poster

Triple 9

 • USA

  Triple 9

 • USA

  999

  (pracovní název)
 • Kanada

  Triple 9

 • Nový Zéland

  Triple 9

 • Velká Británie

  Triple 9

 • Austrálie

  Triple 9

Krimi / Akční / Thriller / Drama

USA, 2016, 115 min

Komentáře uživatelů k filmu (220)

 • T2
  **

  Rozpočet $16miliónovTržby USA $12,639,297Tržby Celosvetovo $22,200,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ také obsadenie a dejovo odnikiaľ nikam, do prázdna, zlyhanie od Hillcoata, úplne nezvládnuté /40%/(9.6.2016)

 • verbal
  ***

  Triple 9 je skoro úplně to samé jako tripl jednička. Nejdříve si to naprudko užíváte s jistotou, že to nebude infekční, a tak si při sledování ani nenatáhnete přes hlavu šprcku, pak to najednou začne trochu pálit při močení a nakonec je z toho nevzhledný žlutohnědý výtok. Maglajz, při kterém se sice scénárista snažil ostopéro kopírovat Training Day a End of the watch seč mohl, poněvadž ale u toho patrně čichal nějakou príma syntetiku, vcelku ubohá nosná pointa se utopila v ředidle a smysl a návaznost některých scén je řekněme kapku diskutoluenobilní. Nehledě na to, že to místy připomíná jihokorejské romantické drama, tedy petardu, vhozenou do opičího výběhu, a to jsem si myslel, že se v Indoevropanech a Afrolidoopech už orientuji vcelku bez problémů. Záněttrojklannéhonervu Afflek totiž vypadá úplně stejně jako Slizképoleno Paul, a kdyby si k vám po Mäkým Toníkovi přišel pro banán Číjejetel Unprofor, nedáte mu ho v domnění, že už před chvíli jeden měl. Takže pro ucelený zážitek opět doporučuji centrofix a dělat si na obrazovku křížky, kdo je kdo. Na druhé straně je to však rozkošně syrové, roztomile brutální, spodina Atlanty je nádherně odporná a hraje v tom dokonale mrazivá a až neuvěřitelně SEKSY Winsletka, kterou moderní plastická chirurgie přešila na opravdu jedlou MILFKu a konečně jí i zvedla kozy nad zábradlí Titaniku. Takže se to k těm trojkám nakonec jakž takž doškrábe.(23.5.2016)

 • Tsunami_X
  ***

  John Hillcoat opět dokazuje, že tenze je pro něj neznámý pojem. I s tímhle snovým castem je zbytečně doslovný, o osudovosti nemá ani tušení a celou dobu diváka nechává zbytečně daleko před zadumanými postavami. Závěrečný rozstřel je svou výstavbou adekvátní nákupu v supermarketu, při kterém jen škrtáte položky ze seznamu. Nejzásadnější zjištění: Casey Affleck tu hraje Jaromíra Jágra.(10.6.2016)

 • Malarkey
  **

  Když pominu skutečnost, že tento film nabízí poměrně solidní akční scény, tak nevím, o čem jiném bych v tomto případě měl mluvit. Triple 9 měl skvělé herce a nedokázal s nimi natolik pracovat, abych si na jednoho alespoň na chvíli zvyknul. Radši se orientuje na partu humusáckejch hispánců, kteří znepříjemňují život jak našim známým hercům, tak nám samotným. A takový svět nepotřebuji vidět...(18.3.2017)

 • Cervenak
  ****

  Takmer plná paľba. Strašne mám rád tieto "ayerovské" filmy. Hlavne uprostred letnej sezóny, pomedzi všetci tie komiksové, disneyovské a fantasy veľkochujoviny veľmi dobre padne špinavý, krvou sa brodiaci a zafuckovaný policajný thriller. A keď je to aj solídne vymyslené, šikovne zrežírované a perfektne obsadené (Kate Winslet ako zmaľovaná šéfka rusko-židovskej mafie, to bol skvelý nápad), tak je to proste lahoda.(27.5.2016)

 • Radek99
  ****

  Syrových amerických detektivek bez balastu patosu a sentimentálních scén je jako šafránu, jelikož Američané to obecně mají rádi s pompou a vůbec nejlépe s vlajícími americkými vlajkami v každém druhém záběru, kdy se srdce diváka dme pýchou nad heroismem strážců zákona, jenže realita je jiná...špinavá...a tak vznikají právě kriminálky jako je Triple 9. Schopný a žánrově přesný režisér John Hillcoat už definitivně přesídlil z Austrálie do Hollywoodu, ale australský smysl pro syrové zobrazení reality si zachoval a tak vznikl skvěle obsazený film o špinavém světě ulice a jeho provázaností se světem policie. Hodně konverzační, zalidněný množstvím postav, napínavý a sugestivně nakombinovaný (v závěru možná až moc). Dvorního Hillcoatova scenáristu Nicka Cavea tentokrát nahradil debutující Matt Cook a výsledek je překvapivě životaschopný. Syrové podání americké reality v podstatě bez příkras, byť v rámci žánrových pravidel s jemnou uměleckou licencí (možná jen ten motiv ruské mafie byl až přespříliš klišovitý). S napětím a nedočkavostí vyhlížím další Hillcoatův ,,americký" film...(27.5.2016)

 • DaViD´82
  ****

  Současnými velikány špinavých drsných kriminálek o zkorumpovaných policistech jsou na filmovém/seriálovém/literárním poli Olivier Marchal, David Ayer, Shawn Ryan, James Ellroy či v neposlední řadě Don Winslow. A Matt Cook se tímto svým scenáristickým celovečerním debutem staví ve frontě sice za ně, ale ne zase až tak daleko od nich. Ano, až takový potenciál to má. Škoda jen, že se to bije s Hillcoatovým pojetím, kdy zvolil nevhodné (ne)tempo vyprávění. Na to kolik se toho děje a v kolika rovinách i plánech, tak to mnohdy působí trestuhodně utahaně. Nikoli nudně, to ne, ale tohle měla být vnitřní tenzí našponovaná adrenalinová jízda a ne pomalu plynoucí selanka "jako by se nic nedělo a o nic vlastně nešlo". I tak však žánrové zjevení a tuplem pak, když se přihlédne k tomu, že v poslední více jak dekádě se podobné kousky přesunuly takřka výhradně do seriálové sféry.(1.6.2016)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Open Road Films // Počet premietajúcich kín v USA: 2,205 // Otvárací Víkend v USA: $6,109,085 //(4.7.2016)

 • Fr
  ***

  „VYJEBALI S NÁMI! CHTĚJÍ ĎALŠÍ PRÁCI…“ /// Hodně postav. Fajnový obsazení bohužel předvádí jen svoji exhibici bez pořádnýho příběhu. A přitom – drogy, policejní zásah v nepřizpůsobivý čtvrti, prohnilí poldové (že by Philippe Noiret valil bulvy)… Nechápu, proč je to tak vobyčejný… Asi málo emocí. Názorná ukázka, jak se dá nezajímavě vyprávět o zajímavých věcech. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se starou (až přijde ze služebny) zahrát devětsetdevadesátdevítku. 2.) Připomenu si, že s vopicí není radno vyjebávat. 3.) Thx za titule „Besi & eXfaiLo“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(28.5.2016)

 • tron
  **

  Obsahuje spoilery. Bolo to avizované ako drsný akčný triler, v ktorom banda krivých policajtov spácha lúpež a popritom zavraždí policajta, čím spustí kód 999, ktorý zmobilizuje všetky policajné zložky v meste a tie sa vrhnú po stopách vrahov kolegu a na ostatné zločiny „zabudnú“. Je to lož. Film trvá dve hodiny a k tomuto dôjde až po hodine a štvrť, pričom onen policajt nezomrie, nakoľko je hlavným hrdinom snímky a hrá ho Casey Affleck. S ústrednou postavou to ale vlastne nie je až také isté. Film má strašne veľa postáv, chvíľku sa sústredí na tú, potom na tamtú, raz je to buddy movie, potom heist movie, potom chvíľku príbeh vodcu nižšie postavenej zločineckej skupiny, ktorý to v skutočnosti celé robí kvôli synovi, potom je to o vzťahu Afflecka a jeho strýka (Woody Harrelson). Je toho hrozne veľa, až mám podozrenie, že pôvodne chcel Hillcoat 4-hodinovú mozaiku, ale producenti sa zľakli a strihača prinútili urobiť z toho radovú, bežnú a obyčajnú dvojhodinovú kriminálku. Výsledkom je zvláštne torzo, ktoré v sebe z posledných síl, ale predsa, nesie pečať zaujímavého projektu, no kvôli skratkovitosti (všetkého) neveríte postavám, nepoznáte ich, nedokážete sa vžiť do ich kože, do ich motivácií, príbeh vás len lízne, bez toho, aby vás naplno zasiahol. O čosi lepšie, ako iné trilery s mužmi zákona na šikmej streche (Sabotáž, Transport). Ale nie o veľa.(30.11.2016)

 • movie
  ****

  TRIPLE 9 je pomalejší hardboiled kriminálka, která si najde svoje publikum hlavně mezi fanoušky žánru a za pár dekád se nad ní budeme rozplývat. Jednak díky už dnes zcela absolutnímu castingu (jako vždy zcela svobodný Harrelson, čím dál lepší Casey Affleck, odrostlá Kate Winslet, Ejiofor, Mackie, Paul, Reedus, motherfuckin Clifton Collins Jr, atd atd), druhak díky Hillcoatově až sedmdesátkové režii, která nebere zajatce. Pokud vás baví věci jako TRAINING DAY, ghettopřestřelka z TRUE DETECTIVE, HEAT anebo END OF WATCH, tak tenhle film musíte okamžitě vidět! Těším se na další věc co napíše Matt Cook.(13.5.2017)

 • Slasher
  ****

  Tohle můžu. Drsný, krvavý, přímočarý, "na efekt", plný šmejdů, nechybí mexícká ani židovsko-ruská mafie, plejáda známých herců, Woody vystřihne asi nejhovadštějšího detektiva posledních let. Není to rozhodně film pro masy, ale svý spokojený publikum si najde (podobně jako spřízněné SABOTAGE) a já sedím v první řadě.(18.8.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Divácky možná nevděčné, ale pro mě nejlepší Hillcoat. Triple 9 mi svou syrovostí místy připomínal Sicario a byť nedosahuje stejných kvalit, pořád se jednalo o velmi výživnou podívanou. Spousta hvězd, solidní akce, brutální záběry, zvraty, slušné tempo, korupce a poldové vs gangsteři. Víceméně vše, co mám rád je zde v hojné míře obsaženo. Konec možná příliš překombinovaný, na 4* mi to vychází.(23.5.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Banku First City dnes přepadli lupiči. Byli ozbrojení a mluvili španělsky, což zužuje pátrání tak na čtvrtinu města." Tak tady máme lupiče, mafii, gangy, hodné poldy, zkorumpované poldy a mě. Já jsem ten jediný zmatený, který stojí opodál, ztrácí se v hromadě figur a přemýšlí, o čem to tak asi bylo. Nicméně příběh celkem odsýpá, carevna Irina mě baví a brutální řidič Jeff má všechny mé sympatie. Přitom oni dva nejsou těmi, kdo by měli tuhle zabijáckou káru především táhnout, ale ti "důležití" na to neměli koule, charisma a ani chipsy, kterými by mě uplatili.(19.12.2016)

 • choze
  **

  Taková Ayerovka bez drajvu.(1.5.2018)

 • Gilmour93
  ****

  Jako by si David Ayer sbalil svých pár švestek a přesunul se z Kalifornie do jižanské Georgie. Drsně bez příkras, heroismu a sentimentu o policajtech morálně (relativně) zdravých, prohnilých, superprohnilých a těch už tlejících, jejich kamarádech z druhé strany těžko zakreslitelné hranice a loutky vodících bossech, v přítomnosti kterých ruka zákona vypadá poněkud zakrněle. K naprosté spokojenosti jsem postrádal neprůstřelnější scénář, asi tak dvacet minut stopáže navíc a důvtipnější vyvrcholení. Zatímco Harrelson byl se svým odporným přízvukem dokonalý, což je u něj v posledních letech už jaksi samozřejmostí, make-upem znetvořená K.Winslet spíše než nelítostnou šéfku „La Kosher Nostra“ připomínala vyžilou mámu, co u plotny vaří šoulet..(25.5.2016)

 • Le_Chuck
  ****

  Všetko v čom sa sklamal Sicario, vynahradil Tripple 9. Vzhľadom na hodnotenie som prekvapený. Milo. Výtka akurát k záveru, ktorý by si ešte zaslúžil trochu lásky. 85%(29.5.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Parádní kriminálka, které by ale prospělo pár minut navíc pro jasnější orientaci v ději. V dnešní době je téměř zázrak vidět něco tak krvavého s tak promyšlenou dějovou linkou a tak prvotřídním obsazením. Hillcoat rozhodně nezklamal. Ejiofor konečně sympatický, Winslet dokonalá. 999 jako účel i pointa v precizně natočené, přemýšlivé sondě do světa dnešní policie. This little piggy...(29.5.2016)

 • Kaka
  ***

  Zdánlivě perfektní, protože na první pohled vypadá všechno tak jak má, aby to byla kriminálka par excellence. Líbivé covery, hvězdná sestava v atypických rolích (Ejiofor, Winslet), známý režisér kruťáren za kamerou. Jenomže ono to nakonec jenom tak vypadá. Protože tenhle heist příběh ala The Town je jen hlavolam kdo přežije nejdéle. Jelikož žádnou hmatatelnější zápletku to nenabízí a když, tak je trestuhodně rychle ukončená. A sledovat 115 minut mafiány, feťáky, nácky, pokérované mexikánce apod. kdo komu ubalí dřív -- ano, jako syrová sonda do kriminální lůzy obyvatelstva velkého města USA proč ne, kór když k tomu hraje démon Atticus Ross a tou rozostřenou těkavou kamerou máte pocit, že tam asistoval mistr Ayer. Jenomže scénáristicky je to úplně o hovně.(4.6.2016)

 • castor
  ***

  Několik herců, kteří se do svých rolí zatraceně hodí (Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Woody Harrelson) a téma, které už tu bylo mnohokrát, ale tentokrát mnohé své předobrazy ani zdaleka nedostihlo. To, že se ve snímku objevuje skoro tucet známých jmen, neznamená, že to bude fungovat. Protože mnohdy ani nemají co hrát. Přitom režisér John Hillcoat pokaždé (Cesta, Země bez zákona) příjemně navnadil, ale do úspěšného finiše svá dítka nedotáhl. Dobře se na to dívá, ale žádný přesah nebo ambice to prostě nemá. Když už tvrdá podívaná, tak jen v jednotlivých scénách, než v celkem čitelném, nevzrušivém a neobjevném celkovém vyznění. Škoda. Těšil jsem se dost.(23.5.2016)

 • Spiker01
  ****

  Skvěle obsazená velice nedoceněná gangsterka s naprosto vynikajícím úvodem, precizně zvládnutými všemi akčními scénami a trošku unaveným prostředkem. Ejiofora jsem skoro nepoznal..8/10(27.5.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace