Kinošita Keisuke přišel o ženu a sám vychovává dceru Miu. Pracuje v továrně, kde je respektován svými spolupracovníky pro svou zručnost. Má dobromyslnou povahu a všichni ho mají rádi. Mimo to, že se stará o Miu, trénuje i basebalový tým. Jenomže je mu diagnostikován Alzheimer v raném stadiu. (Zíza)

Zíza

Roztomilé, občas smutné, občas veselé. Příběh se špatnými rozhodnutími i s dobrými (které ale obvykle přišly až poté, co se ta špatná rozhodnutí neosvědčila). Je to příběh o muži, který má Alzheimera, nade vše miluje svou dceru, ale ví, že tu pro ni už moc dlouho nebude. Mohlo by to být smutnější, ale naštěstí (?) tvůrci moc netlačili na pilu a slzu jsem neuronila ani jednu – „smutná“ jsem byla trochu. Nijak mi nešlo se moc vžít do kůže postav. Spíš jsem koukala z venku a byla velmi nezúčastněná. Těžko říct, jestli se to k takovému seriálu hodí… Asi za to mohla ta spousta nezáživných scén. Na tuhle tématiku spíš doporučím korejský snímek A Moment to Remember. Tohle je v úplně jiné kategorii. ()