Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

´Co to dělá?´ ´Hledá moje koule.´ Klišé? Otrava? Uspávající nuda? Tupá kravina? Bez špetky humoru?...A nespletly jste si náhodou filmy? Tohle byla jedna z nejlepších komedií, kterou jsem kdy mohla vidět. Bylo to vtipné, bylo to svižné. Je to i poučné-bylo tam hromada sprostých slov a některé nové jsem zaznamenala. :) Mellisa a Sandra jsou skvělá dvojka, úžasně se doplňují. No a pokud stále ještě nechce uvěřit tomu, že tenhle film stojí za zhlédnutí v kině, řeknu Vám jedno-barová scéna, kdy mají policajtky přilepenou lepenku na nose tak, aby za ní mohly zezhora tahat a musí ještě k tomu vypít pár panáků vodky, je opravdu tak úžasná, že jsem málem spadla z křesla, jak jsem se řehtala...(11.8.2013)

Místy je to docela sranda, ale proč to proboha muselo být tak dlouhé? Melissa je na začátku naprosto nesnesitelná, Sandra jen někdy během filmu, ale asi je přece jen z obou dvou příjemnější. Od začátku je jasné, jak to skončí. Jedinou výhodou je, že časem na tu hru stejně asi nejspíš skočíte, i když ty příšerně dlouhé "vtipné" scény vás budou pořád ubíjet. Ale zasmál jsem se, to zase ne že ne.(25.4.2014)

Sandra Bullock túži byť opäť dôležitá vo svojej funkcii,tentokrát zvláštnej agentky FBI.Kto jej kedy doporučil,že sa na túto úlohu policajtky aj hodí??Nejako sa s týmto faktom nedokážem stotožniť.Gýčoidná americká zábava,ktorá má za úlohu zabaviť diváka za akúkoľvek cenu a bojím sa,že pobavila aj mňa až na minimálne jednu scénku,pri ktorej som vraštila čelo a ktorá tam rozhodne nemala čo hľadať...Je celosvetovo známe,že bacuľky dokážu spraviť lepšiu zábavu a postava Melissy mala väčšiu guráž,bola výrazne dominantnejšou od nedotklivej postavy Sarah,ktorú hrá hnedovlasá barbie Sandra.Jednoduchý scenár pozostávajúci z trefných a vtipných dialogov,lietajúcimi medzi postavami,ale i mnoha vulgárností (v rámci tejto doby a prostredia kde sa dej odohráva,beriem),ľahkou zápletkou a s očakávaným rozuzlením.Suma sumárum 85%(15.6.2015)

• ArsenalEagle

Zklamání. Přemrštěná stopáž plná nudných a slabých vtipů. Sandra Bullock odvedla co mohla a vysloužila si hvězdičku navíc, nicméně Melissa McCarthy hrála (nebo dokonce sama je) naprosto otravnou čůzu, kvůli které jsem to málem nedokázal dokoukat. Ne, opravdu. Nikde ji zrovna nemusím, ale tady mi totálně pila krev. Mít to 80 minut, možná by šlo o slušnou oddechovku. Nechápu úspěch, ale asi mohou tvůrci poděkovat skvělé propagaci, protože co se filmu samotného týká, vidět znova ho vážně nepotřebuju.(12.12.2017)

"Hele, uprav se trochu!" Melissa McCarthy bez varování chytne Sandřina prsa a šup s kozenkama do pushupky, ať to nějak vypadá. Jeden z mála momentů, při kterém se nahlas rozesmála. Jinak slabý a sprostý průměr (proti tomu slovníku zas tak krutě nebrojím, někdy to bylo fakt výstižný a trefný, ale před desátou jsem se fakt divila).(7.9.2015)

Neškodná akční komedie, která doplácí hlavně na obsazení. Ono totiž mít vedle sebe Sandru Bullock a Mellisu McCarthy není žádná výhra, protože obě patří v současnosti k těm nejotravnějšíím herečkám vůbec. Chemie mezi nimi sice jakás takás je, jenže obě hrají pořád to samé a za chvíli to začne úděsně nudit. Nešťastné je i ono policejní prostředí, protože všichni strážci zákona jsou extrémně hloupí a mnohdy jsem si říkal, jak vůbec mohli projít testy. Ano, je tu pár vtipných momentů a nápadů a Feig se sympaticky snaží, jenže je to k ničemu, když zápletka je chatrná, předvídatelná a ústřední duo otravné. Opět se nepovedlo pohlídat déku a dvě hodiny jsou zkrátka moc, proto tu je několik zbytečných a samoúčelných momentů. Rutina po všech stránkách a nic z ní nevytrhne. Rozhodně to není takové utrpení, jaké jsem při pohledu na synopsi a casting čekal, ale výhra taktéž ne. Drsňačky (český distributor měl naštěstí soudnost a na původní název evokující geniální dílo Michaela Manna se vykašlal) jsou nezajímavou komedií, která občas pobaví, ale po většinu času uvede do letargie. Horko těžko průměr. 50%(22.7.2013)

• dezorz

kam sa podeli tie casy filmov policajta z beverly hills.(30.8.2014)

Konečně nějáká pořádná komedie a ne jen " komedie " při tomhle jsem se vážně smál . Ashbrun a Mullinsová byla fakticky skvělá dvojka a byla v charismatickém kontrastu takže bylo o srandu postaráno . Film byl sice prohnilý různými klišé , ale s agentkou Mullisovou to byla opravdová zábava . ( 6.10.13/MAC )(6.10.2013)

• TominoLa

Bylo to menší zlo než Ženy sobě, ale přesto nuda a křeč. Nikdy více.(23.8.2013)

• zbyshek

Nuda od začátku až do konce. Nevím co je horší, jestli příšerně unavující dialogy, nebo neuvěřitelně trapná Melissa McCarthy. Děj se zápletkou na nulové úrovni, jakožto většina aspektů tohoto filmu. Prostě průšvih.(19.10.2013)

7/10(30.10.2013)

Dosť podobné ako The Other Guys, avšak v ženskom prevedení. Sandra je skvelá, no Melissu som nikdy moc nemusel, avšak v tomto filme bola aj ona celkom v pohode (resp. tá postava, ktorú hrala, bola vynikajúca). Spočiatku to veru vyzeralo dosť slabo, avšak potom sa to rozbehlo a napokon sa z toho vykľul skvelý film. Vždy mám obavu, keď pozerám niečo kde je v kolonke žáner napísané "akčný", ale v tomto prípade to našťastie nebolo prehnané. Dokonca by som povedal, že tá komédia vďaka hláškam a scénkam vyšla nad očakávania. Tohto filmu som sa dosť dlho stránil, lebo som si nechcel kaziť dojem zo Sandry, ale napokon sa konalo milé prekvapenie.(19.12.2013)

Já se skvěle bavil :-) Buddy movie jak má být!(18.4.2014)

Žádné očekávání, žádný převratný děj, ale tahle dvojice mě prostě bavila a rozhodně jsem se zasmál, což je u komedie to nejdůležitější. Možná bych ubral trochu stopáži, ale jinak bych to na 75% viděl. ... Má hnědé oči a velké kozy. Můžete mluvit konkrétněji?(20.1.2015)

Jump street v ženské verzi :-) zábava, kterou jsem si užil a už se těšim na pokračování. 80%(3.10.2016)

Neuráželo mě to natolik, abych dala krásný střed na 3*.. Dvouhodinovka americké relaxační policejní zábavy v sukních ve stylu "Slečny Drsňák".. Nic světoborného - taková kriminálka pro ženy :-D(11.11.2013)

Film docela zábavnej,sice když ty dvě nejsou zrovna v akci,vkrádá se tam trocha trapnosti,ale jinak to ujde,a rozhodně sem se nenudil.A hlavně je to první film ve kterym neni Melissa trapná a nechutná.Tady hraje s ohledem na svůj vzhled solidní postavičku,a docela je vidět ,že si to užívá.Spokojenost.60%.(15.12.2013)

Průměrné buddy movie, tedy pokud by jsme si odmysleli řádění senzační Melissy McCarthy :-). Ta ženská je skvělá :-D.(18.2.2015)

Velmi povedená a opravdu vtipná komedie . Jde o policistku , co je upjatá perfekcionalistka , která ale svou přehnanou snahou o to být nejlepší vzbuzuje v ostatních spíš opovržení , proto jí převelí jinam , kde k ní dají druhou policistku , která je právý opak , nedodržuje pravidla a je zkrátka trochu drsnější . No a tady sranda začíná...(28.4.2015)

• tomeek

Po třiceti minutách naprosto zbytečného nadávání a dementní Melissy jsem si uvědomil, že je mi uplně ukradené o čem to vlastně bude. Zasmál jsem se snad 1x a to ještě v duchu.(14.6.2015)

• Mishqo

Úroveň amerického nevkusu nemá obdoby. Aj keď som sa párkrát schuti zasmial, neponúka tento film nič nové, nič originálne a skôr pôsobí odpudivo a niekedy iracionálne. Pán režisér sa po Bridesmaids posunul o level nižšie, aj keď ani tie ma bohvieako neoslnili, ale určite lepšie ako tento paškvil.(24.8.2013)