Rigby stojí před největším rozhodnutím svého života a obává se, aby nedopadla jako její matka. Rebecca se dozví nepříjemnou pravdu a minulost dožene i bezstarostnou a nezodpovědnou Georginu. Život tří žen přitom ovlivňuje také komplikovaný vztah s jejich matkami... (TV Prima)

Dlubal David

Holky se snaží, ale nic to není platné. Chybí zde ta správná atmosféra. Na drama je to málo dramatické; jako obyčejný příběh obyčejných lidí v obyčejném životě tomu zase chybí uvěřitelnost. Verdikt? Slaboučký podprůměr. Film, ke kterému se není radno vracet. ■ (R) [60/100] ■ (K) [55/100] ■ (V) [59/100] ■ (♫) [59/100] ■ (E) Mother and Child (2009) ● Crazy Heart (2009) ● Fathers and Daughters (2015) ● The Diary of a Teenage Girl (2015) ● Tôkyô monogatari (1953) ● Middle of Nowhere (2008) ● Hello I Must Be Going (2012) ■ (Č) 1 ■ 1) {červenec 2016; Doma; PC} [1080p] [ϿϾ] [PZ-cz] [48/100] ■ (CSFD) sochokingTuax ■ (C) [48/100] ()

sochoking

Film začal takou pritrúblou klišoidnosračkovskou scénkou na koncerte kapely, ktorá hrala song trhajúci labia pudendi majoris maximálne násťročným dievčatám, no a uprostred toho vlasatý chlapík s tričkom Behemoth! Začal som mať neblahé tušenie. Avšak filmy pospletané z rôznych príbehov mám rád a tak som dal i tomuto šancu. Ale áno, dá sa to dať celkom vpohode, len sa treba povzniesť nad niektorými scenáristickými výstrelkami, no... 50% ()

bubun odpad!

"Já nejsem tvůj otec... já jsem tvůj syn." "... A maminka?" "To není tvá maminka. Je to tvá babička." Tenhle film je UTRPENÍ, nedoporučuji ani zasloužilým otrlcům. Skype světem vládne! Jakmile se tam ten rádoby rockovej zpěvák rozbrečí, myslela jsem, že vyhodím svůj notebook z okna. A Courteney Cox vypadá jako kdyby byla čerstvě po dvaceti nepovedených plastikách (což vlastně může být pravda). Vypadá jako joker. ()

Aljak

Námet pekný, no realizácia prostredníctvom viacerých nezávislých príbehov - tak to bola katastrofa. Nie, nemám nič proti tomu, keď je film rozkúskovaný do viacerých "poviedok", ktoré sa medzi sebou striedajú naprieč celým filmom (hoci vždy viac poteší, keď sa v takomto koncepte dejové vetvy aj nejakým spôsobom prelínajú). Ale odhliadnuc od toho, boli tie "poviedky" naozaj dosť slabé a v niektorých momentoch ako čistá citová vydieračka, ktorá pôsobila nanajvýš neprirodzene. A to som sa celkom tešil, keď som videl to herecké obsadenie s kopou zvučných mien. Nuž, sklamanie! Jediné dobré bol napokon azda ten námet, ostatok bieda. Keď už film o väzbe medzi rodičom a dieťaťom, tak to radšej Fathers and Daughters. ()

Lacike

Taký klasický film pre ženy zložený z viacerých línií, ktoré spája len téma vzťahov medzi matkami a dcérami. Pritom vo veľkej miere sa tam riešia hlavne odhalenia o biologických matkách adoptovaných dcér a podobne z čoho sa už dospelé dcéry správajú dosť hystericky. To ma dosť sralo. Chlapi by z toho takú vedu podľa mňa nerobili. Teda ja určite nie. Čo tam potom, kto je a kto nie je biologický rodič. Podľa mňa to je jedno, ale niektorí sa z toho idú zblázniť. Asi najväčším problémom filmu je stopáž. Tentoraz mi vadilo, že je príliš krátka (chcelo by to tie typické 3 hodiny ako je zvykom u ázijských melodrám), takže ma v tom skratkovitom podaní nestihli zaujať všetky príbehy. Najviac ma bavil príbeh Miry Sorvino a Selmy Blair. Aj keď ten happyend u Selmy bol až príliš vycucaný z prstu. Najmenej ma zaujímal príbeh Evy Amurri Martino a najviac ma srala Christina Ricci. Celkovo to je solídny priemer a prekvapilo ma, že som o tomto filme doteraz nepočul napriek tomu, že tu hrá kopa mojich obľúbených herečiek. No holt, typicky ženská téma, tak asi preto. Ale bavilo ma to viac ako kdejaké nedávne béčko s Willisom alebo s Neesonom, hehe. 6/10. ()

• Selma Blair vo filme hrá ženu, ktorá s obľubou fotí. V skutočnosti je aj ona sama vyučená fotografka. (fandafilmov)