostatně Wendersův nejlepší film V běhu času http://www.csfd.cz/film/32914-v-behu-casu/prehled/ je také "pomalý". Problém je plytký scénář, i když při diskusi po projekci na Febiofestu scénarista tvrdil, že byl v některých aspektech pozměněn, zvláště pak konečným střihem. Výsledek je i přes pěknou kameru (2D verze), exteriéry a hudbu průměrný a bohužel (nebo naštěstí) zapomenutelný. Postavy působí příliš synteticky a jejich osud, i přes nosnou tragedii celého příběhu, je vám spíše lhostejný. Zkrátka je to takový ten film, kde po prvních minutách vidíte, že to bude blbý. Škoda.(19.3.2016)

 • Anderton
  ****

  Wenders síce zabredol do melodramatických vôd, ale čo tam potom, keď som postavám ich emócie uveril. Film je relatívne nepredvídateľný a pokiaľ čakáte, že Franco s Gainsbourg skočia duševne rozorvaní po nehode do postele, ste na omyle. Film je o niečom inom. A nielen o jednej veci. Hlavne je ale najmä pre staršie ročníky, ktoré už majú niečo odžité. Rozhodne ho nedoporučujem mladým Francovým fanúšičkám, boli by sklamané. Wenders je moderný a zároveň svoj. Asi ako keď hudobná legenda vydá po 40 rokoch opäť kvalitný album. Rozruch to už nenarobí, ale to na kvalite diela nič neuberá.(18.9.2016)

 • foils
  ***

  Možná největší drama, jaké Wim Wenders natočil :) Není sporu o tom, že vykonstruovanost, stejně jako určitá literárnost, ze scénáře přímo čiší. Na druhou stranu jako akademicky chladná meditace nad některými paradoxy života film docela funguje. Oceňuju i to, že se žádná z přítomných hereckých hvězd nesnaží na sebe strhnout pozornost.(20.3.2016)

 • - Natáčelo se v Montrealu, provincii Québec, v Kanadě. (Cheeker)

 • - Hudba bola skomponovaná Švédskym národným symfonickým orchestrom v Göteborgu iba týždeň pred premiérou, ktorá bola na filmovom festivale v Berlíne. (chesterko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace