Externí recenze k filmu (7)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ****

  "Millerovi na tripu jsou komedií, která si na nic nehraje, ubíhá svižně od začátku do konce a umí velkoryse pobavit. Tento snímek bezesporu patří k těm, které vás donutí k smíchu i u „xté“ reprízy. Nenechte si v kině ujít nepovedené scény včetně jednoho napálení známé herečky (je vskutku povedené)." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Millerovi na tripu sice nedovedou nijak překvapit a v závěru banální příběh sklouzne ke klasicky smířlivé hollywoodské selance, avšak ve filmu funguje to hlaví a to je humor. Hrdinové vám přirostou k srdci, budete jim fandit, a když zrovna nezažívají nějakou groteskní situace, mají pro vás vždy…" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Vtipy jsou vesměs vydařené (párkrát jsem se nahlas zasmál) a herci dostatečně dobří na to, aby je dokázali patřičně prodat. I vedlejší role jsou dobře obsazené a film dokonce obsahuje zvraty (občas kupodivu i překvapivé)." (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Přesto je Millerovi na tripu velmi solidní komedie, u které potenciální divák nelituje ani stráveného času, ani utracených peněz za lístek a to se rozhodně počítá. Příjemně se pobaví, oddechne si a možná si řekne, že to s tím Hollywoodem a jeho smyslem pro humor není tak úplně špatné." (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ***

  "Millerovi přivážejí ze svého výletu ostřejší dárečky, nenudí prázdnými diapozitivy, jenom nuceným otevřením srdcí a nedostatkem štěstí na zvláštnější situace. Po většinu času si museli vystačit sami, naštěstí čtyři stěny karavanu pro to byly dostatečně malým a ponorkovým prostorem." (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ***

  "Je docela škoda, že se tu nikdo moc nesnažil přijít s něčím alespoň trošku originálním. Film docela šlape, herci jsou hodně fajn, ale pointy většiny vtipů zkrátka člověku dojdou výrazně dřív, než k nim dojdou tvůrci. Být tu víc scén, jako ta, ve které se falešný syn učí líbat, nafasovali by…" (více)

 • TotalFilm.cz ****

  "Přestože se v Millerových na tripu uděje několik scén, u kterých budete lovit v paměti, kde jste je už sakra viděli, vůbec to nevadí. Tahle komedie je povedenými gagy a trefnými hláškami doslova prošpikovaná. Některé věci jsou minimálně na hraně přístupnosti, ale to může být pro některé naopak…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace