• sanikope

Tychto nevinnych v Parizi som uzrel asi iba cistou prostoduchostou ked som sa v praci nudil a prepal som v telke a prave sli zaciatocne titulky. Pribeh je prosty- anglicki turisti letia z Londyna na vikend do Pariza za dobrodruzstvom vacsina z nich sa tam zalubi a preziva tam cas svojho zitia. Moment kedy som sa prebral z letargie bol ked som v taxikarovi rozoznal Louisa de Funesa- o ktorom som vobec netusil ze kde kedy hral v anglicky hovorenom filme. On vsak vobec nehovori anglicky a tym sa dostava do mnohych nedorozumeni s britmi presnejsie s hrdinom s Glasgowa. Ten u neho v taxiku straca penazenku a to je jeden s pribehov ako sa anglicania distingvovane postavia voci europskej otvorenosti. Vcelku slaby pribeh nezachrani ani sam velky Louis- asi preto ze sa tam iba miha dejom a film urcite nestoji na nom. Ale ako film ktory som uzrel v praci kde som nemal do coho pichnut hodnotim pozitivne uslo mi prijemne 100+ minut-mozn som i na 5 minut zaspal ale dej mi to nestihlo poskvrnit.(8.4.2009)