Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• 0L0V0

21 Jump Street + Poliši = Drsnačky.. Mužské hlavné postavy ale vystriedali ženy. Snaží sa to byť Boh vie jak vtipné a chytré ale nie je. Priemerná nuda na ktorej som sa nezasmial. Bavila ma ale Meliss McCarthy takže dve hviezdy. Neverím tomu, že vypili toľko jägermeisterov a neplazili sa po zemi. ^^(12.12.2013)

Docela jsem se pobavila.Oddechovka, na kterou je občas potřeba se podívat. Mellissu McCarthy mám spojenou se seriálem Gilmorova děvčata, kde je to roztomilá kuchařka, vidět ji v takové roli mě dostávalo do rozpaků a zároveň do záchvatů smíchu :)(21.12.2013)

Docela dost mě to bavilo, holky si docela sedly :-)(24.12.2013)

Tento film má oporu v Melissa McCarthy, ktorej napísali výbornú postavu, škoda, že je jediná, zbytok je horko ťažko priemerný, ale Sookie hláškuje, fuckuje a celkovo nasrane prechádza filmom ako hurikán a to drží zábavnosť na solídnej úrovni. Tento buddy materiál mohol dopadnúť lepšie ale aj podstatne horšie. Len nechápem prečo sa nakoniec nestrieľalo z toho RPG z chladničky, to mala byť tutovka.(25.12.2013)

• blazir1

Máte li rádi filmy kde jde lautr o exkrement, děj prakticky neexistuje zato tam celou dobu na sebe všichni o překot imrvére řvou a nadávaj si do krav a podobných roztomilých přezdívek, tak 5ti hvězdičková záležitost....(4.9.2015)

• helloween93

Hrozně povrchní a ubohé hlášky,, které jsou spíš trapné než vtipné, stejně jako celý tenhle film.(24.10.2015)

• tranquill

Podívat se na to rozhodně dá... ale pan režisér má svůj styl humoru, takže bylo těžké často překousnout úplnou trapárnu, abych se v další chvíli dosyta smál. Bylo to jako na horské dráze, jednou dole, jednou nahoře. Já horskou rád, ale někdy stačí jen jednou...(14.11.2016)

• celticek

Na doporučení kámoše jsem to shlédl. Nic moc, ta obézní bostonská detektivka byla ale lepší než Bullock. Pár solidních gagů, pár trapných uchechtnutí.(20.11.2018)

Takovej Poslední mohykán v sukních. A povedl se. Já se lochčil a bavil. Chemie mezi Bullockovou a McCarthyovou fungovala, hlodů a gagů bylo požehnaně - od nepovedené tracheostomie po vyhrožování hlavou dolů. "RASISTKO!" "S RASISMEM NA MĚ NECHOĎ. 9 Z DESETI CHLAPŮ, SE KTEREJMA ŠUKÁM, JSOU ČERNÍ!"(10.2.2019)

• newstedson

Ďalšia dementná béčková americká komédia, bez "duše" a humoru. To, že je to hit v USA a amíci sa na tom bavia to chápem, ale že niekto vyhodí peniaze za takýto odpad u nás a vydrží to seriózne pozerať až do konca, tak to sa naozaj čudujem. Sandra Bullock hrá absolútne nasilu, bez štipky prirodzenosti a čo sa týka Melissy McCarthy?..to snáď asi nemysleli vážne. Túto neherečku mali radšej poslať so šparglou v ruke na stacionárny bicykel a nie pred filmové kamery. Charaktery postáv, dej, výkony, ..no proste celé zle.(5.8.2013)

Ale jo dalo se . Sice chvílemi mi to připadalo dost nudná a nevýrazná komedie .Někdy si říkám musí herečka Sandra Bullock hrát takovou blbku .(13.8.2013)

Cokoli se Sandrou je pro mě sázka na jistotu... Melissa se taky celkem profiluje... Zápletka o ničem, ale jednotlivé vtípky pobaví... :)(8.9.2013)

• windows

Neuvěřitelně odporná Sandra Bullock, to co má tady s tím ksichtem je humus. Druhý Jackson. Děj? Katastrofa! Nuda...(14.10.2013)

• TommyDiamond

Podle návštěvnosti v kinech jsem počítal s tím, že by mě mohly drsňačky pobavit. Ale úplně se tak nestalo. Celé mi to přišlo přitažené za vlasy a místy jsem se nudil. Příběh byl jednoduchý a přímočarý. Pár okamžiků vtipných bylo, ale to mě nijak zvlášť neobměkčí. Sandře Bullock podle mě role úplně nesedla. Nepřesvědčila mě a jsem si jistý, že víc by ji seděla role drsňačky. Na Melissu McCarthy se mi moc dobře nekoukalo, asi jako v každém filmu, kde hrála. Dávám dvě hvězdy(2.11.2013)

Tych 65% si zasluzi. Miestami sa to tahalo, ale Bullock & McCarthy spolu maju chemiu a ocenujem policajny suchy humor a vedlajsie postavicky, ktore dali tejto priemernej komedii nadpriemerny sarm ;-)(4.1.2014)

Konečne film so Sandrou Bullock. Tento rok hneď dva a každému musí byť jasné, v ktorom zožala viac úspechu. Nechcem tým povedať, že rolu v The Heat odflákla, ale jednoducho ani jej vynikajúci výkon nepomohol k lepšiemu celkovému dojmu. Musím uznať, že subjektívne som sa na tých hláškach aj smial, ale akoby to bolo zamerané len na čiastkové scény a nie na dej ako taký. Vďaka už spomínanej Bullock a niektorým ozaj trefným hláškam je to mierne nadpriemerný film.(10.1.2014)

Lepšia, vtipnejšia verzia Lolofasov(26.2.2014)

• Psycho.R

Sandra už je v tomhle žánru, bohužel, vyčerpaná, jak jsem měl dřív rád její Slečnu drsňák, tak od druhého dílu to slo razantně dolu a tady se to potvrzuje.(23.4.2014)

Výborná nenáročná komedie, jen tom mohlo být o něco kratší, bez několika zbytečných scén. Každopádně jsem se moc dobře bavil, ale nebýt Sandry Bullock (pro kterou mám prostě slabost) bylo by mé hodnocení horší.(22.6.2014)

Nadprůměrná průměrná komedie kterou táhne drsneý humor Melissy McCarthy ve které se párkrát opravdu člověk od srdce zasměje a párkrát se u toho dá odběhnout uvařit čaj a nic se nestane.(15.8.2014)

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21