Drsňačky

Drsniačky

Drsňačky

The Heat

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

´Co to dělá?´ ´Hledá moje koule.´ Klišé? Otrava? Uspávající nuda? Tupá kravina? Bez špetky humoru?...A nespletly jste si náhodou filmy? Tohle byla jedna z nejlepších komedií, kterou jsem kdy mohla vidět. Bylo to vtipné, bylo to svižné. Je to i poučné-bylo tam hromada sprostých slov a některé nové jsem zaznamenala. :) Mellisa a Sandra jsou skvělá dvojka, úžasně se doplňují. No a pokud stále ještě nechce uvěřit tomu, že tenhle film stojí za zhlédnutí v kině, řeknu Vám jedno-barová scéna, kdy mají policajtky přilepenou lepenku na nose tak, aby za ní mohly zezhora tahat a musí ještě k tomu vypít pár panáků vodky, je opravdu tak úžasná, že jsem málem spadla z křesla, jak jsem se řehtala...(11.8.2013)

• Hollohlaway

Slabota...málo vtipu, málo pořádné akce...má to těžit s typické rozdílnosti dvou parťáků ale děje se tak naprosto krotce a nenápaditě. Vizuál aspoň Sandra ujde, jinak to nestačí ani na slušný průměr.(2.1.2014)

To teda byly mega drsňačky. A už dle obsazení a jejich předešlých filmů ( Slečna drsňák, Špión) jsem věděla, že se nudit nebudu. A opravdu ty dvě spolu skvěle fungovaly a těch hlášek!!!(13.2.2019)

• ecceHOMMO

Najväčším problémom drsňačiek je nefungujúci vtip.(11.10.2013)

• hansel97

Jsem Melissin fanoušek, ale tohle je upřímně nejtrapnější film, který jsem s ní viděl. Bavit mě to začalo až ke konci, první hodina byla naprosto úmorná a moc vtipů tam Feig taky nenacpal. Sandra by se od komedií podle mě měla držet dál, protože jí nesedí a občas mi v nich přijde tragická. Tohle mě vážně zklamalo a po půlce jsem uvažoval nad opadem, ale pak se to naštěstí trochu vytáhlo pár skvělýma scénkama.(25.8.2015)

,,co chceš dělat s tou pálkou? Jen ať přijdou hajzlové..ale oni po tobě nebudou házet míčky,,....další skvělá galashow M.McCarthy, tahle ženská je prostě komediální živel , vážně jsem se bavil.............moje hodnocení = 7,5 z 10.(4.9.2015)

Pohodová buddycop komedie, která má dost prořízlou hubu a naštěstí postrádá typický toaletní humor.(12.4.2016)

Co to je za nápad k slečně drsňák přidat Sokkie ze Stars Hollow. Bavila jsme se a to jsem od filmu očekávala. :-D(4.10.2016)

• Adasin

Fakt je, že jsem čekala vyloženě průser, ne-li rovnou komediální průjem, ale dá se to přežít bez psychické či fyzické újmy a ani ta Melissa není tak otravná, jak se zprvu zdá. I tak si nemyslím, že by měla nějaký (komediální) talent, který by mě přiměl, abych ji měla ráda. Sandra Bullock se tu akorát tak ztrapňuje a zbytek obsazení je tu spíš jako nutné křoví. Co se týče vtipů, tak fungovaly možná dva z padesáti, takže taky nic moc, zvlášť na komedii. Největší pochvalu si zaslouží stylové úvodní titulky, které ve vás vzbudí falešnou naději, že půjde o super film. 4/10(4.5.2018)

Kdyby mé oči nepřetržitě nesledovaly Sandřinu bezmimickou tvář,asi bych si tuhle komedii užila mnohem více. Dvě hrdinky ve středním věku nezní věru lákavě,ale první polovina jede jako po másle a já se směju a bavím,tak jak si u komedie představuju. Což neznamená,že má představa bude vyhovovat každému. Začátek druhé půlky se poměrně vleče a zamotáva se v soukromém životě obou drsňaček. Nicméně závěrem se zase bavím,protože i když je ten konec klišoidní,tak si to u mě vyžrhlili trpným tanečkem perdélaté Melissy.(22.10.2013)

• BarryLyndon

Hodnocení čistě za to, že jsem v Melisse McCarthy objevil nový prostředek k oddalování erekce.(25.10.2013)

• blackJag

Absolute balast, který do jisté míry zachraňují sprosté hlášky a "buddy" nesourodost ústředního dua. Samozřejmě představa toho, že někdo tak morbidně obézní jako Melissa McCarthy pracuje v terénu, je jaksi k popukání v instantním módu. Nebo možná k pláči... 45%(5.12.2013)

• Pavlík

27. 02. 2014 (70.); velmi krásná a oblíbená (u mé osoby) paní Bullock si může vybrat slabší chvilku(7.3.2014)

• Pavlínka9

Hodně zvláštní dvojice McCarthy a Bullock, která k sobě naprosto nezapadá - tudíž vybráno zcela vhodně jako zcela odlišná dvojice postav. Film je takový celkově dost zvláštní - nejsem si zcela jista, jak ho hodnotit. Měla jsem ho připravený několik měsíců, ale nějak jsem se na něj nechtěla podívat...Je to sice "komedie", ale s dost zvláštním humorem, ale přesto jsem se u plno scén zasmála - hlavně u hlášek, které pronášela McCarthy. Je to dost sprosté, je to svižné, akční, aktuální, rodina dost netradiční, kor při obědové scéně a stěhování, ale celkově to do sebe všechno zapadalo. Dost mi lezly na nervy vlasy Bullock, které si prostě nemohla dát do culíku a rozcuch McCarthy, která se zase naopak nemohla asi učesat :D :D Rozhodně nedoporučím, ale třeba za několik let shlédnu znovu a zhodnotím lépe :D Třeba :D(20.8.2014)

A ja som sa chcel tomu filmu vyhnúť. Bavil som sa už od samého začiatku, ale keď sa objavila Melissa McCarthy tak som sa nemohol prestať smiať. Veľa originálnych gagov. Presne niečo také som potreboval. Sandra ♥(10.11.2014)

• sedm.1

To mám být jako v tranzu z toho, že v klasické krimi buddy komedii jsou místo dvou kontrastních chlápků dvě ženský? Tak to by museli tvůrci tedy ale ještě kurevsky přidat něco navíc, neboť právě krom této pohlavní náhrady to je jinak neuvěřitelně neoriginální podívaná, kde je od prvních záběrů všechno tak předvídatelné, tuctové a už tolikrát omleté, že to jednoduše nemůže bavit ani náhodou. Zápletka je navíc ještě úplně naivní, hloupá, nezábavná a táááákhle dlouhá. Nic moc se tam v podstatě ani neděje, holky se jen pořád dokola nudně škádlí, občas se docela nekompromisně vyfakujou, aby se z nich ve finále staly dvě top kámošky a nakopali prdel top otravnejm a až parodicky „nebezpečnejm“ zločincům. Humor pak funguje jen v místech, kde se právě ústřední duo posílá do nejrůznějších konečníků a nadávají si do vagín, což je právě u dámského obsazení ale spíš smutné, než veselé. Akce se tu také párkrát dostane ke slovu, bohužel, a to pro představu, jak je zpracována, asi bohatě stačí. Co se samotných děvčat týče, tam je to také v pěkné pí*e, jedna tlustá, nesympatická, otravná a uvřískaná pinda, druhá zas již očividně bez jiskry hrající, stále to samé opakující, princezna, jiskření a chemie mezi nimi žádné, takže páreček evidentně ne zcela fungující. Já každopádně uznávám, že cílové publikum se při této podívané může bavit a že to na něj může působit jako bezva jízda, já nicméně i přes všechnu tolerantnost ale uspokojen tedy vážně nejsem, na mě to totiž celé působilo především trapně, nevýrazně a hlavně úplně bez koulí 8D.(10.12.2016)

Slušné buddy movie vydařenější než třeba Benga v záloze ale zaostávající za Starsky a Hutch. Největším zážitkem pro mě bylo, že jsme na to byli v prázdném kině se ženou sami dva. Doby, kdy bylo třeba alespoň pět diváků, aby byl film promítnut, jsou konečně pryč!(3.8.2013)

• M.i.k.e

za normálních okolností nemám problém ani se Sandrou Bullock,ani s Melissou McCarthy.U téhle zdlouhavé a neinvenční "komedie" jsem ale celou dobu přemýšlel,která z těch dvou mi vadí víc.Nakonec o fous vítězí McCarthy,jejíž Mullins je nejspíš tou nejhůř napsanou a nejvíc otravnou postavou,která se v komedii (a možná ve filmu vůbec) objevila za posledních 5 let.Nakonec ani nemá moc cenu mluvit o tom jak moc zbytečný je tenhle přírustek do komediální žumpy...20%(11.9.2013)

Příjemná oddychovka u které se nenudíte a to hlavně díky Melisse McCarthy.(11.10.2013)

• dopita

Humus jak má bejt. O humor jsem v tomhle veledíle v žádným případě nezavadil, zato trapností a idiotskejch a velenesympatickejch postav je tam hromada. Jestli tomuhle někdo říká komedie, tak vážně nevim kam to lidstvo spěje.(13.10.2013)

• cachina

Drsnačky jsou typickým buddy movie s netypickým obsazením dvou ženských hrdinek v hlavní roli. Tím ale výčet zajímavostí končí. Film je pouze rutinní záležitostí se scémářem podle milionkrát okoukané šablony. Dvě policistky (každá zosobňuje kontrastní vlastnosti té druhé) se nenávidí, ale pod tíhou okolností se stanou nerozlučnými parťáky. Snímek tedy staví na výkonou obou hereček (pro mě neoblíbené Sandry Bullock a v poslední době častěji obsazované kuchařky z Gilmorových děvčat). Film je předvídatelný a plný klišé. Sice se jedná o komedii ale humoru tu najdeme velmi poskrovnu. Nezachraňuje to ani akce, která se dostaví až v poslední části časově přemrštěného a nudného snímku.(16.10.2013)

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21