Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

• Mishqo

Úroveň amerického nevkusu nemá obdoby. Aj keď som sa párkrát schuti zasmial, neponúka tento film nič nové, nič originálne a skôr pôsobí odpudivo a niekedy iracionálne. Pán režisér sa po Bridesmaids posunul o level nižšie, aj keď ani tie ma bohvieako neoslnili, ale určite lepšie ako tento paškvil.(24.8.2013)

Scenar sice nic moc, ale malo to nejake priesahy do realneho zivota /tuzba po povyseni, svojrazna Shannon vyrastla na uliciach ....../. takze dobre sa u toho klopia lahvace u TV. Za Bullock a za McCarthy len taky priemer. 62 %(29.10.2013)

• LiborGondek

Kombinace Slečny Drsňák I a Slečny Drsňák II. Komedie, která opravdu není tím nejlepším, co jsem kdy viděl a bohužel asi není ani průměrem. Pár lepších scén tam ale také bylo. Pro Sandru Bullock bude ale rozhodně úspěšnější snímek Gravitace. Ať pokračuje raději s takovými.(9.11.2013)

• Prometheus69

Jak to tak čtu.. ani nemám chuť se na to podívat.... už sám trailer mě věru moc nezaujal a zanechal ve mě velké otazníky",typu "to myslí vážně? To má být jako vtipný? Protože jsem to neviděl, nebudu hodnotit.... prostě si nechci kazit ten dojem který z toho ještě v mezích mám. Myslím si o tom svoje... + samozdřejmě Hollywood a průser je skutečně na spadnutí.... A když jsem se na to konečně odvážil podivat. Asi jsem měl pravdu. :D Melissa jak jsem čekal.. naprostá absence humoru. Bulock to trochu zachaňuje... ale, taky žádná sláva. Čekal jsem prostě trochu víc. Já nevím, aspoň víc akce a víc vtipných scén. Namísto toho jsem dostal jen nevtipné klišé z předem předvídatelnou zzápletkou a v polovině filmu i z jasným záporákem, jako by se snad z tím šokantním vyvrcholením někdo snažil diváka překvapit. O_o Díky bohu že se Melissa aspoň ve špionovy probudila... v tomhle případě se nejspíš z pocitu možné trémy předávkovala rohypnolem. Proč film vidět? 1 )Pane vy se dusíte! 2) Lednička plná překvapení... 3) Můžete mi prosím podržet ten nůž. Za mě 45%(30.11.2013)

• ivan_drago

Upachtěná anti komedie o dvou antisociálních policistkách, které si, i přes svou odlišnost, která má být hnacím motorem většiny filmu, k sobě najdou cestou a stanou se přáteli na život a na smrt... Jenže to jaksi nefunguje a neuvěřitelně nezajímé dialogy, absurdnost veškerých postav a jejich konání, neskonalá nuda a všehovšudy dva vtipy, dobře jsou tam tři, zabíjí vše co se tvůrci snažili vybudovat.... Povedené jsou jen vybrané písničky dotvářející jakous takous atmosféru... O slově akční bych se v souvislosti s tímto filmem zmińoval asi jako o přirozeném vzhedu Cher...(17.12.2013)

• pnboss

150 kg vážící odporná tlustá ženská oblečená jako houmlesák si hraje na Bruce Willise. Předvídatelné od začátku až do konce. Pokud toužíte dostat koňskou dávku slabomyslného humoru, rozhodně si tento film nenechte ujít. Tohle je peklo! Nudu střídají debilní dialogy a zase naopak. PS: jedna hvězda je za Sandru(23.2.2014)

• ywo666

Mneší problém ako som čakal. Keby tam nehrá McCarthy možno by som šiel aj na tri hviezdy. Bohužial len potvrdzuje, že je právom prvá v mojom rebríčku najotravnejších herečiek. Vzhľadom by pasovala skôr trpaslíckej družiny v hobbitovy. A má neuveriteľnú schopnosť degradovať aj svôjho hereckého partnera. Bateman, Bullock a ďalší sa pri nej stávajú trápny. Inak film by mohol fungovať. Lebo keď človek pozorne hľadá nájde aj vtipné momenty. A nie je ich málo. Akurát sú zavalené obrovským množstvom trápnosti a klišé. Obdivujem Sandru, že je celkom píchateľná aj na prahu 50 rokov. Koľko jej to ešte vydrží? Je to za 45%, bez tučnej by to bolo aj o 15% viac. 2*! PS: Film ma miestami tak nebavil, že som v polovici radšej išiel umyť riad. AND I FUCKING HATE WASHING DISHES!!!!(6.10.2013)

Dosť hluchých miest, ale aj dosť vtipných. Takže výsledok: pozrieť, ale iba s partiou a s pohárikom.(8.10.2013)

(127/2013) / Vtipný film to rozhodne bol, hlavne však v prostrednej, nosnej časti filmu ho tažko označiť za "neskutočne" vtipný, keďže sa len kecalo a kecalo, čím zábava trošičku upadala. Nehovoriac o "povinnej" opilecko-tancovacej scéne. Po perfektnom úvode a slušnom závere sa v celkovom skóre jedná rozhodne o mierne nadpriemerný, zábavný cop movie. (6/10).(13.10.2013)

Pobavil som sa parádne. Je síce pravda, že aby človek ako regulérnu príslušníčku policajného zboru akceptoval pani o rozmeroch Melissy McCarthy, silné suspendovanie disbeliefu je nevyhnutné - avšak na vtipnosti to filmu nič neuberá. Ako som tak film pozeral, napadlo ma, že Sandra Bullock je vlastne neuveriteľná stálica - v Áčkovej lige sa drží už pomaly dvadsať rokov a stále vie utiahnuť film do veľmi slušných box office výsledkov. Plus je to jedna z veľmi úzkeho okruhu herečiek, ktorá má nefalšovaný cit pre komiku a vtip. Obe dámy sa dobre dopĺňajú a všetok ten vulgárny a hrubozrnný humor mi prišiel zväčša vtipný a nie nasilu. Palčok hore.(22.10.2013)

Ale jo, dostal jsem nakonec lepší film, než jsem očekával (Sandra Bullock je zřejmě přeci jenom zárukou kvality u podobných subžánrových věcí, naopak M. McCarthy výsledný dojem dost shazuje). Je to prostě klasicky jednoduchá komedie, ale i ty jsou občas potřeba. 55 %(20.10.2014)

• MiCM

Až stresující takové nesmysly.(25.11.2017)

• majo0007

Film, ktorý som doslova pretrpel a každú chvíľu kontroloval ciferník, kedy už bude koniec. "Komédia", pri ktorej som sa ani raz nezasmial s trápnymi scénkami. Bullocková vyzerá ako nepodarená kópia Michaela Jacksona z múzea voskových figurín a o tej tlstej prasnici radšej pomlčím. Dementný feministický odvar chlapských buddy krimi komédií.(30.8.2013)

• Maik22

Pár vtipných hlášek či scén v této drsňácké "komedii" a pohledná Sandra Bullock mě možná donutili se dokoukat až na úplný konec. Sám však tomu nemohu do teď uvěřit. Celkové shrnutí - jedná velká nuda a po shlédnutí kino-upoutávky velké zklamání.(8.10.2013)

No to byla teda ale obhroublá a trapná zhovadilost.. bych se styděla, na to jít do kina!!! Ok, přiznávám že jsem se fakt bavila. Perfektně jsem u toho filmu zrelaxovala. Bohužel se mi to líbilo :D. To je za poslední měsíc druhej film se Sandrou Bullock co se mi líbil.. this is end of the world! :))(10.10.2013)

• terunka003

Nebylo to nejlepsi, dost hluchych mist, ale par forku bylo vtipnych..(25.10.2013)

Vyhublá Sandra Bullock hrající standardně blbku a vyžraná Melissa McCarthy předvádějící proč je nejlepší komediální herečkou současnosti. Legrační filmové překvapení roku a naprosté splnění žánru. Dílko pokořující většinu mnohem, mnohem dementnějších zápletek, scénářů a rádoby komediální tvorby dnešního pubertálního Hollywoodu.(30.10.2013)

• L_Johnny

Tak za mě teda opravdu zklamání a nuda. Divím se, že jsem první polovinu filmu neusnul. Poté přišla asi první vtipná scéna, kdy jsem se zasmál a říkal si, že už je to lepší... mno, nebylo. Zasmál jsem se asi ještě 2x-3x? Nemám rád tento typ komedií, hlavně když na mne působí role dost nesympaticky. Jistě nějaký vtipný potenciál tam byl, ale chuť jsem si k němu nenašel.(14.9.2014)

I přes nízké hodnocení jsem si film chtěl pustit kvůli hlavním hrdinkám - a ono to bylo lepší, než jsem čekal. Vtipné scény, dialogy, vlastně vtipná komedie s krimi zápletkou. Skvělá zábava.(16.3.2015)

• Johnny.ARN

Toto bola mocná rakovina. Nasilu vtipné, slabé vyšetrovanie, nesympatická ústredná dvojka a ultra dlhé bez zmyslu. 1 z 5(14.12.2018)