Nevěřil jsem tomu, že tohle obsazení a s tímhle režisérem přijde s něčím skutečně dobrým, ale najednou jsem si po několika minutách uvědomil, že nesleduji klasickou americkou komedii, ale úžasné absurdní divadelní představení, které je ve skutečnosti filmem. Parádní ujeté situace a vtipy, které skoro navazují na francouzskou a vlastně i českou tradici. Neskutečně překvapení, které bude nejspíš velmi opomíjeno.(29.9.2014)

Tento film, by šel odstřelit jednou nebo dvěma delšími větami, ale já to neudělám, jelikož jsem pochopil o co se tvůrci snažili. Tvůrci si natočili vlastní romantickou komedii plnou klišé, absurdit, nelogického chovaní, která je satirickou parodií na romantické filmy. A já chápu, že tvůrci si chtěli zablbnout a poukázat na to co jsme ochotný v romantických filmech přijmout, ale je vidět, že se při natáčení bavili více, než při jeho sledování. Obsazení je hodně fajn do té doby, než si uvědomíte, že se všechny postavy chovají jako po lobotomii, vím že je to účel, ale i tak mě to občas dělalo problémy. Film má spoustu zajímavých fóru, některé jsou opravdu moc povedené, ale pak se objeví nějaký jiný fór, u kterého si začnete říkat, jak na tohle někdo může přijít. Opravdu nevím jak bych tento film někomu doporučil a ani nevím komu bych ho měl doporučit. They Came Together je obyčejný film, ve kterém herci blbnou, nic víc, nic míň, za pár dní ani nebudete vědět, že jste to viděli. Hodně slabé tři hvězdy.(11.8.2014)

• bourec

Půl hodiny,a dost.jako parodie naprosto nevtipný(taxi,který evidentně nechce zastavit,ale o tři metry vybočí k chodníku ,aby hlavního blba postříkalo,to je vtip pro děti druhý mateřský,haha,hihi,hoho),jako komedie,a film jako takovej naprostá příšernost,a navíc s děsnou Amy Poehler,která vypadá jak Jana Šulcová těsně před detoxem.Proč?0%.(5.4.2015)

• Aljak

Ako paródia by to veru nebolo vôbec zlé, len keby tak trochu ubrali tých absurdít. Je mi jasné, že na nich sú v podstate paródie postavené, lenže tu to bolo miestami nesmierne zbytočné. Námet dobrý, príbeh tiež, lenže samotné spracovanie a ten štýl akým to bolo podané mi akosi nesadlo. A to mám paródie celkom rád. Táto vyzerala zozačiatku naozaj sľubne, a mala množstvo dobrých momentov a scén, lenže tých trápností tam bolo bohužiaľ viac - a tie stiahli film do podpriemerných sfér. Škoda, ale aspoň Paul Rudd ma celkom bavil, no a Amy Poehler mi prišla trochu nevýrazná na to, že hrala hlavnú rolu.(10.8.2014)

Podarená paródia na romantické filmy, ktorá sleduje dvojicu zaľúbených, ktorým to však aj napriek iskre a sympatiám stále nejako nevychádza. Amy Poehler a Paul Rudd si svoje pôsobenie v projekte rozhodne užívajú, svoju sympatickosť využívajú na 100% tak ako aj ostatný herci, ktorý stvárnili menšie postavy. Mňa rozhodne bavilo pozorovať tie najviac klišé momenty, ktoré v romantických filmoch dookola sledujeme, prehrané do absolútnej absurdnosti. Preto za 4*.(3.7.2014)