Hallows' Eve

USA, 2013, 78 min

Sean McGarry

Joseph Hennigan

• ricci.s

No to bola zase stupidita. Krvavý slasher o neznámom zabijakovi, ktorý masakruje teenagerov. Krváky obvykle vítam, ale v tomto prípade to nezachraňuje ani rozmlátenie lebky, prevŕtané oko, padajúce vnútornosti či motorová píla. Pretože to gore je jediné, čo bolo na tomto filme pozerateľné (lenže že bolo v rámci možností ako tak zvládnuté, mi ku šťastiu nepridalo). Naozaj, ja radšej uprednostním v tomto prípade kanadského blázna Ryana Nicholsona a napr. jeho "Famine", pretože ten točí rovnako stupídne filmy, akurát sa v tom gore dokáže rozparádiť ešte 100x viac. Idiotské postavy, idiotský dej, idiotské dialógy. Tento horor mi jednoducho liezol na nervy od úplného začiatku, prvá polhodina ma takmer zabila a pochovala, a tých 70 minút mi pripadalo ako večnosť. Za pozornosť stojí maximálne záverečná vybíjaná, pretože takmer celá prvá hodina s výnimkou 2-3 krátkych gorescén stojí absolútne za hovno. Teda, takéto sklamanie som nečakal.(7.10.2013)

• Dellamorte

Neuveriteľne hlúpy, mongoloidný cast ( úplne mi vystačila úvodná kukuričná teen scéna - pohľad holčiny do kamery ai ), zaprataný do umelohmotného huh prostredia, kde sa odohrá pár nechcene vtipných killovačiek s plastickým gore, ma neprinúti dvihnúť hodnotenie ani o nulu a film si svojím tohoročným prehaloweenskym sklamaním, z mojej strany nezaslúži nič, len výsmech oplatiť výsmešným bodom ,vo všetkých svojich odtieňoch , aké mala aj použitá krv.(8.10.2013)

Dobrý, aj keď nie práve nápaditý halloweensky slasher s tradičným príbehom starého nešťastia, ktoré sa ľuďom po rokoch vráti. V tomto prípade to bolo šikanované dievča, ktoré vďaka miestnym deckám skončilo so zdeformovanou tvárou. A po rokoch, behom miestnej výročnej slávnosti, začne veselá vyvražďovačka. Dokopy to síce nie je žiadny zázrak a film má svoje muchy, no ako slasherového nadšenca ma aj tak bavil a zdá sa mi ešte lepší, keď si ho porovnám napr. s tohtoročným, trochu podobným "Hayride" či inými amatérskymi pokusmi.(8.10.2013)

• Nivenx

Velice slabý slasher, kde kromě průměrného gore, který celý film nezachrání nezbylo skoro nic. Tupý děj, ještě blbější scénář a docela nuda. 30%(2.11.2013)

• beso74

Typický príklad na úplne ale úplne zbytočný film, kde nefunguje takmer celkom nič. Dievča, obeť šikanovania končí pod traktorom a o niekoľko rokov na to ma traumu a navyše jazvu ako po popálení! Neskutočne logické! Vyzerá to, ako by sa ožratý režisér pokúšal za pomoci zhuleného scenáristu dopracovať k výsledku, ktorý by sa dal nazvať filmom...(16.12.2014)