poster

Tuningové války (TV pořad)

 • USA

  Car Warriors

Sportovní / Reality-TV

USA, 2011

Hudba:

David Hlebo
 • neo_ap
  ****

  U tohoto pořadu se hodnocení dost bije. Druhá série je skvělá 48 hodin na přestavbu vraku. Vždy dva nové týmy.Je to výzva, je komu fandit. Ale první série je mdlá, nezajímavá. Allstars team je nesympatický. A i když se smaží vždy postavit výjimečné auto, je to nuda. Pokud bych hodnotil, tak stěží průměr. Takže výsledná známka 70%.(11.3.2014)

 • +sfinx+
  *

  Opět reality-show a ne soutěž, na kterou jsem se těšil. Jedna hvězda je opravdu za ty auta a občasný um, který "soutěžící" předvedou. Zbytek je opět laciná fraška pro ty, kterým se líbí vyvolení, kdo přežije a další hovadiny postavené na špatných hereckých výkonech, přehnané sebejistotě a konfliktech. Hřebíček do rakve je pak ta hraná akce - ať už jde o zmíněné spory nebo o technické závady. Časomíra je také něco zábavného - naštěstí vše dopadne dobře - zpravidla v poslední vteřině. Jaké štěstí..(16.12.2013)

 • kenkaku
  ****

  Obecně je potřeba akceptovat pravidla: 1) - tuní se po americku (čím víc chrom, tím víc auto... čím větší basák, tím víc tuning), 2) - tuní se v drtivé většině americká auta, 3) - tunitelé jsou Američani (takže mají patřičné ego a kecy kolem toho). 4) - celkem často se "tuní na prasáka" (řežou se střechy - a pak se jim bortí auto, řežou se pružiny - a pak dřou kolama do podběhu, laminát překližka je největší kámoš... atd). Jakmile cokoliv z právě napsaného někomu vadí, doporučuji ani nepouštět. Ti ani do této chvíle nezděšeni (nebo schopni nadhledu) si užijou celkem zajímavou podívanou. Řada první: "All stars team" (jakože špička v oboru v čele s neskutečně protivným imbecilem co vždy když mluví tak divně škube hlavou) vs "vyzyvatelé" (skupinky nadšenců různých úrovní profesionality). Skoro vždy to dopadne tak že "all stars" zprzní auto k nepoznání a vyhrajou. Je ale sranda to sledovat :). Tři hvězdičky. Řada druhá: Dva týmy proti sobě a čas tentokrát "jen" 48 hodin. Sakra jiná podívaná. Není moc času na úchylárny a proto se výsledek i podobá originálu. Různé styly, různý přístup a tentokrát díky jinému rozhodčímu i o dost příjemnější výsledky (myšleno že i opravdu vyhraje to hezčí auto :)). O moc zajímavější podívaní než první řada. Pět hvězdiček. (průměr tedy za celý seriál 4).(18.10.2012)

 • Sattiens
  **

  Auta mám rád a dokážu ocenit kvalitní nepřehnanej tuning ale tohle mi spíš než soutěž o nejlepší úpravu přijde jako VéKáVéčka v dílně. Než aby byly záběry zaměřený na to jak se upravujou auta, zachycujou převážně namachrovaný a věčně se hádající soutěžící kteří si dokoukážou přes polovinu času stěžovat v kabince na kameru jak nemaj čas. Z celkový úpravy tim pádem nakonec vidíte jen původní vzhled auta, pár vteřinovejch záběrů z lakovny a finální výsledek. Výjimka je pouze v případě, že soutěžící něco zkazej, tak nám pak chvilku ukazujou, jak se to snažej napravit (samozřejmě nesmí chybět proložení záběry z kabinky kde se celej tým navzájem shazuje a svádí vinu na druhý).(7.3.2014)

 • Jan999
  *****

  První řada mně přišla taková divná. Týmy vyzyvatelů se konfrontovaly s All star teamem. Nebyla tady ale zmínka o tom, co to ten All star team vlastně je, jenom že jsou nejlepší a porazte je. Jako určitě byli hodně schopní, ale stejně "jsou nejlepší" je hodně zavádějící tvrzení. Navíc ten jejich kapitán...to je ale vemeno. Taky ta ženská, co "rozumí" motorům, tu jsem za celou sérii neviděl nic dělat, furt jenom mele, že "auto musí do lakovny nebo jsme v pytli" naebo "potřebujeme nutně ten velkej motor". Podle mě ví o autech kulový. Taky bych řekl, že porotci all star teamu občas nadržovali (El Camino vyzyvatelů jasně lepší). Ale vypadá to, že si chyby uvědomili a druhá série je daleko vyváženější. Vyřadili taky úplně zbytečného moderátora a místo toho se o všechno stará Jimmy Shine, který autům fakt rozumí. Jenom ten čas neměli ještě víc zkracovat. To už pak nešlo stihnout nic extrémního. Všechno, co jsem uvedl, jsou ale blbinky. Jinak je pořad vynikající nápadem počínaje a provedením konče. Škoda, že sérií není víc.(1.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace