poster

RedNews (TV pořad)

Erotický

Česko, 2012, 5 min

 • walkingdead
  odpad!

  Na tuhle zpravodajskou relaci jsem narazil při čekání na South Park a nevím, co si o tom myslet. Moderátorky mají projev na úrovni Borhyové, takže tady žádný posun dopředu není. Zprávy čtou bez sebemenšího projevu empatie. A z nějakého důvodu se při tom svlékají (asi jim ve studiu moc topí) - to by tak nevadilo, kdyby bylo aspoň na co dívat, jenže ona za pohled stojí s bídou jedna... ty ostatní tak po 8 pivech (minimálně). Takže o zvednutí hodnocení budu uvažovat, až tam převelí Puhajkovou.(7.2.2013)

 • Mr.nachos
  odpad!

  Tak nějak nechápu smysl tohohle pořadu. Na zprávy koukáme všichni, ale fakt je nutné u toho sledovat pipiny, jejichž jediná práce je se postupně svlékat až na sobě nemají vůbec nic? Nehledě na to, že ony slečny, v čele s porno "davajkou" už od pohledu nevypadají moc sečtěle a chytře a klidně se vsadím, že z 90% vůbec nerozumí tomu, co čtou. Ale možná je to tím, že nejsem chlap a tudíž dokážu vnímat víc než jen dvě boule a bobra.(27.3.2014)

 • Wyrdas
  *****

  Oproti Počasíčku, Peříčku, Láskanie a mnoha dalším podobným pánským pořadům je RedNews zajímavý - a hned z několika důvodů. Oproti jmenovaným se totiž za těch pět minut dozvím (někdy) něco skutečně zajímavého (nebo alespoň nového). Je faktem, že po obsahové stránce zpráv jde o mnohem zajímavější a hlavně smysluplnější novinky, než které se dozvíme třeba v Televizních novinách na Nově. A to bez nejmenších pochyb! A co se týká žen, tak v drtivé většině to jsou skutečně krásné ženy (někdy méně, někdy více) a to je oproti výše jmenovaným obrovské plus. Samozřejmě ne každá slečna je "kusovka" a ne každá zpráva je opravdu zajímavá, nicméně si stojím za tím, že kvalitou zprávu jsou rozhodně nad Televizními Novinami a kvalitou žen jsou při nejhorším (jednou za čas) na průměru. A protože to tu milí impotenti ze vzteku nad svým osudem zhejtili, tak nějaké ty bodíčky přidám - a preference stoupají.(16.6.2014)

 • MM_Ramone
  **

  "Red News" je krátka eroticko-spravodajská relácia, ktorú pravidelne po dvadsiatejdruhej hodine, vysiela súkromná televízia Fanda. Erotika tu nespočíva v tom, že by sa o nej hovorilo. Ona sa tu praktizuje, Ide o to, že slečna, ktorá tie správy číta sa pri tom postupne viac a viac odhaľuje až zostane úpne nahá. To, že publicistická úroveň prednášaných príspevkou je viac ako úbohá vôbec nejdem v tomto prípade rozoberať. Tento program má úplne iné prednosti. **(19.10.2012)

 • boul
  ***

  Jo, proč ne? pohled na kozy chlapům uvolňuje testosteron a cítíme se hned líp :-) ... určitě noční zpestření těch sraček co mluví na nově alespoň převedou do nočních svlíkacích zpráv, proč ne když holky to dělaj dobrovolně, mají co ukazovat a chtějí to.. určitě lepší než dřívější pokus Novy(10.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace