• Morholt
  ***

  Hned na začátku rozjeli Adolf s Canarisem videokonferenci a v tu chvíli jsem to přestal brát vážně. A další špionská hejblata, byť částečně poplatná době, mě v tomhle přístupu utvrdila. Ale jinak to byla docela sranda, i když jsem se v tom občas trochu ztrácel. Znalost předlohy by v tomto případě nejspíš pomohla. Nicméně jinak to mělo celkem švih, herci mi seděli do jednoho (zejména Bondarčuk byl boží) a líbila se mi i výprava, ačkoliv si nejsem jist, že Moskva té doby byla takovým nádherně běloskvoucím městem, kde se ve vypulírovaných klubech tančilo tango. Jinak by mě docela zajímalo, kdy se Rusové konečně naučí pracovat s tiutlky. Ten jednolitý dabing trhá uši. Tak trochu guilty pleasures. 65%(24.3.2018)

 • MickeyStuma
  **

  Tak buď jsem se zbláznil já, nebo ruští filmaři. Hitler skypuje, v ulicích jsou rozesety kamery v desingu filmových kamer oné doby, ruský mladý špión je bijec doslova jako Van Damme, a kamerová sledovačka trolejbusů v přímém přenosu. To vše v roce 1941. Řitka video napíše na obal DVD strhující špionážní drama a přitom se jedná o pouhou sci-fi komedii, která sice není špatná, ale moc zábavná také ne. Inu, už ani rusové nevědí coby, a tak i oni začali točit slátaniny. Při pohledu na rezidenci jakou tu má soudruh Stalin by nejeden prezident ostatních zemí zbledl závistí. Ono celkově celé prostředí a desing oné doby vypadá poněkud rozpačitě. Pravda, fantazii se meze nekladou, ale na druhou stranu, co nám naservírují příště? Brežněva v hadraplánu a se smartphonem v ruce?(14.5.2014)

 • JohnSmith
  **

  Tak nevím jak moc vážně se tvůrci brali, ale místy to bylo opravdu příliš. Boxerský zápas natočený ve stylu moderních soubojů, sovětský agent přemůže deset protivníků najednou holýma rukama a Hitler komunikuje s Cannarisem přes televizní obrazovku? To je fakt moc a nepřišlo mi,že by Andrianov točil s nadsázkou. Krom toho to byla hrozná slátanina.(27.12.2013)

 • Johnny.ARN
  ***

  Som z toho filmu tak povediac trochu zmetený. Nejak som sa stratil v deji. Takú prekonbinovanosť, skypovanie Hitlera s Cannarisom, doslova live sledovanie trolejbusu kamerami na film a podobné vychytávky som skutočne nečakal. Herci v pohode, kamera skvelá, výprava taktiež pekná. Aj keď sa to neskutočne tvári ako že je to všetko na reálnom základe, nejak tomu nemôžem uveriť. Určité prvy tam boli ale .... Inak pohodový, svieži film s dobrým obsadením. 3 z 5(1.1.2013)

 • Adrai
  ***

  Vše podstatné napsal Všežrout - pěkně natočenej ale celkem nereálnej příběh z Ruských dějin. Dovedete si představit jak v roce 1941 Hitler doslova "skajpuje" s admirálem Canarisem kamsi do pevnosti vysoko v horách? Ne? Tak tohle tu opravdu uvidíte. Prakticky dávám o hvězdu navíc, ale ona přes tento sci-fi prvek (obdobou je taky live přenos ze sledování trolejbusu) nějak není vidět ;-)(1.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace