Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

Přesně tenhle film jsem potřeboval. Příjemnou komedii, která sice postrádá na originalitě, ale za to zase nabídne kupu prvotřídních scén, u kterých se div neposeru smíchy. Sandra a Melissa jsou naprosto boží dvojka. Jsem rád, že také konečně někoho napadlo udělat dvojku z dvou policajtek. Melissa sype jednu hlášku za druhou a Sandra se postupně přidává na její stranu. Celý film je tak jedna velká smíchová pecka, která zároveň neušetří ani milovníky akce. Přiznám se, že vážně nevím, co zdejší dvouhvězdičkoví borci od tohodle filmu čekali. Vážně se mám stydět za to, že jsem se u tohoto filmu smál nebo mám u takového filmu řešit, jak moc šablonovitý je? A vážně si nad tím vším mám lámat hlavu? Já si myslím, že účel této komedie je především vypnout a tak to také v mém případě zůstalo. Čtyři hvězdičky naprosto zasloužené.(23.6.2014)

• Cervenak

Nudné buddy klišé v podaní najotravnejších herečiek súčasného Hollywoodu. Bez chémie, bez tempa, bez gradácie. Dal som tomu šancu kvôli Feigovi, ale na jeden dobrý gag pripadá asi 10 minút hysterickej hlušiny. Fakt nie.(17.7.2013)

Zdálo by se, že stokrát obehraná zápletka, založená na protichůdných parťácích ve službách zákona už nemá co zahrát, ale ono olé, má. Originalitou se tady sice nehýří, zato humorovody tečou plným proudem i když ta tlustá matka pluku mě byla od počátku sympatická asi jako učet za elektřinu, tak se jí musí nechat, že v šampionátu hláškování by obsadila medialové pozice. Sandy považuju za jednu z nejtalentovanějších komediantek současnoti, takže jsem si jen ověřil, že pokud jde o humor, tak na Sandy je prostě spoleh. Navíc se mě líbí, že se jako ženská nebere až tak vážně a umí si udělat prdel i sama ze sebe. Pokud jde o vyvolávání hahaha zvuků, tak film působí jako velmi vytrválý a kvalitní vyvolávač a od komedie fakt nečekám, že mě naučí matematiku.(22.6.2014)

Rozpočet $43miliónovTržby USA $159,581,587Tržby Celosvetovo $230,781,587Tržby za predaj Blu-ray v USA $21,723,306 //počet predaných kusov 1,062,905Tržby za predaj DVD v USA $41,043,318 //počet predaných kusov 2,686,130║ tak toto je v USA hit?? fakt riadny podvkus tam musia mať, absolútne režisérsky amatérska suchopárna schématická banálnosť kde Sandra Bullock hrá fakt otrasne bez chuti, len sa tam premáva, občas nejaký ten frk výjde ale prevažne dosť ťažká otravnosť, ruky preč /videl v kine: 25%/ __moja recenzia(3.8.2013)

Překvapivě plné opravdu vtipných a výborných gagů. Např. scéna kdy Sandra Bullock provádí naprosto zbytečnou tracheotomii je fakt vtipná a takových tam je více. Navíc je to hypernekorektní a nejpoužívanější slovo je píča. Jenže je to bohužel strašně dlouhé a tím pádem to chvílema drhne a neodsejpá. 120 minut je na takovouto prvoplánovou komedii fakt moc. Ale na to, jak strašlivou píčovinu jsem čekal, je to opravdu super film.(21.11.2013)

• Nathalie

Jeden z těch pekelných filmů, kdy se stydíte i za ta dvě uchechnutí, co z Vás omylem vyšla.(25.9.2013)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend v USA: $39,115,043 //(2.7.2014)

Já jsem se bavil.(6.10.2013)

Melissa McCarthy mě už dost pobavila ve filmu Špión a po dnešním shlédnutí Drsňaček mě přesvědčuje o tom, že když se objeví v komedii, budu se bavit :) Žádný zázrak kinematografie, ale výborná zábava :)(17.4.2016)

• tron

Klasický policajný buddy movie, s tým rozdielom, že nejde o chlapov, ale o ženy. Inak už ale scenár asi ani viac klišé byť nemohol (šéf na liekoch, zrada vo vlastných radoch, falošný podozrivý, vydieranie cez rodinu). Akcie je máličko a nestojí za nič (agentka FBI prehlási, že je expertkou na šoférovanie a dokáže to tak, že troška prudkejšie vyberie nie príliš ostrú zákrutu). Našťastie tomu dosť pomáha netradičné spojenie chladnej Bullock a uragánu McCarthy. Obom sa však dajú držať palce iba do momentov, keď sa začnú správať trápne nerealisticky (agentka FBI sa správa skôr ako hysterická učiteľka hudobnej výchovy na prvom stupni základnej školy) a morálne hnusne (scény, v ktorých si vyžadovali pozornosť od nemocničného personálu tým, že naň MIERILI SLUŽOBNÝMI STRELNÝMI ZBRAŇAMI). Po sľubnom rozjazde to začne upadať, nudiť a stagnovať a nezachráni to ani tanečná barová scéna s prizerajúcimi sa a následne tancujúcimi WTF opitými dôchodcami. Ani svojrázne vyhrážanie sa zhodením zo strechy.(19.12.2016)

• Jara.Cimrman.jr

Mám vrozenou slabost pro komedie i pro ozbrojené holky v maskáčích a o to víc mne mrzí, že jsem byl přinucen k tak nízkému hodnocení. Těch několik skvělých fórů z celkem povedeného začátku mne totiž celkem navnadilo, ale v nekonečné stopáži nakonec převážila trapnost a řešení problémů s rodinou, životem, prací či kocourem. Kdyby se zkrátka jenom hledaly šéfovy koule, používaly metody biče a biče či pohodově zneužívaly pravomoci veřejných činitelek, tak bych s hvězdami rozhodně tolik nešeřil.(26.10.2013)

Sandra Bullock znova dokazuje svoj nespochybniteľný komediálny talent a podľa všetkého ním mrhala už aj na výrazne horšie filmy. The Heat síce neponúka takmer nič originálne a vezie sa len na klasických buddy klišé, ale v zásade mi to nevadilo a to vrátane Melissy McCarthy. Len by to chcelo o niečo zaujímavejšiu zápletku.(10.6.2015)

Oddychový snímek si neklade vyšší ambice a tak je třeba ho také brát. Má spoustu vtipných momentů, není to zdaleka debilní, jak by si možná mnozí mohli myslet, ale ani to neoplývá nějakým super chytrým humorem. Standardní americká komedie určená spíše ženskému publiku s drsně hláškující Melissou McCarthy a klasickou Sandrou Bullock, která vám přijde chtě nechtě fajn. Její přeměna ze suchopárné kancelářské krysy na sexy akční agentku vůbec nenudí a vy se prostě bavíte. Tak to má sakra být. Žádný moralizování, žádný pseudointelektuální kecy o nesmrtelnosti chroustova hledání ztraceného času. Čistá sranda, kde chlapi jsou pitomci, agenti i padouši, a dvě holky, které nejen lépe porozumí své tvrdé práci, ale hlavně samy sobě. To si takhle přijdu z rachoty domů, lopatu opřu o kuchařku, teda o manželku, poplácám děcka fankou po hlavě, zapadnu do důlku v gauči a právě u Drsňaček v klidu vyslopu svých pár lahváčů. O tom to je, chlapi, kurva že jo.(15.9.2014)

• choze

Šablonovitá holčičí buddy movie se stopovým množstvím akce, která díky nulovým ambicím a díky tomu, že na Sandru (byť klasicky nevtipně přehrávající) se dobře kouká a Melissa celkem hlásí, obhájí průměrnou známku.(26.10.2013)

• genetique

Naozaj nechápem stupiditu amerického publika, keď túto rádoby-komédiu dokázali nakŕmiť toľkými zelenými bankovkami. Až taký problém by to nebol, pokiaľ by bol príbeh akási paródia policajného prostredia. Bohužiaľ tento film však tvorcovia mysleli naozaj vážne a miestami som sa naozaj cítil trápne - hlavne za samotných hercov a v neposlednom rade aj sám za seba. Naozaj som sa snažil, rovné dve hodiny som sa snažil prísť na chuť tomuto humoru. Humor, ktorý je postavený na rozdielnych povahách policajtov je vďačným objektom scenárostov, toto je však dvojhodinová uvrešťaná smršť nevkusných narážok a nevtipných žartov. Táto dvojka mala totiž k sebe tak blízko ako američania k zdravému životnému štýlu, chémia tu absolútne nefungovala. Dokonca som im ich postavy neveril ani kým narazili vo filme jedna na druhú. Scenáristi by mohli pochopiť, že fuck-ovanie stále dookola už dávno nie je terno. Po tom všetkom do toho v závere bez hanby vopchajú nejaký pokus o dramatické vyvrcholenie, tak tu už končí všetka sranda. Dobrý výber hudby a tých pár scén, ktoré ma rozosmiali za to ale naozaj nestáli. Je množstvo filmov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť oveľa viac. 35%.(19.1.2014)

• Botič

Stejně otravné jako Cop Out. Po Bridesmaids jsem od Feiga čekal něco víc, než jen rutinní komedii zbytečně nafouknutou do dvou hodin. Proč si Sandra Bullock od Slečny drsňák vybírá pořád dokola jednu a tu samou roli a jen výjimečně to prokládá něčím zajímavějším jako je Gravity? Jakoby se bála opustit svojí comfort zone!(6.10.2013)

Ano, jak Sandru Bullock, tak Melissu McCarthy považuju za jedny z nejotravnějších hereček současnosti, pár slušných komediálních záblesků to přesto mělo. Parní válec a inteligentní elegantní agentka – asi je jasné, jak to celé dopadne, podle mnohokrát omletých klišé spolu začnou spolupracovat, rozdíly se začnou stírat a dámy, co se nemusí, se najednou začnou potřebovat a mít rády. Scénář stojí a padá právě na totálním kontrastu těch dvou, podrobnosti nebudu rozepisovat, nicméně když zapomeneme na to, že tam není skoro nic původního nebo originálního, na ty tři dietní hvězdy se možná bavit budeme. Paul Feig měl s Ženami sobě a Špiónem tedy mnohem jistější ruku.(11.9.2015)

• Spiker01

Bída s nouzí. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. Navíc je to děsně dlouhý. Takový filmy by neměly přesáhnout 90ti minut...A ten výbuch byl po vizuální stránce vážně příšernej...30%(20.10.2013)

Měl jsem hrůzu z kombinace Sandra Bullock + Melissa McCarthy... a nakonec musím říct, že ty dvě byly z celého filmu nejlepší. Obě mají specifický komediální talent, obě mají dostatečně specifickou image a co je nejdůležitější, chemie obstojně funguje. Párkrát jsem se uchechtl nahlas, trapně jsem se necítil skoro vůbec. Vzhledem k nulovým, ne-li mínusovým očekáváním jsem vlastně spokojen. Podařená buddy komedie pro ženský.(7.6.2015)

Příjemná komedie s nečekaně dobrou ústřední dvojicí. Je sice pravda, že námět originalitou neoplývá, nicméně souhra upjaté ambiciózní Sandry Bullock a ošuntěle vulgární Melissy McCarthy hodně zachraňuje. Zvlášť když se obě dostávají do opravdu vtipných situací. A navíc je příjemné zase jednou vidět novou americkou komedii, v níž na diváka s výjimkou trošky (rozumně použité) krve nečíhá žádná tělní tekutina.(20.9.2015)

• Wacoslav1

Picovina ktera snad muze bodovat jenom u vymletyho a obezniho emerickyho publika tu tlustoprdku bych kopnul do toho jejiho odpornyho ritaku az by se tejden nevysrala Bullockova sice uroven jeste ma a stavu neztratila ale na to aby to zachranilo tuhle nevtipnou zoufalou kriplarnu je to kurevsky malo(10.8.2013)

• Pepinec

Tahle nepodařená ženská verze Smrtonosné zbraně má s vtipnou komedií společného asi tolik, jako okurek s peckovitým ovocem, navíc se bohužel jasně ukázalo, že Gravitace byla pouhý úlet. O Melisse nemluvě, ta by měla dodatečně profackovat rodiče, že jí dovolili stát se herečkou.(14.12.2013)

Ashburnová je jednou s najlepších agentiek FBI na oddelení v New Yorku. Túži po povýšení no napriek jej pracovným úspechom, sťažnosti kolegov na jej povrchné, arogantné správanie sú pre jej nadriadeného brzdou. Dostane však šancu aby sa naposledy prejavila a presvedčila tak šéfa, že je tou správnou voľbou na uvoľnený post. Ashburnová je prevelená do Bostonu aby vypomohla tamojším kolegom pri vyšetrovaní niekoľkých vrážd. V meste zločinu sa stretáva so svojráznou Shannon, ktorá je jej úplným opakom. Inteligenciu nahrádza akciou. Spočiatku sa ich vzájomný vzťah na pracovisku rovná tretej svetovej vojne. Tieto dve sa však postupne, spoločne stávajú totálnym postrachom pre všetkých. Ako pre zločincov, tak pre kolegov. Film som vzhliadol na základe bratovho odporúčania. Predpoklad úspechu, že by sa mi mohol tento film páčiť bol dosť nízky. Úspešnosť jeho poradenstva je prinajmenšom mizerná. Tak 2 ku 10. Popravde v stávkových kanceláriách by sa to bud tipovať nedalo, alebo pre kurz 1,01 proste tipovať neoplatilo. Ale viete čo? Nebolo to až také špatné. Áno, pritiahnuté za vlasy, prehnané a neviem aké, ale je to komédia a ako odľahčenie pred spaním tento film nie je najhoršou voľbou.(6.10.2013)

Za mě 50%. A neudělám s tím vůbec nic. Je to prostě slabé, přitom by to mohla být opravdu paráda. Musel by to ale řežírovat někdo jiný a psát scénář jakbysmet. Prostě: Nevyužitý potencilál.(13.8.2013)

Sprostá & Distingovaná. Agentka FBI Sarah Ashburn je lehce ambiciozní, distingovaná dáma v nejlepších letech pomýšlející na povýšení, která ve svém kostýmu budí dojem upjaté a asexuální dámy. Oprotí ní je policistka z NARC Shannon Mullinsová obtloustlá a nevzhledná řeznice zanedbaného zevnějšku, která zásadně mluví jadrnou řečí, v ledničce má místo jídla zbrojní arzenál a při zatýkání zločinců používá nekonvenční metody. Náhoda chtěla, aby se tyto dvě nesourodé ženy spojily v případu drogového barona z Bostonu, který dlouhou dobu uniká spravedlnosti jako duch, a jehož identita není příliš zřejmá. Situačního humoru mohlo být méně a větší porce akce by filmu jen prospěla. Diváky bude iritovat také častý jev v podobě natahovaného vtipu s nedostatečnou pointou. Filmem však často prolétne solidní hláška nebo originální gag. Omlazená Sandra Bullock, která je asi největším lákadlem, velmi zdatně popírá zákony stárnutí a s padesátkou na krku tady vypadá, že sotva překročila třicítku a to hraje postavu starší, než její herecká kolegyně Melissa McCarthy, která občas měla sklony přehrávat a moc diváckých sympatií nepobrala, ačkoliv souhra mezi oběma je velmi obstojná. Akce filmu zřetelně chybí, vyjma nějakého toho výbuchu či krátké přestřelky, se v tomto ohledu nenadějeme. Určitým překvapením je i náznak nějaké naturalistické scény, mezi níž spadá i dusící se host v bistru a následně "odborně" provedená tracheostomie. Odpustil bych si také porci trapných gagů, tančící Sandru v baru a s "nudlí" u nosu. Film také velmi pozorně pracoval se zaběhanými klišé, která jsou tolik typická pro takový druh filmu. Občas je obracel naruby, někdy zase schválně přidal na tom, aby si jich divák všiml a nepřehlédl je, jindy jim zase dodal sympatický a mnohdy originální rozměr. Tzv. "buddy movies" v ženském vydání jsou poměrně vzácnost, a proto si drsné dámy lze užít poměrně bez větších námitek, protože v opačném případě dámy tasí zbraně a nikoliv ty ženské. Mé hodnocení: 70%(12.8.2013)

• mzss1

Tak co tu máme za film ? Drsňačky ? Spíš demenťačky ne ? No, celkově hrozná blbost no. Na odpad to u mě není. Zas tak často odpady neudílím, ale dát 1 hvězdu je pro mě opravdu málo. Trailer mě zaujal víc. Říkal jsem si, tak taková blbůstka na 2 nebo na 3 hvězdičky, ale dopadlo to o dost hůře. Ani se to prostě nedá nějak dlouze popsat. Přesto to nějak zkusím, abych co nejlépe vyjádřil mé pocity z tohoto skvostu. Tak nejdřív se třeba vrhnu na herecké obsazení. Sandra Bulock není vyloženě špatná herečka, má pár dobrých filmů, třeba dva filmy Nebezpečné rychlosti. Nebo si střihla i celkem větší roli ve filmu Demolition man, kde hrála po boku Sylvestera Stallona. No ještě se pár filmů s ní najde, ale poslední dobou to jde s ní z kopce. Zde už opravdu nehrála moc dobře a ani se moc nesnažila. Zde už jasně připomínala ty primitivní pubertácké dYlči v těhle novodobých romanticko-dementních záležitostech. Musím ale uznat, že na svůj věk, vypadá dobře. No a co se týče Sandřiny partačky Melisy nebo jak se jmenuje ? Sakra, tak ta to zabila celé. Jen když už promluvila, tak jsem myslel, že radši uteču od filmu. ;) Takže na vtipnou polohu si zde snaží hrát Melisa. Hmm, tak nevím nevím, možná má každý svůj vkus, ale dívat se na ní jak řve, snaží se být hrozně cool, dělá bordel v šéfově kanceláři, jakým způsobem jedná a řeší nějaké případy nebo co to bylo za pokusy. Takže filmu chybí veškerá logika atd. No, hezky to tu kritizuju, tak proč jsem nedal odpad ? Jednak, nemám moc v lásce dávat pokaždé odpady. Většinou je mé nejnižší hodnocení tak 1 hvězda, nebo 2. Zde mě pobavila dost jedna scéna, kdy ta blbá Melisa vylézá ze svého auta do toho policejního, takže to byla sice hodně dementní scéna, ale mě dost pobavila. Zbytek filmu už vtipné scény moc neobsahuje. Spíš na konci filmu se tak dvakrát, možná třikrát pousměju. Hlavně, poslední tak dvacetiminutovka je už mírně svižnější, takže asi proto jsem nedal odpad. Abych to ještě shrnul jak film začíná atd. Tak úvod, kdy Sandra se zásahovkou vtrhne do nějakého domu, to mi přišlo vyloženě slabé a suché. Stejně jako celý film, který je téměř bez hudby a vše vypadá lacině jak když je film ještě nedotočený. No po úvodu už je film nesen ve stejném tempu. Takže pak už mírně pobaví poslední dvacetiminutovka, jinač je ve filmu velká NUDA. Melisa je uřvaná, furt na něco nadává, je mi z ní zle. Takže jen 1 scéna dost pobavila, konec byl lepší a jinač nic moc. Velkou chybu film nemá, ale mě jednak nesedl a jednak mi přišel úplně zbytečný. Žánrově se toto snad nedá ani popsat. Jednoduše bych to definoval jako velmi marný a slabý pokus o střeštěnou komedii. Dokonce i nějaký výbuch a raketomet zde byl, což nudu mírně v některých scénách utlumilo, ale to je asi tak celé. Kladů je zde málo. Opravdu nechápu jak tahle blbost mohla v USA za první promítací víkend vydělat více než White house down. Takže bez dalšího popisování na rozmezí mezi odpadem a 1 hvězdou. Já zaokrouhluji na tu hvězdu – zavírám všechny oči co mám. Celkově hodnotím na velmi slabých 13% = *(18.8.2013)

Tak toto drsňácke duo si ma absolútne získalo :). Sandra Bullock očarujúco komediálna ako vždy a nezaostala ani jej parťáčka, ktorá svojím drsným a naoko bezcitným prístupom ku zločincom dokázala často krát vylúdiť úsmev na tvári. Vôbec nechápem to nízke hodnotenie. Pre mňa po dlhej dobe jedna z mála roztomilých, pomaly si plynúcich komédií s neotravným dejom, všadeprítomným humorom, sympatickou kriminálnou zápletkou a pekným rozuzlením. Ďalšia lahôdková humorná vecička so sympatickou Bullock, ako stvorená na relax a oddych. 80/100(17.9.2014)

úplný a ničím zaujímavý priemer, ktorý o prsia víťazí pred inými podobne žánrovo ladenými filmami len tým, že ženské buddy komédie sú absolútne minoritná záležitosť (na poli tohto v 90-tych rokoch zabudnutého subžánru)(12.10.2014)

• cukorek

Na Sandru Bullock sa pozerám celkom rád, nie len kvôli jej výrazným črtám tváre, ale hlavne kvôli jej presvedčivom vystupovaní. Vie sa celkom dobre prispôsobiť svojím rolám, či sa jedná o komédiu (niekedy je náročné zahrať aj blbú postavu, tak aby sa ľudia pobavili), či náročný thriller, alebo kriminálku. Na druhej strane mi neskutočne leží v žalúdku Melisa McCarhy, ktorá pôsobí ako strašiak na poli, ktorý odháňa od seba všetko čo má nohy. Možno, že ona je spokojná s takými rolami v ktorých ju v poslednej dobe vidíme, ale na lepšie asi nemá, keďže sa pohybuje v kruhu najblbších a najnechutnejších postáv. Preto aj moje hodnotenie ostalo na hranici 40 %. Človek sa pár krát pri pozeraní aj zasmeje, ale pár krát ostane aj zhrozený nad duchaprázdnym a nezáživným prezentovaním niektorých scén.(30.10.2013)

• predators

To LIVINGDEAD: Já jsem se nebavil.(2.11.2013)

Čekal jsem peklo, ale nakonec to nebylo tak zlé, jaká byla očekávání. Sandra zde trochu znásilňuje svou postavu ze "Slečny drsňák" a McCarthy kleje a vypadá děsně, ale přesto film docela zabavil a překvapil tím, že se nebojí přitlačit na pilu a to převážně na poli nadávek a vulgarity, což mi na filmu sedělo asi nejvíce. Neškodilo by tak o půl hoďky zkrátit, ale jinak se jedná o slušnou a nenáročnou zábavu.(29.10.2013)

Výborná akční komedie, která opravdu pobaví. Já jsem se bavila po celou dobu, takže moc nechápu povrchní hodnocení ostatních tady, jenom kvůli tomu, že je to z USA a hrají v tom tuctovky typu Sandry Bullock. Jelikož opravdu skvělá podívaná!!(28.8.2013)

Originální to není, vtipné celkem jo, takže v hodnocení jsem hodnej :)(5.1.2014)

Sranda v podáni Sandry hrozně překvapila a celkový film překvapil.(27.9.2018)

• maseer2

nechutně vyžraná Melissa (nic proti prostorově výraznějším lidem, ale já vypadat takhle, tak si nestoupnu ani před zrcadlo, natož před kameru) a Sandra, na kterou se naopak pořád moc dobře dívá, vrší jednu trapnost na druhou a já se celou dobu jen nervózně vrtěl v sedačce kina při odpočítávání času do konce a kroucení hlavou nad tím, čemu se proboha celý sál směje.. jestli měly reakce diváků na testovací projekci CinemArtu v kině Atlas zhruba odpovídat vkusu českého publika, tak pak vlastně konečně začínám pořádně chápat fenomén Babovřesky.. jo, všehovšudy jsem se asi třikrát (možná dokonce pětkrát) lehce zasmál a pár scén nebylo vyloženě tristních, ale jako celek mi tahle rádoby akční komedie o dvou policajtkách příšerně lezla krkem.. ať už kvůli debilnímu vztahu mezi dvěma hlavními hrdinkami a jeho ještě debilnějšímu vývoji anebo kvůli celkové profláklosti děje a nulovému tempu celého filmu.. P.S.: chvíli jsem zvažoval 2*, ale nakonec volím přísnější variantu..(1.6.2013)

• GeusX

Není to špatná buddy movie detektivka. Ukecané drsné kecy nejsou špatné, v podstatě by to mohlo být i vtipné, jen mi to z nějakého neznámého důvodu paradoxně moc úsměvů na tváři nevykouzlilo, abych řekl, že jsem se zasmál a pobavil... Jen 2 hvězdy. (viděl jsem: 2x cz)(13.11.2016)

Když to funguje u chlapů, nevidím jediný důvod, proč by to nemohlo fungovat u ženských. Obzvláště, když jednou z nich je skvělá Sandra a druhou držkatá Melissa. A ono to prostě funguje. Stopáž sice mohla být kratší. Sandra vládne.(17.12.2014)

Nie, vôbec to nebolo špatné...Dievčatá sa šli od snahy pretrhnúť a verila som im každé slovo, ani ten afro-americký kocúrik, čo sa snažil uhnať Sandru Bullock, nebol na zahodenie:) Nejeden problém tu však predsa len bije do očí a to dosť slabý scenár a málo vtipných dialógov, takže som sa chvíľami trochu nudila. Veľká škoda, lebo vynikajúce výkony hlavných postáv, nedokážu tieto nedostatky dostatočne prekryť a celé to chvíľami pôsobí tak nejako rozpačito a na mňa to robí dojem bohapustého plytvania potenciálom, ktorý tento film na začiatku určite nepostrádal. Ako to zhrnúť? Niekde sa asi stala chyba! Napriek všetkému tam však boli momenty, keď som sa šla od smiechu potrhať a tak musím hodnotiť, ako lepší priemer.(21.8.2013)

• Vxxx

Hodně špatný film. Asi po 40 minutách jsem usnula, ale hádám že Bullock a tlusťoška se staly nejlepšími kamarádkami, odhalily pašeráka drog a Bullock dostala své vysněné místo. Fakt špatný, špatný. Víc bych uvěřila Samanthě (Sex and The City) že je panna, než Bullock že je agentka! :D(6.9.2013)

Přestože jsem si tak nějak zvykla na to, že herečka Sandra Bullock hraje ve filmech podobného ražení ráda FBI agentku, nemohu se zbavit toho prkenného dojmu. Je mi bohužel líto, že spousta herců ani na svůj věk nevypadají ( viz.právě Bullock, která v cca 50 vypadá stále na 30 - kromě stařeckého krku) a tudíž ani jejich tvář nevyjadřuje tolik emocí, jako to zvládne člověk, který žádnou plastickou operaci nemá. Kdybych se měla dostat k filmu samotnému, tak ho vyhodnotím obsahově jako naprostý nesmysl. Ale nemohla jsem jako sketa dát horší než průměrné hodnocení, protože mi průměr tak nějak zvyšovala Melissa McCarthy a spousta nadupaných vtipů, které tu nebudu spoilovat. Kdybych se někdy nějakou náhodou znovu dostala k tomuto filmu, tak bych jej pravděpodobně nechala běžet a znovu si užívala souhru buranství a přehnaného intelektu na americké půdě. Co dodat...takový styl mě baví, ale jsem upřímně zvědavá jak se vyvrbí pokračování...(5.6.2014)

Ale celkom znesiteľné. Čakal som väčší prúser a kupodivu to fungovalo. Bullock a McCarthy sa skvele dopĺňajú a minimálne ich debaty stoja za to. To ostatné je samozrejme veľmi blbučké a príliš priamočiare aby to malo nejaký prekvapivý zvrat, alebo efekt, ale aj napriek tomu som sa nenudil. Čo je pri takomto filme a pri takej minutáži celkom pokrok. Potešila úloha Bill Burra a Thomasa " BTTF" Wilsona. Feig vie rozhodne spraviť dynamickú komédiu stojacu na dialógoch. Síce tomu chýba určitá úroveň, ale zase na druhú stranu vôbec sa to nesnaží byť niečim prevratným. Svoj účel to splní a aj keď sa už nenájde dôvod, prečo by sa malo k príbehu vracať, myslím si, že na zabitie času v nedeľu večer je to viac ako dostačujúce.(18.11.2013)

• Terva

CITÁT - Chápu, že není vdaná.......... Tupé a ukřičené dialogy, příšerná hudba a hlavně hrozný scénář. To je otřes. To nejde, za jedna. CITÁT - Není to profesionální..........(15.3.2014)

Průměrná komedie, která je místy vtipná a místy vůbec. Děj filmu je takový jednoduchý, ale na akční komedii dostačující. Sandra Bullock byla výborná, což naopak nemohu říci o Melisse McCarthy, která mě prvních 40 minut neskutečně srala! Ta postava kterou hrála byla fakt na pěst. Naštěstí po té tříčtvrtě hodince se umoudřila a mohl jsem už v klidu dokoukat celý film. Je až s podivem, že takováto průměrná komedie měla takový úspěch.(1.5.2015)

• Frajer42

Zásadní problém číslo jedna nese jméno stopáž. Pro akční komedii tohoto typu je snesitelné maximum 90 minut. Pokud by se do této stopáže tvůrci vešli. Nad 3 * bych dlouho neváhal. Bohužel s přemrštěnou stopáží vyplouvala na povrch i častá nuda. Kampak se poděla tvůrčí soudnost?! Na Sandru se koukalo pěkně. Na 48 let nevypadala ani vzdáleně. Seklo jí to tady. Číča! Úvod byl docela fajn. Jen se prostě s narůstající stopáží vtípky až nepříjemně opakovaly a přestávaly být tudíž vtipné. Párkrát se mi podařilo vyvolat si lehký úsměv na tváři. Děj je samozřejmě extrémně slabý, takže po této stránce nefunguje film ani malinko. Celkově je to však o trošku lepší, než jsem před zhlédnutím očekával, což je moc dobře, protože v opačném případě bych zvažoval sebevraždu. Viděno v rámci Filmové výzvy. Film mi vybral uživatel fimler.(28.4.2016)

Rotten Tomatoes: 65% / IMDB: 6,8/10 / CSFD 58% (7.10.2013) ?! No ja neviem, ale tunajším divákom je asi lepšie servírovať Babovresky a Kameňáky. Síce nevravím, že Heat je zo série intelektuálnych komédii aké točí vynikajúci Woody Allen. To nie, Heat je sprostý, vulgárny, nemiestny film, ale ten námet seriózna-každý-predpis-dodržujúca-sexi-detektívka VERSUS nízka-drzá-obézna-detektívka-s-podrezaným-jazykom je využitý na maximum. Štandardne utlmená Sandra Bullock a trefná Melissa McCarthy (a to sa priznám, že až doteraz mi bola proti srsti) tvoria efektnú duo, ktoré si uťahuje zo všetkých policajných buddy filmov. Áno, vývoj postáv je jedno klišé; príbeh je tam len preto aby vôbec nejaký bol a nijako na ňom nezáleží; nemá to takmer žiadnu akciu, ale všetko zmienené nie je pre daný typ film vôbec podstatné. Chémia medzi ústrednými postavami totiž funguje na výbornú, trápne gagy sú obmedzené na minimum (prevažne scény počas alkoholického záťahu v bare), hlášky sú trefné, bolo to svižné, drzé a vtip sa nemíňal účinku. Čo iné od takého film chcieť? CELKOVO: 3,5* (ale zaokrúhlim smerom nahor, keď vidím to nízke hodnotenie na CSFD)(7.10.2013)

"Tahle práce mě ničí !! Víte, kolik mi je ??" - "58 ??" - "43 !!" - "Nó, já vždycky zaokrouhluju.." ;)(11.10.2013)

• Ratemus

Bullock to jasně táhla, je výborná herečka, přijde mi ale, že zde nic moc nepředvedla. Film je předvídatelný, občas jsem se zasmál, ale jinak humor celkem suchý. Je zcela jasné, že se tu někdo snažil udělat film ala Mizerové, Smrtonosná zbraň nebo jiné policejní týmovky, ale absolutně to nefunguje.(23.6.2015)

Nesmírně zábavná akční hovadina, která má sice stokrát obehraný příběh, ale díky zajímavým a vtipným postavám nenudí a baví celou dobu.(15.3.2015)

Nevim, co tu všichni zase hrotí:D Bylo to skvělý a mě to bavilo!(7.9.2015)

• Mikita

Tak hrozně uječené ... připomíná mi to klasické americké komedie, kdy je jedním z parťáků afroameričan, podobné jednání ale u bílých holek není na místě a působí mimo mísu. Podle traileru jsem se na film velmi těšila, nakonec jsem se ale tak úplně nebavila.(23.3.2014)

Nejdříve mi Shannonin slovník vadil. Byl pro mě už trošku za hranou, ale pak mi přišel normální. K její postavě sedl přesně tak akorát. Co slovo, to perla, jedna hláška za druhou.Chvilkami mi z toho až poklesla čelist. Bavila jsem se, protože jsem tenhle film potřebovala jako sůl. Propláchnutí mozkových závitů se povedlo. Takže účel byl splněn.(1.7.2014)

• tomeš

Melissu McCarthy mam rad. Nebo spis mel jsem rad. Posledni dobou nejak nemuze najit film, kde by se mohla predvest. Tady jsem se sice parkrat zasmal, ale to je malo. I pri tom dvanactihodinovem letu me to nudilo.(31.10.2013)

Poměrně vtipná policejní komedie především v první části, kdy se to vtipy jen hemží. Duo Bullock a McCarthy se mi líbilo a docela jim to i šlo. Škoda, jen že to na můj vkus bylo zbytečně rozvleklé, ale celkově to za to stálo, bavil jsem!(14.8.2013)

Přiznávám svou slabost pro McCarthy i Bullock, a když se tyto dvě herečky spojili v jednom snímku nemůže být výsledek hrozný. Film je samý policejní kýč, vše se táhne až do extrému (stejný případ jako snímek Ženy Sobě také s McCarthy) a jednoduše moc tlačí na pilu.. ale jak jsem zmínil mám na ty dvě slabost a proto dávám 4 hvězdy.(14.10.2013)

• FilmFan24

"Drsňačky" jsou podprůměrnou vyprávěnkou o tom, kterak se jedna upjatá agentka nesnášela se svojí nedobrovolnou pomocnicí - obézní policistkou s nevymáchanou hubou - a jak se nakonec staly nejlepšími kamarádkami. Neobjevný námět akční komedie s přepálenou stopáží kde se najde celkem dost míst na zasmátí, ale bohužel po skončení závěrečných titulků už si na film nevzpomenete. Překvapivý letní hit amerických kin, který se dočká pokračování...(8.12.2013)

no...co povedat. Namet kreativny ako prasa a McCarthy tlaci obcas na pilu sposobom, ze trapnost dostava novy rozmer... napriek tomu su tam momenty, ktore ma naozaj pobavili hlavne pokial islo o albina. No zhrniem to tak, ze je to miestami vtipna picovina na unudeny vecer...(11.10.2013)

• Carth

Vážně se musím přestat koukat na filmy jen proto, že v nich hraje nějaká oblíbená písnička. Mrzí mě, že jsem si předem nezjistil, který pan režisér to má na svědomí. Od Braidesmaids si sice polepšil o hvězdičku, ale fakt asi nebudu cílová skupina jeho výtvorů. Z Melissy nikdy Bruce Willis nebude a je jedno, jak často bude fuckovat. Sprostší fakt nutně neznamená vtipnější a těch pár povedenejch scének se spolehlivě ztratí v tom děsnym zbytku. A Sandra rozhodně na svých 50 let nevypadá. To abych napsal i něco pozitivního.(28.9.2014)

,,Tvý kočce stačil jedinej pohled na tvůj zasranej život a řekla si - ne, díky, já odsud mizím.´´(8.3.2018)

• Morholt

Dlouhé, nevtipné, mizerně zahrané. Ne že bych od Melissy McCarthy čekal něco jiného, protože tahle ženská nemá nic, co by se alespoň blížilo hereckému talentu a obsazovaná je snad je díky své váze, protože pokud by nevyhrála konkurz, byli by režisér s producentem nařčeni z diskriminace tlouštíků a vláčeni americkými médii. Sandra Bullock sice už mnohokrát prokázala, že hrát umí, ale tady dává najevo, že kromě hraní umí lézt i pekelně na nervy. Dejte si to dohromady se špatným scénářem a hloupými gagy, které jsou prokládány nudou a vznikne tak maximálně 10% paskvil. A to jen za scénu, kdy McCarthy hledá kapitánovy koule.(6.10.2013)

Sandra Bullock túži byť opäť dôležitá vo svojej funkcii,tentokrát zvláštnej agentky FBI.Kto jej kedy doporučil,že sa na túto úlohu policajtky aj hodí??Nejako sa s týmto faktom nedokážem stotožniť.Gýčoidná americká zábava,ktorá má za úlohu zabaviť diváka za akúkoľvek cenu a bojím sa,že pobavila aj mňa až na minimálne jednu scénku,pri ktorej som vraštila čelo a ktorá tam rozhodne nemala čo hľadať...Je celosvetovo známe,že bacuľky dokážu spraviť lepšiu zábavu a postava Melissy mala väčšiu guráž,bola výrazne dominantnejšou od nedotklivej postavy Sarah,ktorú hrá hnedovlasá barbie Sandra.Jednoduchý scenár pozostávajúci z trefných a vtipných dialogov,lietajúcimi medzi postavami,ale i mnoha vulgárností (v rámci tejto doby a prostredia kde sa dej odohráva,beriem),ľahkou zápletkou a s očakávaným rozuzlením.Suma sumárum 85%(15.6.2015)

• ArsenalEagle

Zklamání. Přemrštěná stopáž plná nudných a slabých vtipů. Sandra Bullock odvedla co mohla a vysloužila si hvězdičku navíc, nicméně Melissa McCarthy hrála (nebo dokonce sama je) naprosto otravnou čůzu, kvůli které jsem to málem nedokázal dokoukat. Ne, opravdu. Nikde ji zrovna nemusím, ale tady mi totálně pila krev. Mít to 80 minut, možná by šlo o slušnou oddechovku. Nechápu úspěch, ale asi mohou tvůrci poděkovat skvělé propagaci, protože co se filmu samotného týká, vidět znova ho vážně nepotřebuju.(12.12.2017)

Na neoriginálnosť a klišé sa v tomto prípade nedá nadávať, pretože je to podané ako totálne zábavná jazda, z každého políčka kričí Made in USA, čo nemyslím ako kritiku a všetci si to s veľkou chuťou užívajú. A ja som si to užil tiež.(20.10.2013)

Místy je to docela sranda, ale proč to proboha muselo být tak dlouhé? Melissa je na začátku naprosto nesnesitelná, Sandra jen někdy během filmu, ale asi je přece jen z obou dvou příjemnější. Od začátku je jasné, jak to skončí. Jedinou výhodou je, že časem na tu hru stejně asi nejspíš skočíte, i když ty příšerně dlouhé "vtipné" scény vás budou pořád ubíjet. Ale zasmál jsem se, to zase ne že ne.(25.4.2014)

"Hele, uprav se trochu!" Melissa McCarthy bez varování chytne Sandřina prsa a šup s kozenkama do pushupky, ať to nějak vypadá. Jeden z mála momentů, při kterém se nahlas rozesmála. Jinak slabý a sprostý průměr (proti tomu slovníku zas tak krutě nebrojím, někdy to bylo fakt výstižný a trefný, ale před desátou jsem se fakt divila).(7.9.2015)

Neškodná akční komedie, která doplácí hlavně na obsazení. Ono totiž mít vedle sebe Sandru Bullock a Mellisu McCarthy není žádná výhra, protože obě patří v současnosti k těm nejotravnějšíím herečkám vůbec. Chemie mezi nimi sice jakás takás je, jenže obě hrají pořád to samé a za chvíli to začne úděsně nudit. Nešťastné je i ono policejní prostředí, protože všichni strážci zákona jsou extrémně hloupí a mnohdy jsem si říkal, jak vůbec mohli projít testy. Ano, je tu pár vtipných momentů a nápadů a Feig se sympaticky snaží, jenže je to k ničemu, když zápletka je chatrná, předvídatelná a ústřední duo otravné. Opět se nepovedlo pohlídat déku a dvě hodiny jsou zkrátka moc, proto tu je několik zbytečných a samoúčelných momentů. Rutina po všech stránkách a nic z ní nevytrhne. Rozhodně to není takové utrpení, jaké jsem při pohledu na synopsi a casting čekal, ale výhra taktéž ne. Drsňačky (český distributor měl naštěstí soudnost a na původní název evokující geniální dílo Michaela Manna se vykašlal) jsou nezajímavou komedií, která občas pobaví, ale po většinu času uvede do letargie. Horko těžko průměr. 50%(22.7.2013)

• dezorz

kam sa podeli tie casy filmov policajta z beverly hills.(30.8.2014)

´Co to dělá?´ ´Hledá moje koule.´ Klišé? Otrava? Uspávající nuda? Tupá kravina? Bez špetky humoru?...A nespletly jste si náhodou filmy? Tohle byla jedna z nejlepších komedií, kterou jsem kdy mohla vidět. Bylo to vtipné, bylo to svižné. Je to i poučné-bylo tam hromada sprostých slov a některé nové jsem zaznamenala. :) Mellisa a Sandra jsou skvělá dvojka, úžasně se doplňují. No a pokud stále ještě nechce uvěřit tomu, že tenhle film stojí za zhlédnutí v kině, řeknu Vám jedno-barová scéna, kdy mají policajtky přilepenou lepenku na nose tak, aby za ní mohly zezhora tahat a musí ještě k tomu vypít pár panáků vodky, je opravdu tak úžasná, že jsem málem spadla z křesla, jak jsem se řehtala...(11.8.2013)

Konečně nějáká pořádná komedie a ne jen " komedie " při tomhle jsem se vážně smál . Ashbrun a Mullinsová byla fakticky skvělá dvojka a byla v charismatickém kontrastu takže bylo o srandu postaráno . Film byl sice prohnilý různými klišé , ale s agentkou Mullisovou to byla opravdová zábava . ( 6.10.13/MAC )(6.10.2013)

• TominoLa

Bylo to menší zlo než Ženy sobě, ale přesto nuda a křeč. Nikdy více.(23.8.2013)

• zbyshek

Nuda od začátku až do konce. Nevím co je horší, jestli příšerně unavující dialogy, nebo neuvěřitelně trapná Melissa McCarthy. Děj se zápletkou na nulové úrovni, jakožto většina aspektů tohoto filmu. Prostě průšvih.(19.10.2013)

7/10(30.10.2013)

Dosť podobné ako The Other Guys, avšak v ženskom prevedení. Sandra je skvelá, no Melissu som nikdy moc nemusel, avšak v tomto filme bola aj ona celkom v pohode (resp. tá postava, ktorú hrala, bola vynikajúca). Spočiatku to veru vyzeralo dosť slabo, avšak potom sa to rozbehlo a napokon sa z toho vykľul skvelý film. Vždy mám obavu, keď pozerám niečo kde je v kolonke žáner napísané "akčný", ale v tomto prípade to našťastie nebolo prehnané. Dokonca by som povedal, že tá komédia vďaka hláškam a scénkam vyšla nad očakávania. Tohto filmu som sa dosť dlho stránil, lebo som si nechcel kaziť dojem zo Sandry, ale napokon sa konalo milé prekvapenie.(19.12.2013)

Žádné očekávání, žádný převratný děj, ale tahle dvojice mě prostě bavila a rozhodně jsem se zasmál, což je u komedie to nejdůležitější. Možná bych ubral trochu stopáži, ale jinak bych to na 75% viděl. ... Má hnědé oči a velké kozy. Můžete mluvit konkrétněji?(20.1.2015)

Jump street v ženské verzi :-) zábava, kterou jsem si užil a už se těšim na pokračování. 80%(3.10.2016)

Neuráželo mě to natolik, abych dala krásný střed na 3*.. Dvouhodinovka americké relaxační policejní zábavy v sukních ve stylu "Slečny Drsňák".. Nic světoborného - taková kriminálka pro ženy :-D(11.11.2013)

Film docela zábavnej,sice když ty dvě nejsou zrovna v akci,vkrádá se tam trocha trapnosti,ale jinak to ujde,a rozhodně sem se nenudil.A hlavně je to první film ve kterym neni Melissa trapná a nechutná.Tady hraje s ohledem na svůj vzhled solidní postavičku,a docela je vidět ,že si to užívá.Spokojenost.60%.(15.12.2013)

Já se skvěle bavil :-) Buddy movie jak má být!(18.4.2014)

Průměrné buddy movie, tedy pokud by jsme si odmysleli řádění senzační Melissy McCarthy :-). Ta ženská je skvělá :-D.(18.2.2015)

Velmi povedená a opravdu vtipná komedie . Jde o policistku , co je upjatá perfekcionalistka , která ale svou přehnanou snahou o to být nejlepší vzbuzuje v ostatních spíš opovržení , proto jí převelí jinam , kde k ní dají druhou policistku , která je právý opak , nedodržuje pravidla a je zkrátka trochu drsnější . No a tady sranda začíná...(28.4.2015)

• tomeek

Po třiceti minutách naprosto zbytečného nadávání a dementní Melissy jsem si uvědomil, že je mi uplně ukradené o čem to vlastně bude. Zasmál jsem se snad 1x a to ještě v duchu.(14.6.2015)

• Mishqo

Úroveň amerického nevkusu nemá obdoby. Aj keď som sa párkrát schuti zasmial, neponúka tento film nič nové, nič originálne a skôr pôsobí odpudivo a niekedy iracionálne. Pán režisér sa po Bridesmaids posunul o level nižšie, aj keď ani tie ma bohvieako neoslnili, ale určite lepšie ako tento paškvil.(24.8.2013)

Scenar sice nic moc, ale malo to nejake priesahy do realneho zivota /tuzba po povyseni, svojrazna Shannon vyrastla na uliciach ....../. takze dobre sa u toho klopia lahvace u TV. Za Bullock a za McCarthy len taky priemer. 62 %(29.10.2013)

• LiborGondek

Kombinace Slečny Drsňák I a Slečny Drsňák II. Komedie, která opravdu není tím nejlepším, co jsem kdy viděl a bohužel asi není ani průměrem. Pár lepších scén tam ale také bylo. Pro Sandru Bullock bude ale rozhodně úspěšnější snímek Gravitace. Ať pokračuje raději s takovými.(9.11.2013)

• Prometheus69

Jak to tak čtu.. ani nemám chuť se na to podívat.... už sám trailer mě věru moc nezaujal a zanechal ve mě velké otazníky",typu "to myslí vážně? To má být jako vtipný? Protože jsem to neviděl, nebudu hodnotit.... prostě si nechci kazit ten dojem který z toho ještě v mezích mám. Myslím si o tom svoje... + samozdřejmě Hollywood a průser je skutečně na spadnutí.... A když jsem se na to konečně odvážil podivat. Asi jsem měl pravdu. :D Melissa jak jsem čekal.. naprostá absence humoru. Bulock to trochu zachaňuje... ale, taky žádná sláva. Čekal jsem prostě trochu víc. Já nevím, aspoň víc akce a víc vtipných scén. Namísto toho jsem dostal jen nevtipné klišé z předem předvídatelnou zzápletkou a v polovině filmu i z jasným záporákem, jako by se snad z tím šokantním vyvrcholením někdo snažil diváka překvapit. O_o Díky bohu že se Melissa aspoň ve špionovy probudila... v tomhle případě se nejspíš z pocitu možné trémy předávkovala rohypnolem. Proč film vidět? 1 )Pane vy se dusíte! 2) Lednička plná překvapení... 3) Můžete mi prosím podržet ten nůž. Za mě 45%(30.11.2013)

• ivan_drago

Upachtěná anti komedie o dvou antisociálních policistkách, které si, i přes svou odlišnost, která má být hnacím motorem většiny filmu, k sobě najdou cestou a stanou se přáteli na život a na smrt... Jenže to jaksi nefunguje a neuvěřitelně nezajímé dialogy, absurdnost veškerých postav a jejich konání, neskonalá nuda a všehovšudy dva vtipy, dobře jsou tam tři, zabíjí vše co se tvůrci snažili vybudovat.... Povedené jsou jen vybrané písničky dotvářející jakous takous atmosféru... O slově akční bych se v souvislosti s tímto filmem zmińoval asi jako o přirozeném vzhedu Cher...(17.12.2013)

• pnboss

150 kg vážící odporná tlustá ženská oblečená jako houmlesák si hraje na Bruce Willise. Předvídatelné od začátku až do konce. Pokud toužíte dostat koňskou dávku slabomyslného humoru, rozhodně si tento film nenechte ujít. Tohle je peklo! Nudu střídají debilní dialogy a zase naopak. PS: jedna hvězda je za Sandru(23.2.2014)

• ywo666

Mneší problém ako som čakal. Keby tam nehrá McCarthy možno by som šiel aj na tri hviezdy. Bohužial len potvrdzuje, že je právom prvá v mojom rebríčku najotravnejších herečiek. Vzhľadom by pasovala skôr trpaslíckej družiny v hobbitovy. A má neuveriteľnú schopnosť degradovať aj svôjho hereckého partnera. Bateman, Bullock a ďalší sa pri nej stávajú trápny. Inak film by mohol fungovať. Lebo keď človek pozorne hľadá nájde aj vtipné momenty. A nie je ich málo. Akurát sú zavalené obrovským množstvom trápnosti a klišé. Obdivujem Sandru, že je celkom píchateľná aj na prahu 50 rokov. Koľko jej to ešte vydrží? Je to za 45%, bez tučnej by to bolo aj o 15% viac. 2*! PS: Film ma miestami tak nebavil, že som v polovici radšej išiel umyť riad. AND I FUCKING HATE WASHING DISHES!!!!(6.10.2013)

Dosť hluchých miest, ale aj dosť vtipných. Takže výsledok: pozrieť, ale iba s partiou a s pohárikom.(8.10.2013)

(127/2013) / Vtipný film to rozhodne bol, hlavne však v prostrednej, nosnej časti filmu ho tažko označiť za "neskutočne" vtipný, keďže sa len kecalo a kecalo, čím zábava trošičku upadala. Nehovoriac o "povinnej" opilecko-tancovacej scéne. Po perfektnom úvode a slušnom závere sa v celkovom skóre jedná rozhodne o mierne nadpriemerný, zábavný cop movie. (6/10).(13.10.2013)

Pobavil som sa parádne. Je síce pravda, že aby človek ako regulérnu príslušníčku policajného zboru akceptoval pani o rozmeroch Melissy McCarthy, silné suspendovanie disbeliefu je nevyhnutné - avšak na vtipnosti to filmu nič neuberá. Ako som tak film pozeral, napadlo ma, že Sandra Bullock je vlastne neuveriteľná stálica - v Áčkovej lige sa drží už pomaly dvadsať rokov a stále vie utiahnuť film do veľmi slušných box office výsledkov. Plus je to jedna z veľmi úzkeho okruhu herečiek, ktorá má nefalšovaný cit pre komiku a vtip. Obe dámy sa dobre dopĺňajú a všetok ten vulgárny a hrubozrnný humor mi prišiel zväčša vtipný a nie nasilu. Palčok hore.(22.10.2013)

Ale jo, dostal jsem nakonec lepší film, než jsem očekával (Sandra Bullock je zřejmě přeci jenom zárukou kvality u podobných subžánrových věcí, naopak M. McCarthy výsledný dojem dost shazuje). Je to prostě klasicky jednoduchá komedie, ale i ty jsou občas potřeba. 55 %(20.10.2014)

• MiCM

Až stresující takové nesmysly.(25.11.2017)

• majo0007

Film, ktorý som doslova pretrpel a každú chvíľu kontroloval ciferník, kedy už bude koniec. "Komédia", pri ktorej som sa ani raz nezasmial s trápnymi scénkami. Bullocková vyzerá ako nepodarená kópia Michaela Jacksona z múzea voskových figurín a o tej tlstej prasnici radšej pomlčím. Dementný feministický odvar chlapských buddy krimi komédií.(30.8.2013)

• Maik22

Pár vtipných hlášek či scén v této drsňácké "komedii" a pohledná Sandra Bullock mě možná donutili se dokoukat až na úplný konec. Sám však tomu nemohu do teď uvěřit. Celkové shrnutí - jedná velká nuda a po shlédnutí kino-upoutávky velké zklamání.(8.10.2013)

• terunka003

Nebylo to nejlepsi, dost hluchych mist, ale par forku bylo vtipnych..(25.10.2013)

Vyhublá Sandra Bullock hrající standardně blbku a vyžraná Melissa McCarthy předvádějící proč je nejlepší komediální herečkou současnosti. Legrační filmové překvapení roku a naprosté splnění žánru. Dílko pokořující většinu mnohem, mnohem dementnějších zápletek, scénářů a rádoby komediální tvorby dnešního pubertálního Hollywoodu.(30.10.2013)

• L_Johnny

Tak za mě teda opravdu zklamání a nuda. Divím se, že jsem první polovinu filmu neusnul. Poté přišla asi první vtipná scéna, kdy jsem se zasmál a říkal si, že už je to lepší... mno, nebylo. Zasmál jsem se asi ještě 2x-3x? Nemám rád tento typ komedií, hlavně když na mne působí role dost nesympaticky. Jistě nějaký vtipný potenciál tam byl, ale chuť jsem si k němu nenašel.(14.9.2014)

I přes nízké hodnocení jsem si film chtěl pustit kvůli hlavním hrdinkám - a ono to bylo lepší, než jsem čekal. Vtipné scény, dialogy, vlastně vtipná komedie s krimi zápletkou. Skvělá zábava.(16.3.2015)

• Johnny.ARN

Toto bola mocná rakovina. Nasilu vtipné, slabé vyšetrovanie, nesympatická ústredná dvojka a ultra dlhé bez zmyslu. 1 z 5(14.12.2018)

4* má to svoje momenty. Sandy je moje favoritka už 20let takže nelze jinak .) a Melissa McCarthy je zde opět klasický živel který nonstop hláškuje. Jsou tam některý hodně dobrý vtipy a film celkově je docela zábavnej.(13.8.2013)

No to byla teda ale obhroublá a trapná zhovadilost.. bych se styděla, na to jít do kina!!! Ok, přiznávám že jsem se fakt bavila. Perfektně jsem u toho filmu zrelaxovala. Bohužel se mi to líbilo :D. To je za poslední měsíc druhej film se Sandrou Bullock co se mi líbil.. this is end of the world! :))(10.10.2013)

• Hollohlaway

Slabota...málo vtipu, málo pořádné akce...má to těžit s typické rozdílnosti dvou parťáků ale děje se tak naprosto krotce a nenápaditě. Vizuál aspoň Sandra ujde, jinak to nestačí ani na slušný průměr.(2.1.2014)

To teda byly mega drsňačky. A už dle obsazení a jejich předešlých filmů ( Slečna drsňák, Špión) jsem věděla, že se nudit nebudu. A opravdu ty dvě spolu skvěle fungovaly a těch hlášek!!!(13.2.2019)

• ecceHOMMO

Najväčším problémom drsňačiek je nefungujúci vtip.(11.10.2013)

• hansel97

Jsem Melissin fanoušek, ale tohle je upřímně nejtrapnější film, který jsem s ní viděl. Bavit mě to začalo až ke konci, první hodina byla naprosto úmorná a moc vtipů tam Feig taky nenacpal. Sandra by se od komedií podle mě měla držet dál, protože jí nesedí a občas mi v nich přijde tragická. Tohle mě vážně zklamalo a po půlce jsem uvažoval nad opadem, ale pak se to naštěstí trochu vytáhlo pár skvělýma scénkama.(25.8.2015)

Co to je za nápad k slečně drsňák přidat Sokkie ze Stars Hollow. Bavila jsme se a to jsem od filmu očekávala. :-D(4.10.2016)

Kdyby mé oči nepřetržitě nesledovaly Sandřinu bezmimickou tvář,asi bych si tuhle komedii užila mnohem více. Dvě hrdinky ve středním věku nezní věru lákavě,ale první polovina jede jako po másle a já se směju a bavím,tak jak si u komedie představuju. Což neznamená,že má představa bude vyhovovat každému. Začátek druhé půlky se poměrně vleče a zamotáva se v soukromém životě obou drsňaček. Nicméně závěrem se zase bavím,protože i když je ten konec klišoidní,tak si to u mě vyžrhlili trpným tanečkem perdélaté Melissy.(22.10.2013)

• BarryLyndon

Hodnocení čistě za to, že jsem v Melisse McCarthy objevil nový prostředek k oddalování erekce.(25.10.2013)

• blackJag

Absolute balast, který do jisté míry zachraňují sprosté hlášky a "buddy" nesourodost ústředního dua. Samozřejmě představa toho, že někdo tak morbidně obézní jako Melissa McCarthy pracuje v terénu, je jaksi k popukání v instantním módu. Nebo možná k pláči... 45%(5.12.2013)

• Pavlík

27. 02. 2014 (70.); velmi krásná a oblíbená (u mé osoby) paní Bullock si může vybrat slabší chvilku(7.3.2014)

• Pavlínka9

Hodně zvláštní dvojice McCarthy a Bullock, která k sobě naprosto nezapadá - tudíž vybráno zcela vhodně jako zcela odlišná dvojice postav. Film je takový celkově dost zvláštní - nejsem si zcela jista, jak ho hodnotit. Měla jsem ho připravený několik měsíců, ale nějak jsem se na něj nechtěla podívat...Je to sice "komedie", ale s dost zvláštním humorem, ale přesto jsem se u plno scén zasmála - hlavně u hlášek, které pronášela McCarthy. Je to dost sprosté, je to svižné, akční, aktuální, rodina dost netradiční, kor při obědové scéně a stěhování, ale celkově to do sebe všechno zapadalo. Dost mi lezly na nervy vlasy Bullock, které si prostě nemohla dát do culíku a rozcuch McCarthy, která se zase naopak nemohla asi učesat :D :D Rozhodně nedoporučím, ale třeba za několik let shlédnu znovu a zhodnotím lépe :D Třeba :D(20.8.2014)

A ja som sa chcel tomu filmu vyhnúť. Bavil som sa už od samého začiatku, ale keď sa objavila Melissa McCarthy tak som sa nemohol prestať smiať. Veľa originálnych gagov. Presne niečo také som potreboval. Sandra ♥(10.11.2014)

,,co chceš dělat s tou pálkou? Jen ať přijdou hajzlové..ale oni po tobě nebudou házet míčky,,....další skvělá galashow M.McCarthy, tahle ženská je prostě komediální živel , vážně jsem se bavil.............moje hodnocení = 7,5 z 10.(4.9.2015)

Pohodová buddycop komedie, která má dost prořízlou hubu a naštěstí postrádá typický toaletní humor.(12.4.2016)

• sedm.1

To mám být jako v tranzu z toho, že v klasické krimi buddy komedii jsou místo dvou kontrastních chlápků dvě ženský? Tak to by museli tvůrci tedy ale ještě kurevsky přidat něco navíc, neboť právě krom této pohlavní náhrady to je jinak neuvěřitelně neoriginální podívaná, kde je od prvních záběrů všechno tak předvídatelné, tuctové a už tolikrát omleté, že to jednoduše nemůže bavit ani náhodou. Zápletka je navíc ještě úplně naivní, hloupá, nezábavná a táááákhle dlouhá. Nic moc se tam v podstatě ani neděje, holky se jen pořád dokola nudně škádlí, občas se docela nekompromisně vyfakujou, aby se z nich ve finále staly dvě top kámošky a nakopali prdel top otravnejm a až parodicky „nebezpečnejm“ zločincům. Humor pak funguje jen v místech, kde se právě ústřední duo posílá do nejrůznějších konečníků a nadávají si do vagín, což je právě u dámského obsazení ale spíš smutné, než veselé. Akce se tu také párkrát dostane ke slovu, bohužel, a to pro představu, jak je zpracována, asi bohatě stačí. Co se samotných děvčat týče, tam je to také v pěkné pí*e, jedna tlustá, nesympatická, otravná a uvřískaná pinda, druhá zas již očividně bez jiskry hrající, stále to samé opakující, princezna, jiskření a chemie mezi nimi žádné, takže páreček evidentně ne zcela fungující. Já každopádně uznávám, že cílové publikum se při této podívané může bavit a že to na něj může působit jako bezva jízda, já nicméně i přes všechnu tolerantnost ale uspokojen tedy vážně nejsem, na mě to totiž celé působilo především trapně, nevýrazně a hlavně úplně bez koulí 8D.(10.12.2016)

Slušné buddy movie vydařenější než třeba Benga v záloze ale zaostávající za Starsky a Hutch. Největším zážitkem pro mě bylo, že jsme na to byli v prázdném kině se ženou sami dva. Doby, kdy bylo třeba alespoň pět diváků, aby byl film promítnut, jsou konečně pryč!(3.8.2013)

• M.i.k.e

za normálních okolností nemám problém ani se Sandrou Bullock,ani s Melissou McCarthy.U téhle zdlouhavé a neinvenční "komedie" jsem ale celou dobu přemýšlel,která z těch dvou mi vadí víc.Nakonec o fous vítězí McCarthy,jejíž Mullins je nejspíš tou nejhůř napsanou a nejvíc otravnou postavou,která se v komedii (a možná ve filmu vůbec) objevila za posledních 5 let.Nakonec ani nemá moc cenu mluvit o tom jak moc zbytečný je tenhle přírustek do komediální žumpy...20%(11.9.2013)

• Hanys_

Fakt ne. Tenhle pokus o ženské buddy movie hrubě nevyšel. Nevtipné a hlavně to má nesympatickou McCarthy, která hraje už podesáté tu samou postavu (otravná buranka). Jeden z kandidátů na sračku roku.(6.10.2013)

Příjemná oddychovka u které se nenudíte a to hlavně díky Melisse McCarthy.(11.10.2013)

• dopita

Humus jak má bejt. O humor jsem v tomhle veledíle v žádným případě nezavadil, zato trapností a idiotskejch a velenesympatickejch postav je tam hromada. Jestli tomuhle někdo říká komedie, tak vážně nevim kam to lidstvo spěje.(13.10.2013)

Ja se u tech prvoplanovych forku bavil supr. Normalne bych tomu dal asi 3, ale zato ze me to dokazalo parkart rozesmat v moji grumpy nalade davam 4 :))(17.10.2013)

Veľmi príjemný film na oddych. Nehľadajte v tom žiadny prepracovaný scenár ani logiku, ani nič, proste si to zapnite a užívajte si ústrednú dvojicu Sandra Bullock + Melissa McCarthy. Ich dialógy (hlavne zo strany Melissy McCarthy - táto ženská v poslednej dobe proste valí) sú k "nezaplacení"! Ešte k tomu pridajme najčastejšie používané slovo "píča" a brainless komédia je na svete. Ja som si to užil a nasmial som sa ako už dlho nie. Nato, že Paul Feig pracoval väčšinu času na seriáloch tak si myslím, že vyslovene nesklamal ;) Hodnotenie: 80%.(15.6.2014)

Nie je to žiaden zázrak, ale na oddychový zábavný žáner môže byť. Má to spád, vtip, dialógy sa dajú počúvať, nechýbajú absurdné situácie a vždy so zábavným vyústením. Dve ženy, jedna je za ženskú postavu, druhá ako mužská so všetkými typickými neduhmi mužských detektívov, to je celkom zaujímavý nápad.(21.11.2017)

Já si prostě nemůžu pomoct ale tohle, že má 57 procent ? Za sebe můžu říct, že to byla 100 procentní komedie se vším všudy ! Opravdu jsem se z traileru těšil na to, co předvedou ve filmu hlavně ženské a to myslím zcela upřímně, nebyl jsem zklamán, ba právě naopak. Smál jsem se od začátku do konce a každému, kdo film neviděl, doporučuji to omrknout a to nejlépe v originalu s titulkama. Prostě výborná komedie a jestli bude dvojka, budu se na ní moc těšit. 5 Hvězd si tahle parádička zaslouží. Navíc velké + za vynikající roličku geniálního komika jménem Bill Burr.(7.10.2013)

• cachina

Drsnačky jsou typickým buddy movie s netypickým obsazením dvou ženských hrdinek v hlavní roli. Tím ale výčet zajímavostí končí. Film je pouze rutinní záležitostí se scémářem podle milionkrát okoukané šablony. Dvě policistky (každá zosobňuje kontrastní vlastnosti té druhé) se nenávidí, ale pod tíhou okolností se stanou nerozlučnými parťáky. Snímek tedy staví na výkonou obou hereček (pro mě neoblíbené Sandry Bullock a v poslední době častěji obsazované kuchařky z Gilmorových děvčat). Film je předvídatelný a plný klišé. Sice se jedná o komedii ale humoru tu najdeme velmi poskrovnu. Nezachraňuje to ani akce, která se dostaví až v poslední části časově přemrštěného a nudného snímku.(16.10.2013)

Docela fajn komedie, možná by mohla být trošku kratší přeci jen 120 minut na komedii je dost, navíc když není moc zábavná. Ale přeci jen jsem se trochu pobavil a některé scénky byly fajn. 60%(14.11.2013)

Očakávaná porcia zábavy, ktorú som aj dostal. Veď od tak skvelej dvojice akou je Sandra a Melissa sa nič iné ani nedá očakávať. Avšak keďže ide o akčnú Krimi komédiu hrá to na dosť silný priemer. Akcie je tam pramálo a kriminálnej zápletky alebo dákeho nevyriešeného tajomstva sme sa iba sťažka dočkali. Réžia nám predstavila príliš málo postáv a tak hneď od začiatku ste si mohli uvedomiť kto za všetkým stojí. Inak dosť plytké dialógy ale naopak párty v bare stála za to, navyše Sandra odhalila kus tela, čo mnohý CSFD úchylovia hodnotia tiež veľmi kladne ale ja sa prikláňam skôr k priemeru a teda 59%.(15.11.2013)

• m.a.t.o.

„A kto si dočerta ty? Zabijem ťa a ju zabijem tvojím nevládnym telom!" Na jednej strane treba objektívne priznať, že pri Drsňáčkach som sa dosť nasmial - či už pri rôznych situáciách alebo hláškach. Na druhej strane však treba povedať, že otravnejšiu buddy dvojku ako je Sandra Bullock s Melissou McCarthy som nevidel ani nepamätám. Je to tak medzi dvoma a troma hviezdičkami, pričom k dvom sa prikláňam kvôli tomu, že film mal pomerne veľa hluchých miest - 120 minút je predsalen na takú prostoduchú zápletku až-až. 45 %(18.11.2013)

Já sem se smíchy pokakal..super film na odreagování..dobře se na to kouká..utíka to a Sandra je kočka. :)(30.12.2013)

• Gekacuk

Mírně podprůměrný pokus o americkou komedii. Jako obvykle místy neskutečně ukecané. Často zbytečně, trapně a neúčelně vulgární až buranské. Sledování tohoto filmu vyvolá občas možná úsměv, ale rozhodně ani jednou smích. Film stojí na starém dobrém základu, a sice 2 zcela odlišných hereckých typech, stejně jako třeba kdysi Laurel a Hardy a mnoho dalších. Melissa McCarthy je mi sympatická asi jako kdysi dávno nechvalně proslulý senátor stejného příjmení. Představa, jak tahle herdekbaba sekýruje celý policejní sbor, je sakramentsky velká nadsázka. Když už je Sandra „Buldok“ nejlépe placenou HV herečkou, mohla by si napřed přečíst scénář a uvědomit si, do čeho se pouští. Pro mne zajímavé pouze taneční psychedelickou vsuvkou snad na motivy 25 let starého a jediného hitu pop skupiny Deee-Lite – Groove Is In The Heart.(7.8.2014)

Určite si túto skvelú komédiu pozrite a nehľaďte na nízke hodnotenie... mohli by ste ľutovať, že vynecháte jednu z najlepších komédií v posledných rokoch. Netvrdím, že ide o režisérke veľdielo, ktoré nemá žiadne chyby ale proste je to komédia, ktorá ma dokázala na plnej čiare pobaviť. Skvelé hlášky, dobrý výber herečiek a ešte raz humor, ktorý sprevádza celý film. Najprv som váhal, no som rád, že som si ho pozrel. Prečo 4 hviezdičky, keď film nie je taký dobrý po všetkých stránkach ? jednoduchá odpoveď. Komédia ako sa patrí ! Mimochodom komentáre ako má Wacoslav1 by som bez mihnutia oka mazal... aj negatívny film sa dá ohodnotiť normálne a nie nadávkami a "vyhrážkami" ako pri deťoch z prvého stupňa základnej školy. Každý jeden film zaujme toho či tamtoho diváka inak a o tom to je. Snáď to niektorí konečne pochopia. Thats all. ps. plne súhlasím s komentárom užívateľa Kuca29 ;) Edit: v prípade, že ste film videli v českom dabingu tak uberte minimálne 1 až 2 hviezdičky. Hrôza.(10.8.2013)

Ale co už. Mě ty hlášky bavily.(16.8.2013)

Ale jo, bavil jsem se. Jsem prostoduchy clovek ....(19.10.2013)

pár vtipných scén.(28.10.2013)

• seko0408

Pridu mi trapne komedie o agentoch a polisoch, ktore s realnym prostredim FBI a policie nemaju absolutne nic spolocne. 1* za par vtipnych scenok a 1* za Sandru.(23.6.2014)

The Heat je taková ta klasika se Sandrou, která mě ani v nejmenším nepřekvapila. Tak jak snímky s touto dámou známe, tak i tento neprobíhal jinak. Pozdvižení přinesla Melissa McCarthy, která Drsňačkám dala jméno. Některé scény už trošku hraničily s kýčem, ale celkový dojem nebyl špatný. Komedie na klidný večer.(29.6.2014)

• vodafone

Sandro zahraješ si v Gravitaci a pak tohle.... oh no!(12.4.2015)

Sedem smrteľných hriechov pozná každý a ten ôsmy zhmotnili v tomto filme. Smrteľný humor trhal bránicu ako texaský masaker a podkutý hriešne dobrým scenárom strieľaný Melissou McCarthy na všetky strany nekompromisnosťou kobercového náletu. Počul som už všelijaké hlášky, ale The Heat ich naporcoval toľko, že must see second part smrdí povinnosťou. Kašlite na hodnotenia a podobné nezmysly, kto sa chce zabaviť smelo do toho! 4 a 1/2*(29.7.2013)

Napriek všetkým prázdnym dialógom, celkom obstojná oddychovka, ktorú by trebalo zrezať aspoň o 20 min.(7.8.2013)

• AdamesWWE

[2.5/10] Nie zlý námet podaný asi najhorším a najtupším možným spôsobom, snažiac sa rozosmiať diváka svojími tupými vtipmi, s pomerne dobrým hereckým ambasálom ktorých ale zabíjajú primitívne charaktery postáv. Nepozerateľný film ktorý som musel pretáčať aby prišiel ku koncu.(16.8.2013)

Po dlouhé době velmi dobrá komedie se Sandrou Bullock. Ve filmu sice exceluje Melissa, ale ani prvně jmenovaná se rozhodně neztratí. Zkrátka tohle duo si sedlo. Komedie co si na nic nehraje a příjemně pobaví a nemusíte litovat ztracených dvou hodin. Pro mě lepší i jak Slečna Drsňák, kterou jsem hodnotil za tři, tady dávám horší čtyřku.(12.10.2013)

Hodne jsem se nasmala. Nic vic, nic min jsem ani necekala, nez proste srandu... Proste Slecna Drsnak v double kabatku :D(16.10.2013)

Nevím, zda se divák cítí více trapně, že se občas pousmál nebo proto, že přebírá hanbu za otravnou a hnusnou (feministky prominou, estéti pochopí) Melissu...(17.10.2013)

• peetriss

Sandře Bullock herecky mnohem lépe svědčí dramatické role (např. Crash), leč k její škodě svou kariéru stále staví na rolích komediálních, ve kterých se jeví velice křečovitě. Drsňačky toho nejsou výjimkou a komediálně ji přehrává i jinak otravná Melissa McCarthy. Co však Sandře nelze upřít, je fakt, že stále umí být sexy. Paul Feig vytvořil uřvanou komedii s minimem vtipných situací, nemastnými dialogy, postavenou na značně nereálných základech a bez jediné špetky sex-appealu. Skoro to vypadá, jakoby schopní komediální scénáristé a režiséři v Hollywoodu vymřeli. Vznikla tak další těžkopádná, neuvolněná rádobykomedie více nudící než bavící.(24.10.2013)

• Illy

Nejobsazovanější vykrmovaná prasnice současného Hollywoodu plus stará vulkánka s ochrnutým xichtem, která může být ráda že na ní ještě funguje Gravitace, která jí na rozdíl od téhle sračky asi nakopne kariéru. Zbytečně dlouhé, totálně bez nápadu, vše zachraňuje pár dobrých frků. Těch je ale zoufale málo.(25.12.2013)

Paradne mi to sedlo do noty. Sandra dokaze byt optavdu vtipna, Melissa je vtipna sama o sobe ale korunu tomu dodava prave scenar plny tak vtipnych dialogu, ze jsem se dlouho tak nezasmal. Nektere situace (hlavne ze zacatku, kdy se nam obe predstavujou) jsou naprosto genialni. Pribeh uz je prumer/klise, ale na celkovem hodnoceni to nijak neubira.(2.2.2014)

Čo som čakal tak som to aj v podstate dostal. Jedná sa o klasickú ženskú akčnú komédiu. Očakával som trošku iný charakter postavy Sandie B. Bola strašne úzkoprsá a hrozne dodržiavala také tie príručkovské správanie. Od nej som čakal ten taký drsnejší spôsob a práve v tomto ma prekvapila McCarthy. Mala slovník ako ja počas pracovnej doby :-). Film trochu naráža na podobné, ale také serióznejšie filmy ako napr. Training Day. Volá potom aj tá policajná téma a drogy okolo, ktorých sa točí celý film. V pohode som sa bavil a niektoré scény ma aj solídne rozosmiali, ale nechápem prečo sa tak americký tvorcovia držia pri tomto žánry nalinkovanej predlohy. Tá predvídateľnosť a to, že človek po 10 minútach si vie v pohode predstaviť celý dej tlačí film do priemerného hodnotenia. Jasné, body dolu aj za tú gýčovitosť otrepanú už viac ako 15 rokov pri týchto filmoch. Na ďaždivý nedeľný podvečer film ako stvorený.(11.5.2014)

Příjemné, srandovní, nepřepísknuté....není co dodat.(9.9.2015)

• Adasin

Fakt je, že jsem čekala vyloženě průser, ne-li rovnou komediální průjem, ale dá se to přežít bez psychické či fyzické újmy a ani ta Melissa není tak otravná, jak se zprvu zdá. I tak si nemyslím, že by měla nějaký (komediální) talent, který by mě přiměl, abych ji měla ráda. Sandra Bullock se tu akorát tak ztrapňuje a zbytek obsazení je tu spíš jako nutné křoví. Co se týče vtipů, tak fungovaly možná dva z padesáti, takže taky nic moc, zvlášť na komedii. Největší pochvalu si zaslouží stylové úvodní titulky, které ve vás vzbudí falešnou naději, že půjde o super film. 4/10(4.5.2018)

Parádní pohodovej film co si na nic nehraje a po ŽENY SOBĚ je to od režiséra další vtipnej film o ženskejch. Sádra nám stárne stylem Benjamina Buttona a Melissa McCarthy táhne prakticky celej film a hází hlášky pokaždý když promluví. Ty kecy o tom jak je tlustá hnusná atd vždyt o to tady ale vůbec nejde vy dementi. Dobrej film, nečekal jsem to.(13.8.2013)

• Wishkah

Není to vyloženě špatná komedie, ale bohužel je dost otravná. Scénář dost často vsází na humor ve stylu : "Řekni ve větě šestkrát slovo Fuck a lidi se můžou potrhat smíchy." a to je dost nuda. Nicméně i tady jsou světlejší momenty, ale je jich málo, proklatě málo(21.8.2013)

Naprosto podle mého očekávání... byla to blbost, ale neuvěřitelně mě bavila. Sandru zbožňuju a Melissa jako bonus k tomu. Samozřejmě už na začátku každý ví, že se stanou nejlepšími kamarádkami a vyřeší případ, ale co... kdyby to tak nebylo, asi by mi to pokazilo celý film. Nemám ráda, když se film staví na spoustě sprostých slov, ale tady mi to nepřekáží. Dost jsem se nasmála a to mi stačí :). Proto 4*, třeba někdy přidám i tu pátou, pokud mě to po několika zhlédnutích bude stále bavit tak, jako Slečna drsňák :). .... Stále mě to baví :D proto přidávám pátou(10.9.2013)

• Gaia.M

Sandra i Melissa jsou opravdu skvělé herečky, ale bohužel takhle špatně vymyšlený film nezachránil ani jejich herecký um. Bohužel, nelíbilo se mi to. Nebavilo mě to.(13.10.2013)

• Zajdaanek

Sandra Bullock je jedna z nejdokonalejších hereček. Tak mi kurňa někdo vysvětlete, jak jí někdo mohl nechat hrát v takové jednohvězdičkové kravině jakou jsou Drsňačky? Dvě ztracený hodiny života!(5.11.2013)

• piranha

Jsou chvíle, kdy se vaše nízká očekávání naplní. Zpočátku to byla docela sranda, ale pak to opět sklouzlo do nadměrné a chaotické užvaněnosti.(10.5.2014)

• Erik7595

Obludne dlhá, nudná a iritujúca záležitosť s minimom podarených fórov. Sandra Bullock, akokoľvek ju milujem a obdivujem jej výborný herecký výkon v Gravity, je vo väčšine ostatných filmov otravná, to je holý fakt. Tu tomu nie je inak, pričom jej "partáčka" Melissa McCarthy je najnesympatickejšia a najotravnejšia herečka široko ďaleko, ktorú poznám. No a film, akokoľvek sa snažiaci sa byť zábavný, je neskutočne nudný a nezaujímavý. Pár podarených fórov by sa aj našlo, bohužiaľ sú zazdené zvyškom tých nevtipných, ktorých tu je obludne veľa. A komerčný úspech tohoto filmu, najmä v USA fakt nepochopím. 3,5/10..(4.5.2015)

• Pettas

když sem s nepochybně pochybnou existencí šel na tenhle film, věděl sem, že to nebude žádná paráda. pak sem se trošku usmál, skoro usnul...jenom proto že Sandra je neskutečně sexy, dávam dvě hvězdy!(1.6.2013)

Neviem, či sa mi to iba zdalo, ale mám dojem, že v kine sa smiali hlavne ženy. A ja. Ale nebol to súvislý prúd smiechu. Skôr jazierka dobrej nálady. Na moje prekvapenie to nebola trápnosť na trápnosť. A aj keby si niektoré scénky zaslúžili skrátiť (a niektoré vynechať), pobavil som sa. Síce mi skoro polovicu filmu trvalo, kým som si na ústredné duo zvykol, ale druhá polovica filmu situáciu zachránila. Dej nie je nič prevratné, pointa ti bude jasná dávno predtým, ako ju autori naznačia, ale nijak to neprekáža. Zopár scénok bolo naozaj fajn a celkovo.. Ak chceš jednoduchú buddy komédiu, bude to dobrá voľba. Ikona z toho nebude, ale na pobavenie v letný večer ideálny film. Zvlášť so svojou milovanou polovičkou, ktorá sa na filme náramne bavila ;))(5.8.2013)

• Mallyyy

Boože... Film uplně mimo. Už prvních 5 min poslouchat policajtku je za trest...(23.10.2013)

První film, kde mi Melissa McCarthy připadala opravdu vtipná a dokázala utáhnout celý film s menší pomocí Sandry Bullock, která ji dokázala statečně sekundovat. A jeden z filmů poslední doby, kde se to za každým druhým slovem hemžilo rúznými obdobami slova fuck & shit, a nebylo to vůbec samoúčelné a neiritovalo mě to jako u jiných rádoby komedií v posledních letech. Prostě vtipná buddy komedie, sice plná klišé (ono po více jak sto letech filmu nelze furt vymýšlet něco originálního), ale zaručeně pobaví, když nečekáte nic náročného.(24.10.2013)

• pepa3rd

Další pokus o stvoření nesourodé dvojice policistů, tentokrát jen s tím rozdílem, že nosí sukně. To je bohužel ale jediný pokus o inovaci. V ostatních případech spíše selhává. Humoru je pomálu, napětí takřka nulové a k tomu přehrávající Melissa i Sandra, o které si pomalu začínám myslet, že se narodila spíš pro vážné role. V komediích tak nějak nemá poslední dobou příliš šťastnou ruku. Výsledkem je spíše nudné, dlouhé klišé, které se trochu rozjíždí až v druhé polovině. Průměrných 45 %(3.11.2013)

Slušná akční komedie, ale víc nenabídne. Párkrát jsem se pousmál a jednou jsem se fakt zasmál (Sandřina tracheotomie nemá chybu), ale jinak běžná americká věc, kterých už tu bylo hafo. 62%(24.12.2013)

Prvoplánové, chvílemi vtipné.(2.1.2014)

První půlka krutě vtipná, druhá už slabší. :)(18.3.2014)

Feig, ten Malý rošťák nám připravil celkem pohodovou oddychovou komedii, u které mi párkrát cuklo v pravém koutku dutiny ústní, překvapivě jsem se ale nenudil. Mellisa je fakt bachyně a se svou váhou umí jít na trh a ještě to do poslední jitrničky pěkně prodat. Sandře Bullock chybí šťáva a lepší už to asi nebude. Drsňačky sice nenabízí nic nového, ale svým způsobem je to příjemné pokoukání. Až na tu příšerně dlouhou stopáž!(4.12.2015)

Čekal jsem asi něco daleko lepšího. Ale co. Po pár minutách jsem pochopil, že to nebude žádná bonba, ale spíš lehká oddechovka, kde se snad jednou za čas zasměju a aspoň trochu si zase užiju mou docela oblíbenou Sandru. A tak se taky stalo. Nic světobornýho od tohohle filmu proboha nečekejte, jinak budete moc a moc zklamaný!(18.12.2017)

První polovina rozhodně povedenější než druhá, ale stejně jde (v tomto žánru) v posledních letech o nadprůměrnou komedii.(9.8.2013)

Sandra Bullock prokládá skvělé filmy těmi blbými. Drsňačky patří do té druhé skupiny, ale jsem si jistá, že v sobotu večer na TV Nova budou mít vysokou sledovanost. 60%(5.11.2013)

• Jakubik

Solidní velepíčovina. Dá se na to ovšem koukat a občas u toho zasmát…(9.12.2013)

• sadlokan

Ta tlustá pani má ale jedno prvenství.Nejdokonalejší mimikry v dějinách policie.Jedinej zlotřilec,kterýho by tak mohla chytit má přezdívku"vopruzená obrovská prdel".(22.12.2013)

Tunajsie nizke hodnotenie je pre mna celkom prekvapive, 56% sa mi zda dost malo, cakal by som kludne niekde medzi 60-70. Film ponuka presne to, co trailer slubuje ale vtipne momenty su naozaj vtipne a hlavne Melissa je kralovska - pre mna highlight filmu. Ja som sa bavil dobre, tak davam (uznavam mierne nadhodnotene) 4 brmbolce. [#140/2013](30.12.2013)

Ten film je zbytečně dlouhej, takže mu opravdu chybělo tempo, ale spousta scén v něm se fakt povedla. Rozhodně jsem se zasmál dost, a o tom komedie mají být. Bullock je stále stejná a navzdory věku jí to stále strašně sekne, McCarthy jsem si všiml až ve filmu Identity Thief, ale uvízla mi v hlavě. Tenhle typ rolí je přesně pro ni. Vidím, že bude i dvojka a rozhodně se na ni rád podívám.(15.1.2014)

• Doomedx

Sakra to byla sračka a já to věděl a stejně se na to díval, ale prvních 35 minut je koukatelných. "Víte kolik mi je ?" - "58 ?" - "43" :D to a albín byly jediné aspoň pro mě smešné okamžiky. 45%(23.1.2014)

Neviděl někdo kapitánovy koule? Jsou takhle malý, jako hrášek, takový holčičí, kdyby teda holky měly koule...:) Jako dobrý, zábava jak svině kurva! ........ Tak jo zas tak drsný to nebylo, příběh celkem tuctovej, prostě obyčejnej příběh jakékoliv seriálové kriminálky a celý to stojí na tom, že Melissa mluví jak kanál :) Příběh mohl být trošku lepší, ale co chtít že? Jsi narkáč? :) Hlášky dobrý, příběh mohl bejt lepší.(25.2.2014)

• nippa

Bohužiaľ sa budem odteraz vyhýbať hocičomu s tou veľkou otravnou kravou. btw. na tom plagáte snáď použili CGI.(31.3.2014)

• Colleague

Záměr dobrý, ale provedení strašné. Až na výjimky to překračovalo mnou nastavenou hranici toho, co je ještě vtipné.(11.5.2014)

40ti minutový úvod nijak nenadchne, jen se ukáže dost pochybný a nezajímavý přístup, dvou hrdinek, k řešení problémů. Pak se sblíží a začnou si hrát s mafiány, vtipy jsou pořád dost nezáživný, ale snaží se o ně na každým kroku. Jedna série se jim nějak i povedla, že mě i rozesmáli, a to se komediím moc často nepovede, proto ty 3 hvězdy.(14.11.2015)

Neskutocne vtipna hovadina. Pribeh treba od zaciatku ignorovat, pretoze sluzi len na priehrsel gagov. A ze to baby vytasili vo velkom! A tym nenarazam na vahu Melissy McCarthy. No bez toho, aby som chcel Sandru znevazovat, treba povedat, ze hlavnou hviezdou je prave Melissa. Velmi vtipna a 100% presvedciva. Mimochodom Sandra tiez fajn, ocividne to babam sadlo a musim povedat, ze aj mne. Dobrych komedii je malo. Tato je dobra.(24.9.2013)

Klasická komedie s odlišnejma poldama a strašným scénářem, zasmál jsem se tu ovšem dost. Jako vždy hezká Sandra, které supluje (alespoň pro mě) vtipně sprostá Melissa. Dvakrát si to asi nepustím, ale na zasmání to posloužilo vskutku dobře.(21.10.2013)

Čekal jsem, že to bude dvou hodinová nuda, ale to jsem se mýlil. Protože Drsňačky jsou velice svižný, vtipný a akční, což mě dost překvapilo. I když ke konci už to začalo trochu nudit, ale jen malinko. A navíc výborně hrající Sandra Bullock a Melissa McCarthy. A ještě musím pochválit skvělou hudbu! 65%(14.12.2013)

• Wancohoff

(ne)herecký koncert dvoch najotravnejsich najnesympatickejsich neherečiek. trapne a nepozeratelne, vypnute po 15 minutach. pre mna cisty odpad. a ist na to do kina tak sa sudim za vratenie vstupneho.(7.1.2014)

Nemůžu říct, že by to bylo špatné. Naopak jsem se bavil. A to dost. Melissa je vážně něco šíleného a ten kontrast se Sandrou u mně fungoval. Některé hlášky byly skvělé. Sem tam sice i nuda, ale i tak dávám 60%(30.1.2014)

• figliar

Melissa McCarthy je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších komediálnych herečiek v USA. Ako sa jej to podarilo? Podľa úspechu tohto filmu v Amerike už viem. Lacný pribeh, žiadny dej a hlúpe dialógy sú špeciálne nastavené na nenáročného diváka, no ja ním zrejme nie som. Sandra Bullock, ktorá sa v niektorých okamihov až šokujúco podobá na Michela Jacksona, by sa mala viac venovať vážnejšej filmovej tvorbe, pretože v komédiach posledné razy šliapla vedľa. Ale tak, názor nech si spraví každý sám.(11.2.2014)

Bavil jsem se, ani jsem nečekal příjemné překvapení. Jsem zvědavý jak mě zanedlouho překvapí Sandra v gravitaci.(2.3.2014)

Musím přiznat, že mě tenhle film příjemně překvapil. Ze začátku jsem měl obavy, že to bude jen nějaká obyčejná ptákovina, ale naštěstí jsem se zmejlil. Sice ohraná zápletka a čitelný konec, ale hlášky Melissy a spoustu vtipných scén z filmu dělají super komedii u ktery se člověk fakt nasměje. Sandra zahrála taky super. Její postupná adaptace bostonskymu prostředí a tomu jak Melissa mluví jen dokazuje, že Sandra dokáže zahrát cokoliv. A taky si ze sebe umí dělat srandu, což je taky supr vlastnost. Super komedie, kterou můžu jen doporučit. Btw škoda, že tam Bill Burr nemá větší roli. Ten jeho projev miluju.(19.9.2014)

• darthhokro

Sádra Buldok a Jabba the Hatt s parukou (nebo co to bylo za prasnici). Mno pár hlášek to zachránilo od úplnýho odpadu, nicméně je to trapárna hodná TV Hovna!(16.12.2014)

Na tomto filmu je nejzvláštnější to že stojí za starou belu... ten film stojí pouze na Bullockové a McCarthyové a mne proste zabavily na 4 hvězdy hotovo tečka :-)(10.9.2015)

• P.J.2

Ani nevím jak jsem se k tomu dostal. Každopádně patosu od začátku až do konce.(8.10.2015)

Bavil som sa viac ako som čakal. Leví podiel na tom majú smrtiace hlášky Melissy McCarthy, ktorá so Sandrou Bullock tvorí síce nesúrodé, ale stále zábavné duo. Dej originalitou nehýri, ale pri tomto type filmu mi to ku šťastiu nechýba. Nekomplikované, ľahko nekorektné pobavenie na večer. 6+/10(31.3.2016)

Melissa McCarthy představuje méně důstojnou a nápaditou ženskou verzi těžkotonážních amerických komiků typu Willa Ferrella. Její filmy neslibují nic, než možnost sledovat různě slaboduché, nicméně plýtvavé a nepřerušované řádění. To jsem od filmu čekal a také jsem to dostal. Naneštěstí zastupovat suchý kontrapunkt helenoružičkovskému živlu připadl Sandře Bullock. Před dvaceti lety, jako v Demolition Manovi, [by] úlohu brzdy zvládala na jedničku. Její plastickými zákroky zdevastovaná tvář ani na vteřinu neumožňuje oddat se iluzi, že skutečně JE ambiciózní policistkou, to spíš méně zachovalým Michaelem Jacksonem circa Invincible, který neumí ani zpívat, ani tančit, a skrze neprokrvovanou tkáň ani hrát; That girl is [certain not] mine. Z jejího vzhledu v traileru v nedávno uvedeném Bird Box jsem na rozpacích. Kdy je na místě vhodit ručník do ringu? Skutečnost, že diváci Netflixu před obrazovkami neomdlévají, je dokladem míry hrůzy, jíž uvykli.(27.1.2019)

• quip

Mimimálně do poloviny vynikající scénář. Potom ale takové "meh".(4.8.2013)

Když nic nečekáte a díváte se na to s nadhledem... tak se pobavíte. Některé věci jsou vtipné, některé vůbec, ale jinak jako komedie to splnilo účel alespoň pro mě. 50%(7.8.2013)

Začínam mať pocit, že niektorým ľuďom fakt nik nevyhovie. Bola to jedna slušná komédia, pri ktorej som sa DOSŤ posmiala a Sandra Bullock mi vôbec nepripadá otravná. Fajn vec na spríjemnenie pekného večera v kine.(7.8.2013)

Na jedné straně mají dámy za snahu moje sympatie, na druhé straně pokažené řemeslo a logika chodí moc často na výlet ;-/(11.8.2013)

Dobré hlášky, ale scenár inak nič moc... Réžia hrôza...(13.8.2013)

• Acrobat

Nemožno teraz predpokladať, či v budúcnosti oceníme, že Feig dal pred Heat určitý anglický člen The. S ním a bez neho vám totiž google dá odkaz na odlišné filmy z úplne inej galaxie. K tomu s „The“. Založenie skladby filmu na tlstej policajtke s katastrofálnym slovníkom (nielen jej), emancipovanej Sandre, ktorá sa zhovadí na krčmovú úroveň a zobraziť bezstarostný americký sen zaručuje zrejme v súčasnej dobe slušné zisky. Rehot, hurónsky smiech z nadávok, urážok všetkého od slobody svedomia, náboženského vyznania, práce zložiek, vzhľadu...(dá sa pokračovať) je „liekom“ drvivej väčšiny jednotlivcov. Ja nepochybujem ako americkí Európania hltajú scény v štvrtotriednom bare, jednanie s chlapom vo Volve, starým sendvičom, zosmiešňovaní šéfa. Spomenieme RPG v chladničke?? No to sa už snáď smejete s princípov. Za závratné 2 hodiny(!!) sa ženská odroda mužskej Bengy v zálohe (alebo The Other Guys) valí plátnom v samoúčelných a sitcomových scénkach. Bol by som nevzdelanec a triedny suchár ak by som úprimne nepovedal, že zo desaťkrát sa dá hlasno, schuti, krásne a živelne zasmiať. To hej, ale celý to jest súvislý pocit z dvoch hodín tkvel v rovine ľútosti a úcty. Ľútosť nad Sandrou, že je zapísaná v takýchto filmoch a úcta k nej, že aj v takejto do neba volajúcej zbytočnosti a trápnosti podá nádherný milý (až detský) výkon a vie sa baviť na svoj účet s noblesou dámy (interview, kritiky,...). Sandra a scéna s nožom v nohe po nemocnicu. Vulgárna oddychovka ako náplasť na dočasne vypnutý americký sen? (videné 07.10.2013, HDrip)(8.10.2013)

• R.I.P.

Film je nevtipny, hodne sazy na vulgarni vyrazy a herecky nevykon obou hlavnich predstavitelek je znacny. Clovek nema byt urypny, ale Melissa McCarthy svoji prdelí zasedne i dve Německ dogy a a Spanelskeho mastina co sel kolem.(15.10.2013)

• Axela

"Prekvapivo" predvídateľný koniec, ktorý mi bol jasný, len čo som sa pozrela na prvých desať sekúnd traileru. Má to byť -aj- komédia, ale počas filmu som sa zasmiala asi trikrát, čo je menej, než napríklad na Mortal Instruments. Nadávky si nedali pauzu ani na dve sekundy a myslím si, že scenáristka si povedala niečo ako: "Neviem vymyslieť nič vtipné, no nadávky- tie by mohli ľudí zabaviť!" A približne na tento štýl bol celý film.(18.10.2013)

Nadávat, nadávat a nadávat... Na tom film staví. Bohužel to není až tak vtipné, jak by se mohlo zdát, jelikož McCarthy nadává neustále a NEUMÍ TO!(28.10.2013)

• Chundys

Dobře, přiznávám, že jsem dlouhou dobu váhal, že to ode mě dostane průměr, ale pak jsem usdouil, že jsem se vlastně zas až tolik nebavil. Komedie co má 2 hodiny snad může nabídnout více, ale tady bylo (když hodně), tak 5 velkých vtipů a pak takové drobnější. U čeho jsem se fakt hodně smál, bylo přiťuknutí s půlitry piva :D! Jsem zvědavý, jestli to plánovaná 2 vylepší nebo to zakope ještě více pod zem a zkoní co se dá!!!(28.10.2013)

• 0L0V0

21 Jump Street + Poliši = Drsnačky.. Mužské hlavné postavy ale vystriedali ženy. Snaží sa to byť Boh vie jak vtipné a chytré ale nie je. Priemerná nuda na ktorej som sa nezasmial. Bavila ma ale Meliss McCarthy takže dve hviezdy. Neverím tomu, že vypili toľko jägermeisterov a neplazili sa po zemi. ^^(12.12.2013)

Docela jsem se pobavila.Oddechovka, na kterou je občas potřeba se podívat. Mellissu McCarthy mám spojenou se seriálem Gilmorova děvčata, kde je to roztomilá kuchařka, vidět ji v takové roli mě dostávalo do rozpaků a zároveň do záchvatů smíchu :)(21.12.2013)

Docela dost mě to bavilo, holky si docela sedly :-)(24.12.2013)

Tento film má oporu v Melissa McCarthy, ktorej napísali výbornú postavu, škoda, že je jediná, zbytok je horko ťažko priemerný, ale Sookie hláškuje, fuckuje a celkovo nasrane prechádza filmom ako hurikán a to drží zábavnosť na solídnej úrovni. Tento buddy materiál mohol dopadnúť lepšie ale aj podstatne horšie. Len nechápem prečo sa nakoniec nestrieľalo z toho RPG z chladničky, to mala byť tutovka.(25.12.2013)

• blazir1

Máte li rádi filmy kde jde lautr o exkrement, děj prakticky neexistuje zato tam celou dobu na sebe všichni o překot imrvére řvou a nadávaj si do krav a podobných roztomilých přezdívek, tak 5ti hvězdičková záležitost....(4.9.2015)

• helloween93

Hrozně povrchní a ubohé hlášky,, které jsou spíš trapné než vtipné, stejně jako celý tenhle film.(24.10.2015)

• tranquill

Podívat se na to rozhodně dá... ale pan režisér má svůj styl humoru, takže bylo těžké často překousnout úplnou trapárnu, abych se v další chvíli dosyta smál. Bylo to jako na horské dráze, jednou dole, jednou nahoře. Já horskou rád, ale někdy stačí jen jednou...(14.11.2016)

• celticek

Na doporučení kámoše jsem to shlédl. Nic moc, ta obézní bostonská detektivka byla ale lepší než Bullock. Pár solidních gagů, pár trapných uchechtnutí.(20.11.2018)

Takovej Poslední mohykán v sukních. A povedl se. Já se lochčil a bavil. Chemie mezi Bullockovou a McCarthyovou fungovala, hlodů a gagů bylo požehnaně - od nepovedené tracheostomie po vyhrožování hlavou dolů. "RASISTKO!" "S RASISMEM NA MĚ NECHOĎ. 9 Z DESETI CHLAPŮ, SE KTEREJMA ŠUKÁM, JSOU ČERNÍ!"(10.2.2019)

• newstedson

Ďalšia dementná béčková americká komédia, bez "duše" a humoru. To, že je to hit v USA a amíci sa na tom bavia to chápem, ale že niekto vyhodí peniaze za takýto odpad u nás a vydrží to seriózne pozerať až do konca, tak to sa naozaj čudujem. Sandra Bullock hrá absolútne nasilu, bez štipky prirodzenosti a čo sa týka Melissy McCarthy?..to snáď asi nemysleli vážne. Túto neherečku mali radšej poslať so šparglou v ruke na stacionárny bicykel a nie pred filmové kamery. Charaktery postáv, dej, výkony, ..no proste celé zle.(5.8.2013)

Ale jo dalo se . Sice chvílemi mi to připadalo dost nudná a nevýrazná komedie .Někdy si říkám musí herečka Sandra Bullock hrát takovou blbku .(13.8.2013)

Cokoli se Sandrou je pro mě sázka na jistotu... Melissa se taky celkem profiluje... Zápletka o ničem, ale jednotlivé vtípky pobaví... :)(8.9.2013)

• windows

Neuvěřitelně odporná Sandra Bullock, to co má tady s tím ksichtem je humus. Druhý Jackson. Děj? Katastrofa! Nuda...(14.10.2013)

• TommyDiamond

Podle návštěvnosti v kinech jsem počítal s tím, že by mě mohly drsňačky pobavit. Ale úplně se tak nestalo. Celé mi to přišlo přitažené za vlasy a místy jsem se nudil. Příběh byl jednoduchý a přímočarý. Pár okamžiků vtipných bylo, ale to mě nijak zvlášť neobměkčí. Sandře Bullock podle mě role úplně nesedla. Nepřesvědčila mě a jsem si jistý, že víc by ji seděla role drsňačky. Na Melissu McCarthy se mi moc dobře nekoukalo, asi jako v každém filmu, kde hrála. Dávám dvě hvězdy(2.11.2013)

Tych 65% si zasluzi. Miestami sa to tahalo, ale Bullock & McCarthy spolu maju chemiu a ocenujem policajny suchy humor a vedlajsie postavicky, ktore dali tejto priemernej komedii nadpriemerny sarm ;-)(4.1.2014)

Konečne film so Sandrou Bullock. Tento rok hneď dva a každému musí byť jasné, v ktorom zožala viac úspechu. Nechcem tým povedať, že rolu v The Heat odflákla, ale jednoducho ani jej vynikajúci výkon nepomohol k lepšiemu celkovému dojmu. Musím uznať, že subjektívne som sa na tých hláškach aj smial, ale akoby to bolo zamerané len na čiastkové scény a nie na dej ako taký. Vďaka už spomínanej Bullock a niektorým ozaj trefným hláškam je to mierne nadpriemerný film.(10.1.2014)

Lepšia, vtipnejšia verzia Lolofasov(26.2.2014)

• Psycho.R

Sandra už je v tomhle žánru, bohužel, vyčerpaná, jak jsem měl dřív rád její Slečnu drsňák, tak od druhého dílu to slo razantně dolu a tady se to potvrzuje.(23.4.2014)

Výborná nenáročná komedie, jen tom mohlo být o něco kratší, bez několika zbytečných scén. Každopádně jsem se moc dobře bavil, ale nebýt Sandry Bullock (pro kterou mám prostě slabost) bylo by mé hodnocení horší.(22.6.2014)

Nadprůměrná průměrná komedie kterou táhne drsneý humor Melissy McCarthy ve které se párkrát opravdu člověk od srdce zasměje a párkrát se u toho dá odběhnout uvařit čaj a nic se nestane.(15.8.2014)

Musím říct, že jsem se celkem bavil. Dvě hodiny mi utekly a film si po celou dobu držel rovnoměrný tempo. Film je dost upovídaný, akce je zde poskromnu, ale ničemu to nevadí.(18.9.2014)

• departed

Není to překvapivě až taková píčovina, jak jsem ze všech stran slýchával, ale žádnej zázrak to teda taky není. Sem tam jsem se zasmál a McCarthy mi nepřišla tak otravná jako většině diváků, ale jinak bych to nikomu nedoporučil. Možná tak fanouškům Sandry Bullock. Je spousta lepších buddy komedií.(21.9.2014)

• spagat5

"Víte, co je to prohibice?? "To je když prodáváš prdel." a tímhle poměrně slušným vtipem to ve druhé minutě skončilo.(27.12.2014)

Nesourodých policejních dvojic bylo na plátně už hodně, ale dvě ženský si nepamatuju. Občas to bylo fakt vtipný a napínavý. Na Sandru se dá pořád dívat a film si 70 % zaslouží. Ale ano, máte pravdu, stříhat se ještě trochu mělo.(22.2.2015)

• Lavinia

Komedie, co chce být hrozně vtipná a hláškovná, o nesourodé dvojici policajtky, hrubé, drsné, sprosté a ošklivé, a agentce FBI, geniální, uhlazené, krásné, ač neoblíbené. Bohužel zatímco Melissa je osobou na svém místě, Sandra je zoufalý paskvil a zoufale nepřesvědčivá, dělá dojem spíše neschopné namyšlené nány. Takže dvojice sprostá s hloupou? Ale to postrádá vtipu, stejně jako tento film. Škoda.(4.9.2015)

Slyšela jsem názory jako: " Nic moc, nuda, film na jedno podívání"... No, já s nimi nesouhlasím! Dvojka Bullock a McCarthy mě bavila. Film je svižný, nepostrádá ani dojetí. Takže, já osobně si tuto vtipnou, přesto, že akční, tak dle mě odpočinkovou komedii, pustím kdykoli znova - a ráda :) Nejlepší část filmu ? Jednoznačně pařba v baru :D(26.9.2015)

• DaveSmith

Je pravda, že jsem od tohohle filmu čekal jen průměrnou americkou komedii. Bohužel jsem nedostal ani to. Nejspíš to bude tím, že mi nějak nesedl druh humoru, nebo mi Melissa přišla hrozně otravná. Na tuhle roli mi prostě vůbec neseděla. Možná právě tenhle fakt měl tvořit hlavní komediální prvek, ale u mě to nefungovalo. Pár dobrejch zápichů ale přece jen proběhlo, takže abych byl fér, dám lepší dvojku.(25.1.2016)

Docela sranda :))))(11.11.2016)

• gemi

Třikrát jsem se uchechtl a z toho dvakrát stejnému vtipu. To je na dvouhodinovou komedii setsakra málo. Vůbec mi nevadí, že je to dějově klišoidní. Vadí mi, že je to zoufale nevtipné a vůbec to nefunguje.(29.7.2017)

Nevedel som za Sandra Bullock vie hrať komédie ,lebo zatiaľ hrala tak v romantických komédiách. Išlo je to parádne.Ta ženská má komediálne herecké umenie.Alebo niekto napísal smiešne vtipný. Vyberte si sami aká herečka je. Či sa hodí viac do akčných alebo romantických komédiách alebo iba v komédiách.(18.10.2017)

Kdyby nebyla první půlka tak zoufale nudné klišé, dala bych plný počet. Druhá půlka filmu byla skvělá, spousta cool hlášek, vtipná akce a hlavně neskutečný závěr s kocourem, ten mě rozsekal. Také bezva muzika. Co na tom, že obě hlavní protagonistky hrají tento typ rolí pořád dokola, hlavně když to umí. Jako celek bych dala tři a půl, ale dám 4 hvězdy, neb dle mého zde má tato komedie nezaslouženě nízké hodnocení.(27.2.2018)

Pořád jsem si říkal, proč je mi to tak povědomé a pak jsem na to kápnul ... je to v podstatě Smrtonosná zbraň, akorát genderově obrácená. Takže klasická detektivkářská šablona neslučitelných parťáků, jeden trochu magor a druhý upjatý, kteří jsou nuceni spolu pracovat až si nakonec jeden druhého oblíbí. Hlášky nejsou buhvíjaké špeky, ale potěší a úsměv párkrát vyloudí. Pokud tedy čekáte jednoduchou, oddechovou záležitost, nebudete zklamáni ... větší ambice tenhle film ani nemá.(28.10.2018)

Drsnej jazýček McCarthyové sice párkrát pobaví, ale film to nezachrání. Je to prostě průměr.(26.8.2013)

Docela me prekvapilo velice nizke hodnoceni, protoze ja jsem se uprimne bavil, v prvni pulce to byla hlavne McCarthy, ktera bavila, az postupne film ztracel tempo. I tak prijemne prekvapeni a jedna z tech lepsich komedii letosniho roku.(3.9.2013)

nechápu zdejší hodnocení někteří lidi sou fakt hráblí do palice ten film je naprosto boží fucking zábava.-)jemná a nezkušená sandra bulock který to vtipně natírá fucking bába malisa maccrthy .-D newím kolikrát sem tam slyšel slovo čurák,kunda,hajzl,kuřpéro.-) ale nemá smysl to ani počítat malisaa je má v uplně kAŽDÉ VETĚ DVAKRÁT .-D..to jak se žene objemná nadavajici malisa přes plot za tím roztomílím fetákem mne rozzsekalo .-D(6.10.2013)

• jafuska

Nespíš jsem poslední dobou hodně ktirická co se týče filmů, a za poslední dobu fakt dobrých filmů je hodně poskromnu, herečku Sandru Bullock moc nemusím, je to slabší odvar, ale v některých filmech přeci jen ukázala nějaké ty kvality herectví, ale spíše její přednost jsou v její kráse, než jako herečka, ale budiž, každý nějak upoutáme na sebe pozornost,(26.10.2013)

Melissa je nemalej démon a nápad udělat feminy buddy jízdu se mi taky docela zamlouvá. Jenže co je horší je fakt že je tu více trapnejch momentů než vtipnejch, že je delká zbytečně umorná a ze všeho nejhorší je to, že se tu vlastně vůbec nic neděje. To jsou věci který tomuhle zatraceně podrážejí nohy.(3.11.2013)

• dj_kure

Je mi líto, ta špekna je tak odporná, že se ten film nedá dodívat. Prostě nedá.(18.11.2013)

• Daryl.Dixon

Tak tuhle "komedii" jsem doslova přetrpěl. Nejspíš jsem masochista, protože jsem to dokoukal až do konce a asi doufal, že to nebude tak zlé. Její tvůrci se nejspíše milně domnívají, že vtipné znamená to samé co trapné. Navíc jsem si před shlédnutím snímku nezjistil, kdo v něm hraje, a kdybych věděl, že dali dohromady jako duo Sandru Bullock s Melissou McCarthy, tak bych se na to možná ani nekoukal a ušetřil si tak pár let života. Během dvouhodinové stopáže mě pobavily jen scény, když ty dvě vyslýchaly dealera, visícího hlavou dolů z požárního schodiště, a podříznutí zákazníka ze strany Sandry, když ho chtěla zachránit před udušením palačinkou. Jinak jsem v celém snímku marně hledal normální postavu, která by se nechovala nesmyslně. A jedna věc na závěr - dělat z Melissy, i vzhledem k jejímu vystupování ve filmu, atraktivní ženskou mi přišlo poměrně perverzní i na komedii, kterou bych než "Drsňačky" nazval spíše "Trapňačky"..(27.5.2014)

hehe...už mi je jasné, prečo mal film tak nízke recenzie.... lebo ich väčšinou písali muži v strednom veku. Nuž, toto nekorektné, sexistické dielko naozaj nie je pre každého......ale tak, kto je dosť zrelý na to, aby videl hlavné postavy nie cez pohlavie ale cez prostredie, z ktorého vzišli a cez povahy, ktoré ich ženú robiť to, čo robia v dnešnej realite.....si dobre pochutí na prekvapivo kvalitnom guilty pleasure(24.6.2014)

60% to na tři hvězdy dotáhne. Je to zábavný. Neni to bomba, ale nasmál sem se při tom dost. Jsou tam vtipný scény a celkem dobrý hlášky, který dobře situovaný dokážou rozesmát.(25.6.2014)

Čo sa dá robiť, buddy akčné komédie akosi v 3. tisícročí vyšli z módy. Sandra Bullock a Melissa McCarthy si však tvrdohlavo povedali, že to skúsia a vytvorili (aspoň ak ma moja pamäť neklame) prvý áčkový čisto ženský policajný tandem (Rebeccu DeMornay a Mary Gross vo filme FBI v sukniach - 1988 za Áčko nepokladám). Shannon je tu tá tvrdšia a zväčša hláškujúca so slovníkom drevorubača z Čierneho Balogu, kým Sarah vystupuje ako distingvovaná agentka FBI s premyslenými sofistikovanými vyšetrovacími metódami. Ako to býva, oheň a ľad sa musia spojiť, aby vypátrali to, po čom im srdce piští. Samozrejme nechýba množstvo vedľajších motívov dokresľujúcich ich rozdielnosť - rodina, obliekanie, predstavy o policajnej práci... Všetko to, čo sme už videli, akurát že tentokrát sú zástupcovia zákona v sukni (noo v podstate len obrazne, celý čas ich môžte vidieť nanajvýš v nohaviciach), prevedené je to však v celkom sympatickom kabáte a vo svižnom podaní. A navyše, rodina Shannon je proste úžasná, veď pre policajtovú prácu nie je nič dôležitejšie ako harmonické rodinné zázemie...(8.7.2014)

• Nikol10

Celkem to ušlo.(6.8.2014)

Za tri, ale aj tak mi ta tučná krava liezla na nervy.(1.9.2014)

Skvěle jsem se bavil. Není to film Woodyho Allena, takže chápu to nízké hodnocení těch vyvolených, kteří tomu rozumí. Měl jsem jediný cíl a to bylo pobavit se. Aspoň se pár krát usmát a povedlo se. Je to v podstatě Slečna drsňák 3, akorát drsnější a lepší. Chce to jen si sednout, zahodit předsudky filmového kritika, uvolnit se a odpočinout u dobré komedie bez dramatických dialogů a jakéhokoliv poselství. Účel splněn!(23.11.2014)

• Vykuk

Nejotravnější, nejumělejší a nejmíň zábavná komedie, co jsem za poslední dobu viděl. Jsou dobré "poldovské" komedie, kdy to má šťávu, napětí, akci a kvalitní humor, tohle je jen stupidní americká hollywoodská pí....na a to jsem se těšil na oddechovku, u které se pobavím :(((((28.1.2015)

• joelly01

Chudak Sandra, tak hluboko klesla... Musi hrat v tupych a trapnych slataninach spolu s takovym skaredym keporkakem! Co to je zase za modu ze se nam vnucuji takove hnusne a morbidne obezni potvory? Takovy sadelnaty zok je stejne odporny jako ty anorekticky co jim lezou zebra a maji nozicky jak deti z koncentraku. A nechte me hadat: Vypasena Melissa je na sebe jiste velmi pysna, se svym telem spokojena a vahu snizovat nemini, ze? Neco takoveho at si laskave leze do nejakeho spotu "Vitej cukrovko" a ne do filmu, at jsou jakkoliv ubohe a blbe (coz Drsnacky opravdu jsou). No to me teda fujtajbl. Jak jsem u tohodle mohla vydrzet az do konce opravdu nechapu..... Mno, mozna na ten jet lag by se to pri trose dobre vule dalo svest.....(29.1.2015)

Nehorazna konina u ktere jsem se fakt nasmala(4.3.2015)

• Guran

Do chvíle, kdy se tam objeví odporně tlustá Melissa by film ušel, ale ona a její trapné vtípky prostě naštvou a hned vám dojde, že je film naprostá blbost, která se nedá dokoukat.(14.3.2015)

• chrispe

Nudáááááááááááááááá. Obrovskej kýbl nudy. Začátek stál úplně za prd a potom se to tak nějak táhlo.(19.8.2015)

Slušná věc, párkrát jsem se velice slušně zasmál... Melissa McCarthy mě opravdu dostávala do kolen... Sandra mě výjměčně tolik do kolen nedostala i když podala hodně luxusní výkon, ale Melissa jí podle mě trumfla...(5.9.2015)

Docela jsem se bavila a párkrát i od srdce zasmála (třeba při herdě melounem do zad) :-D(7.9.2015)

Je to normální film na který se dá koukat.(1.12.2016)

Vyborna akcna komedia,prekvapenie pre mna,Sandra Bullock a Melissa McCarthy boli drsne a tvrde,sranda vec...:-)(4.9.2017)

Tešil som sa na tento film, lebo mám rád Sandru Bullock, páčila sa mi Feigova Dámska jazda a celkom ma zaujal trailer. V tom však bola zahrnutá väčšina vtipných momentov. Príbeh chvíľami tápal, niektoré vtipy boli over, ale celkovo to bolo príjemná komédia s rozumnou stopážou a podarenými hláškami... 65%(2.8.2013)

Musím říct, že jsem se opravdu pobavil. Mellisa McCarthy opravdu řádila a její hlášky rozesmály celé kino a Sandra Bullock svou postavu zahrála na jedničku.(8.8.2013)

• Peter Bračík

Pôvodne, keď som odchádzal z kina, chcel som tento film ohodnotiť tromi hviezdičkami, no po rozležaní v hlave musím dať iba dve (resp. 1,5, 30%), pretože by som poškodil iné, lepšie filmy. Vo filme sa nachádzalo dostatočné množstvo humorných scén, ktoré však boli vo veľa prípadoch gradované až do krajnosti, čiže napokon vyzneli veľmi trápne. Staré známe pravidlo "Menej je niekedy viac" by tu bolo na mieste. Najvtipnejšími momentami boli vstupy policajta albína, ktorého maskéri pripravili dokonale, takže keď sa objavil v zábere, tak mne i ostatnému osadenstvu kina v tej chvíli nepripadalo nič humornejšie :) (videné v kine).(9.8.2013)

Nechápu tu většinu komentářů, tohle byla skvělá komedie. Zajímavý, že zbytku světa (IMDB) se to líbí a dost.(19.8.2013)

• petrik11

Za Sandru jedna hviezda, inak by to bolo zrelé na odpad. Že sa k takej ujovine nechala prehovoriť. No popravde ani ona tu nejako nehviezdila. Ostatní protagonisti des a hrôza, dej infantilný.(24.8.2013)

Vydařená akční komedie se spoustou zábavných dialogů pohrávajícími si s dobrým humorem. Sprosté a drsné policejní dámy se vzájemně doplňují. S. Bullock je i ve svém věku stále atraktivní a tato role ji jen povýšila její herecký potenciál. M. McCarthy, respektive její role se mi moc líbila. Bylo natočeno spousty filmů, kde se rolí policejních parťáků ujali muži a tato komedie nasvědčuje jen tomu, že i ženské obsazení se dá vyšperkovat v zábavnou a hodně příjemnou akční komedii.(4.9.2013)

• chr0ust

Potencial az na pudu, vysledek zakopan nekde ve sklepe, skoda.(4.10.2013)

• maniacxl

Nelogická smršť jakýchsi zbytečných hlášek tlusté,co tlusté,vyžrané Melissi a k tomu strašně "dobrá"federální agentka Sandra Bullock se smyslem jako Sherlock Holmes,a to má být legrační?Vůbec!Nuda,přehrávání a nic.Tyhle filmy typu "dva naprosto odlišní poldi spolu řeší případ",jsou dávno pryč.Pokud fakt není dobrej scénář a schopnej režisér,tak to většinou dopadá,jako v tomto případě.Nebezpečně rychlá Sandra je hold minulostí.45%.(9.10.2013)

Je to prave jedna z tych roli pani Sandry, v ktorej jej to podla mna nesedi. Hoci ked vysla z toho zachodu s natupirovanymi vlasmi a otrhanym oblecenim vyzerala na svoj vek uplne cela na zjedenie. :) Celkom bavila jej obria klajuca partacka, hlavne jej vylevy a hlasky. Inak to bolo pridlhe a slabucke. Slaby priemer. cca 45%(9.10.2013)

• Cannonball

Prvych 20 min som sa bavil akurat zvysok som prespal.(9.10.2013)

Na rovinu si člověk musí říct,že Sandra Bullock v těch brýlích vypadala jak Michael Jakcson,což u mě tedy zrovna nezvedalo hvězdy,natož co mám mezi stehnama.Druhý špáz byl,který řízek tomu dal tak dlouhou stopáž,na tyhle buddy movie dvě hodiny je trochu moct a celý to zbytečně bylo nafouknutý do ztracena,kdy zbytečně dostali prostor scénky,který nejspíš měli zůstat ve střižně.Musim říct,že první hodina mě fakt hrozně bavila a to jsem se i zasmál,což je už co říci.Hledat v tomto spektru nějaký novinky pod sluncem prostě nelze,je to klasický šablonovitý film,kdy jedna nejde pro cizí slovo daleko,s každým vytře zadek a její rodina(nejlepší scénky mě přišli právě z rodiny Mullinsových)jí má tak ráda,jako český občan naši vládu.Sarah je zas to numero uno v FBI,která měla vždycky navíc a nežene se do všeho po hlavě.Pak je klasický klišé v buddy movie,kdy si ty holky nedávaj mezi sebou,vzápětí přijde dohoda,že ve dvouch se to lépe táhne,když je proti komu a film je u konce.Mezi pár fakt trefnýma kecama,se najde dost patosu,kde chybí chilli,který by zvedlo diváka ze zadku,bohužel ke konci ho nechá tak chladným,jako výraz Kimi Raikkonena.(15.10.2013)

• Blazis34

Komedie o dvou odlišných agentkách, které ztvárnily Sandra Bullock a Melissa McCarthy. Musím říct, že mi ani jedna ve své roli moc neseděla, ačkoliv jejich role byly vtipné. Případ taky nebyl žádný hlavolam. Avšak film nenudil, lehce i rozesmál a dávám mu 50% - lepší dvě hvězdy.(17.10.2013)

• rasto87

Nudné klišé s otrepanými hláškami, bez nejakého svižnejšieho tempa.(30.10.2013)

• Urgost

15%(14.11.2013)

Vím, že to asi nadhodnocuju, ale ja tu tlusťošku prostě žeru.. sandra ji celkem sekundovala, nemůžu si pomoct :D(22.11.2013)

Moje očekávání se mění podle žánrů a stejně tak i hodnocení, tak to má asi každý. Jenže ne každý řadí The Heat do žánru "sračky k večeři" a hodnotí to podle toho. Musím říct, že jsem se bál, že si budu vlasy trhat, ale The Heat je pecička. Jediné co jsem chtěl bylo se smát a u hlášky "get up, you fuck!" jsem se dusil. Člověk si už dneska nic neužije, pokud jednou za čas pořádně nepoleví...(1.12.2013)

V půlce jsem si říkal že to snad ani nedokoukám, vtipy slabé, a vůbec jsem jim to nežral. Ale pak se to i trochu rozjelo a zasmál jsem se pár vtipům (křupka v nose, ťuknutí, rozstřílený penis...). Kolem a kolem to je dost velká píč***na a rozhodně od toho nemůžeme čekat víc, na cestu vlakem stačilo, takže 3/5 :)(28.2.2014)

50% Klasická poloha S. Bullock tak, jak ji známe. Velké zklamání z M. McCarthy, kterou mám ráda z "Mike a Molly", kde je vtipná a ironická. Tady byla bohužel jen hodně trapná!(17.4.2014)

• CaptNemo

První film se Sandrou, který jsem při největší snaze nedokázal dokoukat. Bída...(28.4.2014)

Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední roky. Kontrast mezi holkama funguje bezvadně a Melissa McCarthy konečně dostává prostor sama pro sebe! Sandra si hraje na slušňačku ale postupně podléhá vlivu neotesané Melissy, která je prostě svá, role jí sedne na míru a vůbec bych se nedivil kdyby se takhle chovala i ve skutečnosti. Má to fajn hlášky, rychlý spád a super komediální scénky. Mrzí mě že se mi do rukou dostala jiná verze než z které byl vytvořen trailer, takže sem přišel např. o scénu s půllitrem :((29.9.2014)

Pokud se v mém životě někdy v blízké budoucnosti vyskytne označení "fatální chyba", budu mít hned jeden příklad do diskuze. Protože já tím, že jsem si stáhl tento film jednu takovou udělal. Ne proto, že by to byla až taková katastrofa (ikdyž do slávy to má taky dost daleko), ale protože mě "zradil" anglický název tohoto snímku. Alespoň jsem dostal pořádnou lekci, že "Heat" a "The Heat" opravdu není to stejné a že anglický člen "the" je velmi důležitý. Teď už na to do konce života nezapomenu. Každopádně chyba se stala, film jsem rozkoukal a co bych to byl za filmového fandu kdybych nedokoukal, že? K samotnému filmu bych řekl snad jen to, že to rozhodně není nuda (některé scény určitě pobaví), ale tak zoufalý nedostatek originality jsem už dlouho neviděl. Tak moc ohraná zápletka, jako se nabízí zde (dvě protichůdné a svým stylem vyšetřování naprosto odlišné policistky se vzhledem k okolnostem musejí dát dohromady, aby vyřešily případ zdejšího drogového kartelu a přitom se stanou i přes své původní neshody nejlepšími kámoškami) je trestuhodná. Přišlo mi to jako horší a méně ambiciózní Jump Street s ženskými představitelkami (což je asi jediná originální věc). Další chybou byla zbytečně nafouknutá stopáž, která se blížila až k dvěma hodinám, což u tohoto typu filmu je prostě hodně. Díky bohu alespoň za ty vtipné pasáže. Především za ně je to ještě 60%.(21.2.2015)

Hola Guys! =´) Jééééj, to pomohlo! Smát se! A Zasmát se! =´) What else do you want? ;)(18.8.2015)

Tak rozdílné ženy a povahy by člověk hledal těžko, ale jejich spojení předvede vtipný příběh a srandovní hlášky. P.S. Slečna slušňák, kde na to ta televize přišla, Dršňačky jsou lepší.(4.9.2015)

Trošku lepšia komédia s mediocre herečkou. Neurazí, I lold, ale ani nenadchne. Otázkou je: Natočí Sandra Bullock ešte niekedy niečo dobré?(13.10.2015)

Je to strašne podhodnotené. Film je zábavný celý čas, príbeh nečakajte, ale o ten vôbec nejde. Tuto ide čisto o humor. Perfektné hláškovanie (nie trápne ako som nedávno videl Dirty Grandpa), tuto nie je morálny kompas, nadáva sa jedna radosť a smejete i bavíte sa celý čas (a to má film 117 minút). Ak máte doma brko alebo zopár pív ready v chladničke a chete sa pobaviť, tak neváhajte.(19.6.2016)

Film plný paradoxních situací a nesmyslných dějových linií. Nicméně tam tvůrci dokázali dostat hodně dobrých fórů a u filmu se dá zasmát. Nicméně bych do kina na ten to film nešel. Sprostá slova uslyšíte velmi často a také velmi ale opravdu velmi zvláštní scény. Nicméně film nebyl nejhorší a díky vtipu a "debilitě" filmu jsem byl zaujat, tak 4*(14.6.2013)

jako viděl jsem i horší filmy(7.8.2013)

• Dejavu_UH

Byl to spíš takový pokus. Když sem viděl trajlér, tak sem si říkal, že to bude určitě nářez. A taky že byl. Pokus o ftip za každou cenu. Asimetrická a velmi, velmí drsná policistka vs špagetoidní expertka z efbíaj. No jak tento duel asi může dopadnout... Nebo že by se plánovala reinkarnace Báda Spensra a Terenca Kopcovitého? Vizáží minimálně, jen mi tam v tom případě chybělo to pověstné kladivo. Spíš jeden a půl, než čisté dvě. Nebo dobrá, čísté dvě za Sandru, která je i ve svých ** pořád šťabajzna :)(6.10.2013)

Aha, vidim, ze zase raz tunajsia "inteligencia" totalne zhodila film, ktory je pritom stokrat vtipnejsi nez kopec bullshitov, ktore sa ako tzv. "komedie" akurat tak tvaria. Pri sledovani som sa bavil skutocne kralovsky, kombinacia agentky FBI v podobe stale skvelej Sandry Bullock a netradicnej bostonskej policajtky bol rozhodne dobry napad. Som rad, ze z toho sedeho priemeru tzv. "komedii", ktore prudia z Hollywoodu (vacsina sa zmoze akura tak na rozne kraviny typu ozerieme sa a bude to uzasna zabava), sa konecne zase raz objavil film, na ktory sa da pozerat a zaroven sa naramne zabavat. Co sa mna tyka, ide tento rok asi o jednu z najlepsich USA komedii, ake sa objavili. 80%.(7.10.2013)

• Hookins86

Jakmile je pod názvem filmu, že to je Komedie / Akční / Krimi a made in USA, tak už se dá čekat, že to nebude žádná pecka. Ano i u tohodle filmu to platí...(7.10.2013)

Podle zdejšího hodnocení jem čekala děsnej trapas, kterej jsem se i přesto rozhodla zkouknout, především kvůli SB (kterou však docela zastínila MM). No asi takhle, má to pár trapných až skoro děsně trapných momentů, který se ovšem docela dobře vyváží několika skvělými, až děsně skvělými hláškami a dialogy. (sem tam uvidíte i pár nechutných momentů). Takže zas až takový propadák to není, děcka, rozhodně stojí za vidění. Směle do toho.(8.10.2013)

• Epco

Oplatí sa písať komentár ku komédii pri ktorej som sa ani raz nezasmial a po ktorej ostal iba pocit trapnosti? Určite nie.(9.10.2013)

• rigby

Velký návrat Sandry Bullock? Nudná klasická americká komedie, která opisuje z řady předchozích filmů. Nic nového neuvidíte, herecké výkony jsou na tento typ filmu zcela standartní, střih pomalý, kamera rutinní. Jedinečná ukázka sterilní zábavy, ze které po dvou hodinách v hlavě nic nezůstane.(10.10.2013)

• misiaq

Miss Congeniality a jej side kick to roztocili a-la frost a pegg v hot fuzz ale nestaci to ani na 3 hviezdy. Cele je to take nudne, suche, hlasky su mozno vtipne pre zenske publikum (nemozem posudit), ale na mna to nefungovalo.(21.10.2013)

• BOURQUE

Na začiatku to vypadalo fakt nádejne, ale potom som mal pocit, že sa pozerám len na nejaký nevydarenú komédiu. U takého filmu nestačí (hlavne v modernej ére) len niekoľko vtipných poznámok a zábavných scén. Tieto veci musia byť rovnomerne rozložené (hlavne, keď je dĺžka okolo 2 hodín) a musia udrieť vo správnom okamžiku. Čo sa týka herečiek, tak hra S. Bullockovej je tak trošinku sivá, kým na M. McCarthyovej je vidieť, že si užíva každú sekundu. Podľa údajov (tržby), ktoré zverejnil užívateľ T2 (thx!), bude pokračovanie. Dúfajme, že spomínané nedostatky sa dajú odstrániť. Osobné hodnotenie: 68% (**) (25.10.2013)

Nečakala som veľa, snáď len ako vždy výbornú Sandru Bullock, ktorá sa mi v komediálnych úlohách páči a možno práve preto som spokojná. Určite patrím medzi tie, ktoré sa na jednotlivých scénach (aj tých absolútne nekorektných a vulgárnych) smiali. Nenáročná, ľahká zábava, to, čo od komédií tohto druhu očakávam.(3.11.2013)

Asi jako většina lidí tady sem čekal naprostou tragédii... a ono ne ! Jasně, Sandra Bullock je (tady konkrétně) herečka asi jako je Justýn Bejbr zpěvák ale Melissa, to je iné kafe. Hlášky jako ho-va-do a co víc, jedna za druhou ! Ty tři hvězdy jsou prakticky jen za ní. Jinak samozřejmě souhlasím s "nevyužitým potenciálem blablabla" ale což, Sookie na hrad !(5.11.2013)

Nasi prekladatelia filmovych nazvoslovi sa zase raz vyznamenali ked oproti originalu dali tomuto dielku nazov (vraj) Drsňačky a potom divak hladi ako baca do Tuzexu ked miesto vypaseneho barana tam vidi krehke jahna. Ale je tu aj daco ine. Divacky v USA pomerne uspesna komedia sa zrejme netrafila do vkusu ceslo - slovenskeho divaka pozerajuc sucasne hodnotenie. Nevadi. Tento film mi odhalil herecku Melissu McCarthy ktora sa z vedlajsich uloh prepracovala k titulnym a zasluzene. Ak ju chcete vidiet v plnej parade, aj ked len v dvoch kratuckych scenkach, vzhliadnite si ju vo filme http://www.csfd.cz/film/290385-ctyricitka-na-krku/.(15.12.2013)

Nebylo to zas tak hrozné, jak se zdá ze zdejšího hodnocení. Zkrátka klasická zápletka o dvou policajtkách, které jsou svým pravým opakem, nesnášejí se a nakonec se z nich stane sehraný tým. Přišlo mi to dokonce malinko zábavnější než příběhy klasických dvojic chlap-ženská, i proto, že tak nestandardní a nevrlá postava, jako byla tlustá policajtka Mullinsová, se jen tak nevidí :-)(4.1.2014)

Příjemná buddy-movie jednohubka. Zápletka je sice infantilní a chování některých postav taky, ale to u tohoto typu filmu nikdo neřeší. Na škodu je pouze to, že režisér neměl koule říct včas stop, když se holky (hlavně McCarthy) v rámci improvizace rozkecaly víc, než to bylo vtipné.(2.2.2014)

Co se týče Melissy McCarthy, nemám výhrady, herečka je to i přes svoje prostorové zjevení velice charismatická a navíc mě potěšilo i to, že jí hlas propůjčila stejná dabérka jako v mých oblíbených Gilmorkách. Sandra Bullock je ve filmu slabší polovičkou ústřední dvojky, to jednoznačně, i když její úvodní scéna celkem jasně vykresluje její postavu (aby jí druhá polovina filmu degradovala na protivnou, hloupou kr*vu, viz dále). Věděl jsem, že scénář nenabídne nic originálního (schéma kontrastu dvou protipovah), přesto jsem se nemohl rozhodnout jakou stranu mince hraje právě postava Sandry, na zacátku je totiž vykreslená jako leč nafoukaná, tak dostatečně schopná policajtka, aby z ní scénář po příjezdu do Bostonu udělal postupně neschopnou, občas protivnou a místy vylouženě hloupou ženskou???! Melissa to občas trochu přehrává a místy film ztrácí vkusnost (kancelář policejního nadřízeného především). Naštěstí se z toho nestane nikdy vrchol humusu jako ve filmech se Schermannem Klumpem a jeko fekální rodinou, protože i tady máme podobnou rodinku vyvrhelů. Ale jak píšu, naštěstí to zde patří spíše k pozitivům filmu a občas narazíme i na opravdu vtipné momentky (Melissin pro Sandru nečekaný záznam v rejstříku, parádní pařba v baru, stěhování rodinného kolosu v dodávce, pověšení a následné puštění podezřelého z patra balkonu, evergreen o sýrovém sendviči atd.). Pokud chcete vypnout chvíli mozek s vědomím, že neuvidíte nic nového, ale misty se snad i slušně zasmějete, nezbývá mi, než film všem směle doporučit a Sandru Bullock tak nějak ve zdraví přežít, protože jak mi nevadila v Gravitaci, tak mě občas trochu "nebavila" tady.(13.7.2014)

Kriste pane tak nevím jestli jsem víc v šoku, když jsem se podíval na film nebo když jsem se pak podíval na jeho hodnocení zde. Brilantní komedie, kde sice Sandra mírně ze začátku pokulhává za famózní Melissou, ale vcelku velmi kvalitní práce netradiční dvojice policajtek. Kašlete na nějaké blbce co ani netuší co je účelem komedie a bavte se, protože tady se sypou hlášky takovou rychlostí až se posadíte smíchy na prdel. A hlavně nezapomeňte zatáhnout ty okenní deky než zapnete tv. )))(15.10.2014)

• 0kozel

Celou dobu mi připadalo, že už jsem to někde viděl a ono jo, jedná se o scény z klasických policejních filmů, akorát v tomto snímku byly místo policajtů policajtky. Proč ne, ale tady to nefunguje. Párkrát jsem se u filmu jen pousmál (nejspíš u scén, které byly zamýšleny jako vtipné), ale bylo to takové nedotažené, chyběla tomu prostě šťáva. Jako komedie je to slabota, možná by to fungovalo v jiném obsazení, těžko říct.(9.5.2015)

80% palba(23.6.2015)

• Domca94

Sandru zbožňuji, stejně tak i Melissu. Proto jsem od filmu očekávala, že mne nějak chytí a nepustí, ale upřímně já se nudila. Pro někoho možná jde o dobrý film, ale pro mne to byl film ke kterému už se nikdy nevrátím.(4.9.2015)

Dal bych i 4 hvězdy, protože to byla místy fakt zábava. Ovšem to by tam nesměla být ta protivná vyžraná obluda, která si myslí, že vládne nějakým sexepííílem, či co to říkala za kraviny. Horší parťačku Sandře vybrat nemohli. Pro americké diváky to je jistě přijatelná herečka, protože představuje vzhled padesáti procent všech divaček a padesáti procent manželek všech nebohých diváků. Já ovšem nehodlám obezitu tolerovat, ačkoliv to začíná být moderní, a nechápu, proč by měla být ženská hrdinka hnusná a vyžraná, když se má člověk u filmů bavit a obdivovat krásné kočky. Jistě, možná jsem povrchní, ale to nic nemění na tom, že Melissa McCarthy má postavu prasete zralého na porážku. Zato Sandra aspiruje na nejpřitažlivější padesátku v Hollywoodu, takže to trochu dorovnala. Je až k nevíře, když se na ty dvě díváte a uvědomíte si, že Sandra je z nich ta starší. Klidně by mohla hrát i dceru té obludy a já bych jí to věřil.(5.9.2015)

• Caskett

Bože! Někteří tady píšou, že se smáli! Ptám se čemu? Že je něco trapné, znamená to automaticky, že je to vtipné? To snad ne! Miluju Sandru, ale zbytečnější film jsem snad neviděla. Melissa McCarthy je akorát k politování. Ale taky není vtipná. Sandra nějakým zvláštně zvráceným způsobem paroduje sama sebe, ale bohužel si vybrala scény, které vypadaly jako parodie už tam, kde se měly brát vážně... nuda nuda, šeď šeď. Na konci jsem si k tomu zapnula počítač a četla zprávy a bavila se líp... Ta jedna hvězdička je pro Sandru a Melissu v jiných filmech, prostě ze sentimentu.(6.9.2015)

• cobislav

Totálně primitivní garbage. Nečekal jsem žádný filmový žně ale u tohoto snímku jsem se regulérně styděl.(18.8.2016)

• knihovna

Dokoukal jsem to. Já jsem ale blbec. Vždycky s nadějí u těchto filmů čekám, že uvidím něco podobného Poslednímu skautovi a samozřejmě prd. Ovšem tohle byl klenot. Zasmát se nebylo čemu, Melissa je opravdu otřesná ( teď nemyslím fyzicky i když to také není výhra), Sandra si snad těmi rolemi agentek léčí nějaký mindrák z mládí, ale moc jí to nejde. Já ani nevím, proč jsem tomu dal jednu hvězdu, ale mazat už jí nebudu, raději rychle zapomenout.(12.11.2016)

Fakt pěkná chechtárna :) Máte-li rádi Sandřičku a humor, tohle je to pravé pro procvičení bránice a zahřátí u srdce.. Komu se líbila Slečna drsňák, tomu se jistě bude líbit i tohle ;)(16.11.2016)

• blekekeke

Já na to stejně koukal jen kvůli Sandře Buločkový. Ale i tak jsem čekal více akce, více napětí, více humoru ... Místo toho jsem viděl předvídatelný děj s jasným koncem brodící se ve sračkách ...(8.1.2017)

• Mikecat

V ukážkach prezentovali akčné scény z filmu, hm a to bolo všetko pozerateľné, pomedzi to dlhe nudne nezazivne rozhovory, slabý príbeh, možno na nedelné popoludnie ako podmaz k driemajucemu gauču...(19.11.2017)

• Scraffy

Na mňa táto komédia nijako nepôsobí. Duo Bullock - McCarthy sú takmer nepozeratelné. Sandru Bullock mám pomerne rád, ale buranku McCarthy nemám rád vôbec. Je maximálne nesympatická a navyše postava, ktorú vo filme hrá, sa jej vôbec nehodí. Príbeh sa tiež nejako extra neposúva a vôbec nemá čím zaujať. Tieto americké akože drsné policajtky, ktoré sa akože neskôr stanú kamarátkami sú veľmi otravné a vôbec do seba nezapadajú. Film, ktorý nechcem už nikdy vidieť.(13.12.2017)

Normálně bych šla s hodnocením rapidně nízko. Pokud bych se na to teda dívala doma, kde se zasměju vážně 5% komedií, které jsou v tomto stylu. Ale kino a dobrá parta, která držela vážně bezvadnou atmosféru ze mě dokázala vymanit smích snad každé 2 minuty. K čertu s předsudky o trapné americké komedii, nebudu filozofovat nad tím: jak, co, kdy, kde tomu filmu chybělo.. Sandra a Melissa = dobře sehraná dvojka. A že to nemělo žádný pořádný děj a dalších tisíc milion výčitků? Proboha, je to americká komedie - co čekáte?(6.8.2013)

Tri dni po videní v kine ma ešte stále bolí brucho od smiechu,presne toto som potreboval diabolsky zábavnú a hláškami prešpikovanú komédiu 85%.(7.8.2013)

[Unrated verze] - u mně to fungovalo. V pohodě komedie u které jsem sice nenatrefil na žádný fór, který mi mně rozsekal, ale celkově jsem se i přes brutální stopáž nenudil.(6.10.2013)

• Pastelka..

Já vám nevím... Začátek vypadal zajímavě, dokud tam byla jen Sandra.. Nikdo ji sice nesnášel, ale co prostě s nikým nevycházela, ale pak se tam objevila ta druhá ženská, která se spíš chová, mluví jako chlap a to bylo fakt nechutné, na to se nedalo koukat, ani nebyla hezká.. Přiznám se nedokoukala jsem to, to fakt nešlo...(7.10.2013)

Slabý Americký podpriemer.Tretia hviezdička je len za scénu s nožom v nohe.(7.10.2013)

Je to celkem zábavná komedie,ale je to ten druh komedie,u kterého se člověk baví nejvíc napoprvé,což pak se z filmu stává stejně jako ze Slečny drsňáka průměrná podívaná pro nedělní odpočinkové odpoledne.(9.10.2013)

• Airon

Dá sa povedať že to bola len taká medzi zastávka Sandri Bullock pred filmom Gravitácia pretože tu moc toho veru nemohla, od slabej réžie,scenáru,kamery a občasných hlášok nič viac predviesť. Pravdu povediac keby tam nebola ona asi by som tento film po prvých minútach vypol . Slabých 35 %(10.10.2013)

• Homosapiens

Opět jedna z klasických komedií se Sandrou Bullock. Opravdu komických scén je v tomto filmu jako šafránu, ale díval jsem se až do konce. Po druhé už tuto komedii vyhledávat nebudu, nicméně za jedno podívání to celkem stálo.(13.10.2013)

Nečekal jsem od toho zázraky a taky žádný zázrak nepřišel. Příběh prachobyčejný, předvídatelný, ale docela jsem se zasmál a i to se při dnešních komediích cení.(14.10.2013)

Otravné herečky? Sandra ,,možná" malinko, ale Melissa rozhodně ne!! Celý film jsem brečel smíchy!! Klobouk dolů před Melissou McCarthy!!! To samé ve filmu Ženy sobě...Doporučuji shlédnout v původním znění s titulky. Dabing trapnej.....Asi se mi líbí céčkový komedie...No co...:-D(15.10.2013)

Kurevsky vtipný, kurevsky vtipný a ještě jednou kurevsky vtipný!!!!!(23.10.2013)

Tak nebyla to žádná pecka, ale na průměr amerických komedií to mělo. Pár dobrej vtipů a přiblblej happy end se závěrečným kocourovským vtipem. Tak na DVD koukatelný, ale za návštěvu kina tohle opravdu nestálo.(25.10.2013)

narozdíl od ostatních, já se skvěle bavil. Přidávám * za Sandru.(2.11.2013)

No sprostý to bylo ale dobrý.(2.11.2013)

• Poutnice

podle traileru jsem se tesila na fajn komedii. Bohuzel ta fajn komedie byla natolik prospikovana zdlouhavyma scenama, ktery film jen prodluzovaly a v jejich konecnym souctu ani nebyly vtipny, ze si film rozhodne znovu nepustim - prestoze nebyl spatnej. Diky temto scenam dve hvezdicky, jinak by mel na vic(8.11.2013)

75%(28.11.2013)

Film je předvídatelný a drží se všech pravidel svého žánru:Dvě policajtky, každá z úplně jiného těsta jsou nuceny spolupracovat a najít společnou řeč, zajmout padoucha atd.atd. Samozřejmě nikoho nepřekvapí, že se z nich na konci stanou pokrevní ségry. Uřvaná přepálenost Melissy McCarthy a chladnost sexy Sandry Bullock (která mimochodem vůbec nestárne) mě mile překvapila a musím říct, že jsem se bavil. Film má sice mnoho nedostatků, ale vtipné scény a hlášky mi to vynahradily a proto za mě 4 hvězdy a ti z vás co nejsou na stejné vlně se můžou tešit na 2ku. :))(30.11.2013)

Absolutně nechápu tak nízká hodnocení. Stokrát lepší než třeba nový 21 jump street. Ale protože tady fuckujou ženský a ne chlapi tak je to přece trapný. Pět za Mccarthyovou, tracheotomii, meloun a stopaře Dicka a tisíc dalších perfektních momentů.(4.12.2013)

• snikrs

KurvaHolkyGutntag - více sprostých slov v jednom filmu jsem snad neviděl(16.12.2013)

nudu som nezaregistroval..a hoci Bullock nemusím, tu som ju vcelku dobre zniesol..McCarthy bola odlišnejšia, súhlasím a u mkňa i viac bodovala..:)(3.1.2014)

Slušná, nekomplikovaná zábava, kde nie je nad čím filozofovať. Sandra Bullock v úlohe agentky síce ako obohrané rádio, no zároveň garancia jednoduchej kulisovej zábavy. Zasmiala som sa, no hlboké dojmy tento film vo mne nezanechal a ani to nebolo jeho účelom. Tieto komédie majú hlavne pobaviť, odviesť pozornosť od každodenných starostí, pracovnej záťaže a prílišného premýšľania. Film, po ktorom sa zaručene dobre vyspíte a ktorý je zárukou dobrej nálady pre nenáročného diváka.(16.1.2014)

• VanBradley89

Nedokoukáno. V úvodu jsem vydržel 23 minut v kuse. Potom jsem to nechal běžet a odešel. Udělal si něco k jídlu, poklábosil z každym koho jsem v baráku potkal a vrátil se. Koukal dalších pár minut pak to rychle přetáčel a vypnul. Nesympatická, nevtipná sračka. A omlouvám se za sprostý slova, ale Melissa McCarthy, je otravná, tlustá píča. Ušla dalekou cestu od Gilmorových děvčat, kde sem jí byl schopný brát.(26.1.2014)

• PanSoudce

Příšerná kravina, zasloužilo by si to hvězdičku možná jenom za Sandru, u které nechápu, jako mohla do takové kraviny jít (i když ono pokračování slečny drsňák taky nestojí za nic). Nebylo to ani vtipné, spíš tragické sledovat ten trapný pokus tvůrců rozesmát diváky tlustou neohrabanou ženskou, která není ani charismatická a už vůbec ne koukatelná, navíc v roli, do které by ještě jakžtakž pasovala nějaká černoška, ale tohle....(15.3.2014)

Super jedna s nej. akčních komediích roku. Sandra a Melissa valí, je bych fakt nechtěl potkat v supermarketu jako hlídače.:-)(19.6.2014)

Slečna drsňák 3. Neuvěřitelně podobná dramaturgie těchto bláznivých akčních komedií je až zarážející. Sandra Bullock je tady zastíněna skvělou Melissou McCarthy. Místy je to celkem hodně vtipné.(28.10.2014)

Za mě perfektní komedie, u které jsem vypnul a dobře se bavil. Super dvojka policajtek, hlavně Melissa McCarthy sype hlášky a sprostoty jak na běžícím páse. Plně souhlasím s Malarkey, nevím co všichni očekáváte. A že už to tu bylo, no a co. :) U spousty jiných filmů vám to nevadí. 75%(13.11.2014)

Mně to přišlo vtipné, dobré odreagování na sváteční večer... Jak nemám ráda sprosté výrazivo a v řadě filmů, zejména těch určených pro děti, ho okamžitě postřehnu a vnímám negativně, protože je použité zbytečně, tady to prostê k typu postavy přesně pasuje a dotváŕí i celou atmosféru filmu. Na Sandru se hezky dívá, je to komediantka a Melissa byla naprosto autentická. Zkrátka zábavná krimikomedie. Určitě si zaslouží aspoň 65 %.(1.1.2015)

Na to, že sa jedná o komédiu, som sa nesmiala moc často, ale za to som sa stále bavila. Prvých 30 minút je síce značne rozpačitých, keď sa však dámy dostanú do tempa, divák úplne vypne a dokonale sa naladí na ich vlnu. Buddy movie pre ženy, ktorý síce originalitou neoslní, ale čas zabije dokonale.(22.6.2015)

Fajn oddychovka s mojí oblíbenkyní Sandrou Bullock.(29.8.2015)

• RoyBatty444

Pár ftipov nerobí film a to sedí aj na túto ľahkú komédiu o stereotypoch.(3.9.2015)

Já jsem od tohoto moc nečekala a o to víc jsem byla potěšená, jak jsem se nasmála.(4.9.2015)

• doriana.g

Sorry, ale to se nedalo. Sandra postopadesáté jako zaprděná agentka, Melissa Mekáč uřvaná a k smrti otravná jako vždy, zde navíc o třídu odpudivější. I proto nechodím do kina. V obýváku jsem tomu díky posunování věnovala 15 minut čistého času. Že jsem radši neumyla nádobí, cítila bych se rozhodně líp, než po tomhle zážitku.(30.3.2016)

• AndrewNewman

Melissa McCarthy má dve herecké podoby. Buď je drsná (Na cudzí účet), alebo mäkká (Špyon). Až na pár výnimiek (Dámska jazda) ju mám radšej v tom mäkkom balení. Viac jej sekne rola malomeštiačky, ktorá ani nevie čo robí, než rola drsnej ženy zákona, aj keď to zvláda dobre. Dej je samozrejme len vedľajší. Podobne ako v komédiach Kevina Harta (okrem Mysli ako on). Tvorcovia filmu všetko vrazili do sympatií oboch Dršňačiek, ale prerátali sa keďže my, "expterti" potrebujeme aj v komédií aspoň aký taký dej, a nerozosmeje nás len pohľad na roztrasenú Sandru držiacu pištoľ.(15.3.2017)

Neskutočne vtipná komédia! Melissa ma dostávala každou jednou hláškou a Sandra, čo k nej povedať. LOL(1.11.2017)

• MKreclik

Film založenej na tom, že hlavní postava je tlustá vypatlaná kráva, tak jaký to asi může být?(26.11.2017)

7/10 Tři důvody, proč uděluji vyšší hodnocení, než ukazuje místní průměr: 1) U komedie se má divák v prvé řadě smát, a já se smál, 2) v řadě ohledů mi to připomnělo příjemnou atmosféru "buddy-movies" z 80. let, ovšem: 3) v originálním "feministickém" formátu. Konečně nelze zastírat, že obě hlavní postavy jsou - každá svým způsobem - neodolatelné ...(19.6.2018)

• Jarv

Zde v souvislosti s tou ženskou namachrovaností nepomůže ani termín nadsázka. McCarthy je občas dobrá komička, na Sandru byl ale snad vždy spoleh. Americké frajerství mi nedělá problém, pokud je pojato podobně jako například ve druhých Postradatelných, tedy až parodie, ale jaksi to pro řady diváků fungovalo (tzn. jeden chlápek se dvěma samopaly vystřílí armádu). Tahle rádoby legrace ale činí z hlavních představitelek takové mega-ultra-super-frajerky (nenapadá mě, jaké slovo bych tam ještě přidal, abych zdůraznil obrovskou přehnanost), že je to většinou nesmírně otravné, nevtipné, laciné, ale především hodně trapné. Za toto mi Bullock dluží natočit novou komedii. Jen kvůli ní jsem tomu chtěl dát dvě hvězdy, ale vzhledem ke dvěma hodinám ztraceného času, budu více kritický. 15% !!!(22.3.2019)

Já nevím co všichni čekali? Myslel si někdo, že tento film bude o nějakém hlubokém příběhu nebo o totálním napětí?Já jsem si to nemyslel a šel jsem na tento film, protože jsem se chtěl zasmát a pobavit. Bavil jsem se náramně, odpočinul si a zrelaxoval a proto, že film naprosto splnil moje představy a očekávání dávám 5*.(14.7.2013)

• Zidas_35

Je to jen další letní komedie v řadě. Narvaná klišé až po okraj. Doplněná jednou úchylnou rodinou, terá se má pořád potřebu hádat a zvratem, který je všechno možné, jen ne překvapivý. Pohoda. Je tady i několik akčních scén. Lidi se v nich většichou chovají jako debilové. Ne proto, že by to byla groteska, ale prostě jen asi proto. Proč? No proto. A to již od úvodní scény, kdy je za totální kretény celá zásahová jednotka. A to jen proto, aby se divák dozvěděl, jaká je neukojená, ale jinak chytrá Sandra „agentka FBI“ borec.... VÍCE v EXTERNÍCH RECENZÍCH(22.7.2013)

• Peabody

Nemám rád americké pokrytectví, podle kterého ukázat ňadro je hrozná věc a PG letí nahoru, ale být sprostý jako dlaždič, dohadovat se, která z hrdinek má líp zapařenou píču a ustřelit někomu hlavu je ok a v pohodě pro 12 leté děti. Ve filmu je několik hezkjých nápadů, ale naprosto zbytečná vulgarita (asi jaou vtipnost toho že farář se jmenuje Šoustal), mne z kina vyhnala.(1.8.2013)

Oddechová akční komedie, super hlášky Melissy McCarthy. Podle ukázek jsem očekávala, že se budu bavit a to se splnilo.(1.8.2013)

• R4du5h

Co dodat.. Průměrná až podprůměrná komedie, která se snaží všechno marně kompenzovat pouhým humorem. Kdyby tam nehrála Sandra Bullock, tak si to nezaslouží ani ty dvě hvězdy.(2.8.2013)

• Bloodrayne

Sandra má na víc.... nuda, nuda, nuda, smích, nuda, nuda, smích, nuda, nuda, nuda.....(6.8.2013)

• mirec2211

Rozmýšľam čo viedlo Sandru Bullock prijať ponuku na natočenie tejto hlúposti. Ale žiadny rozumný dôvod ma nenapadá. Je škoda, že skvelá herečka ako je Sandra berie takéto ponuky. Predsa Miss špeciálny agent už natočila. U mňa veľké sklamanie.(16.8.2013)

Přišli jsme do kina 4 a byli jsme jediní. Složili jsme se tedy na ještě jeden lístek aby se mohlo vysílat a těšili se na kino pro sebe. Po asi dvou minutách mi došlo, že film na který jsem chtěla jít dávají až zítra. Nevadí, když už jsem si ho tak vybojovala, chtěla jsem si ho taky užít. A taky že jo. Nejlépe hodnotím herecké výkony, obě hlavní hrdinky byly zajímavé a ani jedna nebyla nijak výrazně protivná. Dokonce i děj se mi líbil, do poslední chvíle jsem netušila kdo je hlavní záporák a to se nepovede každému filmu (možné je, že jsem dnes už ale otupělá). V hodně momentech jsem se smála (užívala jsem si to, že to nikomu nevadí - stejně jako nohy nahoře nebo šustění chipsů). Takže peněz nelituju! P.S. pořád si myslím, že má angličtina omezenou zásobu sprostých slov.(28.8.2013)

• mpet

The Heat nám přináší spoustu nevyužitého potenciálu. Bohužel. Samotný nápad je v pohodě (i když není nijak originální), pak je zde pár opravdu skvělých hlášek a vtipných situací (naneštěstí na jednu dobrou hlášku, připadají dvě až tři trapné) a jako velké plus zde vidím Sandru Bullock. Já mám tu herečku prostě rád, ale bohužel nakonec Sandra byla asi jediný důvod, proč jsem tohle dokoukal.(13.9.2013)

• Jessiefox

Slabé. Dokoukal jsem to se sebezapřením a nadějí, že bude nějaký ten vtipný moment. Duo policistek v tomto případě nefunguje, rodinku než abych se smál bych nejraději postřílel. Padouch odhalen v první vteřině co se objevil. Ještě krok a byli bychom béčku. Tohle se vážně nepovedlo. Nuda.(7.10.2013)

• liBOREC564

Komedie? Na jednu vtipnější situaci připadá tak 5 až 10 minut plytkých scén a rádoby hlubokých dialogů o životních pravdách. Chemie mezi hlavními postavami nefunguje. Tempo je vlažné až vleklé. Prostě další film natočený protože tržby budou jistě vyšší než náklady na vytvoření a propagaci. Na druhou stranu je tam pár pěkných momentů, jenže ten film má dvě hodiny a to na zábavu ve střízlivém stavu diváka s průměrným IQ prostě nestačí. Škoda promarněné šance, nápad dobrý, ale realizace nic moc.(8.10.2013)

• Googooplexer

Dobré to je trocha len vtedy, keď tie 2 najdrsnejšie drsňačky v galaxii nie sú spolu v zábere.. A to naozaj len zopár minút. Dve héérečky, čo toho moc nepredvedú a skorohumor = 120 minút počas ktorých si radšej môžem učesať chlpy na prdeli alebo vykonať niečo podobne zmysluplné.(13.10.2013)

sandra je super. toto klišé ma fakt pobavilo.. . a aj napriek "odporúčaniam".. konfrontovaný albín nemal chybu :D(13.10.2013)

Nedeľná komédia súca tak akurát pre Markízu. Tri hviezdy dávam z úcty k Sandre Bullock, pretože sa jedna o schopnú herečku a možno sa len potrebovala vyblbnúť v debilnej americkej komédii. Už si poriadne nepamätám, o čom bol dej. Skoro mi na rozum nepríde žiadna scéna okrem nejakej tučnej ženskej, ktorá mala v chladničke raketomet. Bullock ho nepotrebuje, tá je stále raketa sama o sebe (If you know what I mean). V každom prípade sa aspoň nejedná o film, v ktorom som musel preskakovať pasáže. Práve naopak - v konečnom dôsledku som sa celkom bavil. Slabučké tri.(16.10.2013)

bolo to trapne .......bolo,bolo to vtipne..........bolo,bolo to jednoduche .......bolo,bolo to nechutne............bolo a mne to absolutne nevadilo.Dlho som sa tak nezasmial tou jednoduchostou a fekalnym vtipom,ale prečo nie.Upne odreagovanie a oddychovka.Vypnut a pozerat a o zabavu mam postarane.U mna maximum čo som chcel a maximalne som aj dostal.Inak ta ustredna dvojka bola vybrata maximalne dobre(16.10.2013)

Tohle už dnes netáhne. Nesourodá dvojice a nic. Navíc celkem dlouhé :-) ale za tu tracheostomii dávám dvězdu navíc.(19.10.2013)

• Laslo

Tak som sa tešil na tento film a nakoniec ma sklamú dve herečky čo som ich v celku mal rád Sandru Bullock a Melissu McCarthy.Myslel som si že podajú lepší herecký výkon.O ničom scénar a o ničom príbeh o dvoch policajtkách.Nudný celý film a za to musím stiahnuť pár hviezdičiek.Vôbec som sa na tomto filme nezasmial.Ja som si myslel že keď to je komédia že sa aspoň trocha zasmejem ale nezasmial som sa vôbec.A to na komédiach nemám rád potom to neni komédia. 2 *(30.10.2013)

Pro M.McCarthy mám prostě slabost a mám ráda její humor, Sandra příjemně sekunduje a některé scény byly opravdu povedené - solidní 3,5*(9.11.2013)

• Martin.Marty

Dneska najít komedii, to je peklo. The Heat se obsazením tvářilo zajímavě, režisér mě také nestihl urazit, bohužel, než jsem vidět tento film (nezachránila to ani S. Bullock, kterou docela mohu). Dlouhý, dlouhý, dlouhý nic. Film slepený z kousků skečů a otravně protahujících se scén, které ani nejsou moc vtipné. Proč, proč, proč přes 115 minut, kdyby to mělo minut 90, tři hvězdy tomu vypálím, ale takhle? Když každá scéna, kde je nějaký vtípek nebo narážka je protahována do fekálního až trapného humoru? Proč???? Fuj... 20%.(9.11.2013)

Já se skvěle bavil většinu filmu, sice to má pár hluších míst ale počkat si na další hlášky Melissy se vyplatí, Sandra je sice na mě až moc afektovaná, ale stejně to určitě stojí za zhhlédnutí, pokud se chcete večer příjemě odreagovat.(10.11.2013)

• Ibra

Fuu,uz je to velmi davno, co som nedopozeral film do konca. Tato sra*ka si zasluzi ozaj len tu 1* aj to za jeden podareny geg za 3/4 hodiny. Absurdne, nudne az trapne.(11.11.2013)

Celkem pohoda. Film měl sice nudné a táhlé scény, ale taky plno vtipných a napínavých sekvencí. Podle mne nejlepší hláška z filmu: "Jsem federální agent, jsem zvláštní agent." - "Jako postižená?". :-D Melissa McCarthy se opět propůjčila do role umaštěné a sprosté osůbky a Sandra Bullock jako toporná a příliš nažehlená agentka FBI mi znovu připomínala agentku ze Slečna drsňák. Žádný zázrak to není, ale jinak je to celkem pohodový film. Hlavní hrdinky si sedly a počáteční škorpení byla vážně sranda. :)(12.11.2013)

• beaverkiller

Celkem nevtipná komedie se strašně dlouhýma dialogama. Seriálový režisér zvoral další film.(19.11.2013)

• mirodevil

první hodinu jsem váhal, zda vypnout či čekat na zázrak....počkal jsem si a nedočkal se....kdyby nebylo cca 3 opravdu velmi vtipných momentů, tak je to dloooouháááááááá vymaštěná nuda 30%(21.11.2013)

• seaman71

bože, za co! V hlavních rolích jsou hnusná tlustá kráva a Bullock vypadající jak zombík, které spolu vedou naprosto vyblitý, nevtipný 120 min. dialog. Kdo má sebevražedné úmysly, doporučuju shlédnout, pak už necuknete...(26.11.2013)

Výborná akčná krimikomédia, ktorá, namiesto výbušných technologických efektov a karikatúrovania charakterov, stavia na rozvíjaní vzťahu medzi dvoma odlišnými ženami, donútenými okolnosťami k spolupráci. Smial som sa celý film.(8.12.2013)

Co se Sandry Bullock týče, zřejmě jsem trochu neobjektivní, protože jí mám prostě ráda a tyhle role mi k ní prostě sedí. Ale skutečně to bylo vtipné a mělo to říz. I když to trochu kazí příliš mnoho řešení osobních a rodinných problémů...(9.12.2013)

• TOMASINI

Mám Sandru Bullock celkem rád, ale tady ani ona nic nezachránila. Film od samotného začátku předvídavý a troufám si říct nudný. Navíc Sandra hraje úplně stejně, jako v missácké sérii. Scéna, kdy vypije panáka a snaží se rukou "ochladit" tak tu jsem v jejím podání už viděl několikrát. Asi by ji slušelo přesedlat na jiný typ filmu.(21.12.2013)

Dávno sme sa tak nenasmiali! Jedna z mála amerických komédií, ktorá neni len tupučkou trápnou paródiou.(29.12.2013)

Bál jsem se tenhle film pustit, protože od jisté doby je Melissa McCarthy opravdu všude a většině případů hraje opravdu velmi otravnou a hnusnou postavu. V tomhle filmu tomu nebylo jinak, ale výjimečně jsem to dokázal přehlídnout, protože ty její sprostý vtípky, hlášky a gesta byly jediný co mě ve filmu pobavilo. Sandra Bullock tam byla uplně zbytečná, za celou dobu nevypustila nic vtipnýho z huby.(5.1.2014)

Super vtipný. Moc jsme se pobavili.(12.1.2014)

• JerryPilsen

Trapné dílko.Těžko říct která z těch dvou je otravnější.Celá hlavní zápletka s rozdílností povah chvílemi ztrácí logiku,díky samotnému ději.McCarthy je děsně otravná.(20.1.2014)

• Aresko123

Celkom zabavne a kukatelne. Asi najlepsia komedia za posledne roky. Urcite sa oplati vidiet a Sandre a Melise to prekvapivo sedi.(27.1.2014)

Dávám 5 hvězdiček, abych tomu to filmu vylepšila hodnocení. Ani jsem se na tento film nechtěla dívat, ale hraje tam Sandra, tak jsem to riskla a dobře jsem udělala! Je tam dost vtipných hlášek, fakt jsem se smála průběžně celý film, ačkoliv ne každému přijde takový to druh humoru zábavný, tak pro mne to byla super podívaná!(30.1.2014)

• johnsnow

Pičovinka ale občas pobaví.(6.4.2014)

Já se teda bavila:-) První polovina filmu, to byla hláška za hláškou, akorát film na neděli odpoledne. A Sandra jako vždy krásná:-)(13.4.2014)

Sandru mám ráda, je to prostě frajerka, dokáže zahrát fakt všechno, takže si myslim, že tohle pro ní byla docela oddechovka. Občas mi k ní to pobíhání s pistolkou v nějakejch situacích nesedělo, ale dalo se to v klidu přežít. Melissa je taky fajn, její fuckingasshole slovník mi v hlavě ječel ještě asi 2 hodiny po filmu. Je tam dost dobrejch situací, kdy sem se upřímně zasmála, na druhou stranu si myslim, že skoro dvě hodiny je docela dost. Potěšil mě i konec, kde se naštěstí typicky americky všichni nepopárovali.(25.4.2014)

• kockodan

Vydržel jsem přesně 29 minut. Neměl by mi někdo dát za tento výkon nějakou cenu? Pokud tohle někdo vydržel do konce musí mít nezvratný brain damage s několikastupňovým snížením IQ. Tohle snad musí být urážející i pro puberťáky! Prostě new low pro Sandru Bullock. McCarthy je tragická a nevtipná. Celá zápletka je uhozená. Nuda, trapnost, křečovitost. Blééééé! Fuj!(10.5.2014)

Sandra Bullock a její plazení se po nemocniční podlaze s pobodanou nohou?! Neskutečný! :D Zasmála jsem se. Jinak docela klišé a nic, co by se nedalo předvídat, ale na druhou stranu to ani nijak neurazí stupidními a nechutnými fóry, takže za mě takový pohodový komediální průměr.(22.7.2014)

Tak tahle komedie opravdu neměla chybu. Herecké obsazení super - obě herečky mi do rolí skvěle pasují! :) Super hlášky... Asi nemám nic, co bych vytkla. Nasmála jsem se a i přítel se velice bavil :)(5.8.2014)

Totální hlína! Všechno jsme sice už viděli, ale tohle je super. Jedna hláška za druhou, parádní hudba, výborný dabing, neskutečná chemie mezi babama. Paka, co dávají odpad, nebo jednu, dvě hvězdy by se měli zamyslet. Koukám, že hlavně slovenským bratřím ten humor nějak unikl. Zřejmě jsem vymletý, obézní americký hovado, ale za mě to je jednoznačně akční komedie roku. Trochu matoucí je plakát, Melissa tam vypadá jako štíhlá vysoká krasavice:). Pro jistotu viděno dvakrát.(2.9.2014)

• BlackVelvet

Starsky a Hutch v zenskem provedeni. Par vtipnych scen ve filmu je, bajecne jsem se bavila hlavne v klubu, kde Melissa Sandre predelala kostym na sexy "outfit" a pak jak nasledne Melissa odhanela od Sandry otravne napadniky a dalsi lidi. No ale to je tak vse. Melissa je prehnana, je az moc otravna, myslim, ze to je hlavni bolave misto filmu.(25.9.2014)

• studentice

Nechápu, jak takový film může někdo natočit a jak jsem mu mohla naletět a dívat se na něj:(. Trapný, trapný, trapný. Jedna hvězdička za Sandru Bullock, pro kterou mám slabost(26.9.2014)

Tak tenhle film mě doslova pohltil, příběh opravdu dobrý, ale né tak jako ten humor který z toho čiší, pro ten by člověk zabíjel. Je to opravdu velmi užasná komedie, u které jsem se zasmála snad tisíckrát, nemůžu se na to přestat koukat...pokaždé mě ten samí vtip rozesměje. Jednoduše doporučuju tohle zhlédnout, lepší komediální film, jsem snad ještě neviděla. Takhle moc mě dokázal zasmát tenhle film, stejně tak jako Taxi. Jenže tenhle o malinko víc...(:(8.10.2014)

Z Americkych komedii poslednych 5 rokov skor priemer.Melissa McCarthy nie je komicka. Objemna drza zena. Strasny tvrdas vela keca ale az na par scen nic moc. Sandra nie je velmi na komedie. 50%9(18.11.2014)

• martinabrado

Začínám být na Bullockovou dost alergická, ale ta druhá dáma ji ještě trumfla. Za mě ** a to jsem přemýšlela o jedné.(16.2.2015)

• Frikuliin

The Heat is not Heat.(24.2.2015)

Sandra Bullock a Melissa McCarthy to spolu prostě umí zahrát dokonale! Od začátku do konce jsem se popadala smíchy. Neustálé vtipné hlášky mě přímo zahltily. Musíte to brát prostě s humorem a nehledět moc na detaily. Akční scény totiž zde nejsou dokonalé. Navíc ve filmu hráli mou oblíbenou písničku "212" od Azelie Banks. K filmu bych tedy měla jen výtku z té vizuální stránky efektů a scén. Jinak jsem se ohromně bavila a to je myslím hlavní!(17.4.2015)

Tak jo, nebylo to nic inteligentního, sem tam to bylo dost přitažené za vlasy, ale pobavila jsem se. Podle mě to nebylo o nic horší než podobné filmy s mužským osazenstvem.(5.9.2015)

Melisso? Ty hovdisko jedno(29.3.2016)

• F2003F

(s)hit roka v USA. Jednu hviezdičku za Wayansa.(3.4.2017)

Říkejte si co se Vám zachce, ale tohle je prostě zábava. I když mám skoro panickou hrůzu z Mellissy McCarthy, tak mě ty sprosťárny docela chytly. Je to nejspíš způsobeno mojí oblibou ve vulgárním humoru, ale nebál bych se to pustit ani mámě.(16.3.2018)

U mě dobrej film, určitě víc než průměr(13.4.2018)

Vcelku povedená komedie, v níž hlavní role vytvořily: zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn z New Yorku (herečka Sandra Bullock) a bostonská policistka z detektivního oddělení Shannon Mullins (herečka Melissa McCarthy). Vobě se sešly v Bostonu, aby zde vyřešily sérii brutálních vražd. A jak to mezi dvěma ambiciózníma ženskejma funguje nebo nefunguje, tak na to se musíte kouknout sami. Snímek režíroval americkej režisér Paul Feig, kterej má na svým triku spousty TV-seriálů a také filmy jako: Vysvobození, Malí rošťáci, Ženy sobě nebo Špión. A na rok 2018 připravuje pokračování týhle komedie pod názvem The Heat 2.(15.6.2018)

• Redyx1

Tak tohle je opravdu střela vedle.Sandra jako vždy perfektní ovšem co zamýšleli tvůrci s obsazením vyžrané nezajímavé herečky M.McCarthy jako agentky,tak to vážně nepochopím.Ta je ráda když může chodit bez toho aby se zadýchala.Totálně tento film zabila a propad finanční je celkem ve světě známý.(24.11.2018)

• DFA

2*(6.1.2019)

je spousta hezkých komedii které jsou na tom o mnoho lépe, ale zase jako odpad či hrůzu bych to neviděl pár momentu co stojí za pobavením a za nejedním úšklebkem zde je -(1.2.2019)

Bylo tam nekolik dobrých a vtipných momentů. Oddychovka(3.2.2019)

Kdyby byly obě holky o deset let mladší, tak by to bylo uvěřitelnější.(8.2.2019)