"I heard you had a divorce. I'm sorry." "Apology accepted." Možná je to jenom výkyv vkusu, ale já se u téhleté dekonstrukce těch nejhorších romcom klišé bavil naprosto královsky, smál naprosto hlasitě, některé scénky si dokonce i přehrával opakovaně. Ano, je to vlastně hrozně hloupý film, který by mohl natočit kdokoliv, ale faktem zůstává, že holt nenatočil, a já doposud věru neviděl takto krystalicky čistou úkazku sebeparodie. Ano, pracuje to jen s těmi opravdu brutálně okoukanými klišé, které už na vážno nikdo nepoužívá dobrých pár let, ale o to je to ve výsledku vtipnější - člověk je vidí po dlouhé době a uvědomuje si, jak stále přežívají v jádru i mnoha modernějších klišé. A že to má nešťastný casting? Však to jen ještě umocňuje výsledný efekt. Jednohubka, kterou rozhodně nemusím vidět víckrát, ale zdejších 46%, necelou hvězdičku na Netflixu, a někdejší brutálně negativní recenze opravdu nechápu.(8.5.2016)

• bourec

Půl hodiny,a dost.jako parodie naprosto nevtipný(taxi,který evidentně nechce zastavit,ale o tři metry vybočí k chodníku ,aby hlavního blba postříkalo,to je vtip pro děti druhý mateřský,haha,hihi,hoho),jako komedie,a film jako takovej naprostá příšernost,a navíc s děsnou Amy Poehler,která vypadá jak Jana Šulcová těsně před detoxem.Proč?0%.(5.4.2015)

Parádička. Tvorcovia vzali všetky filmové klišé z romantických komédií (When Harry Met Sally, You've Got Mail...) a doviedli ich až do absurdných extrémov. Niekedy som nevedela, či sa mám cítiť trápne alebo rehotať, ale keď na konci nabehol ex-manžel s mečom, bolo rozhodnuté. Ako povedal Paul Rudd, toto bol parádny "toothless attack and vicious homage to romantic comedies."(29.6.2014)

Tento film, by šel odstřelit jednou nebo dvěma delšími větami, ale já to neudělám, jelikož jsem pochopil o co se tvůrci snažili. Tvůrci si natočili vlastní romantickou komedii plnou klišé, absurdit, nelogického chovaní, která je satirickou parodií na romantické filmy. A já chápu, že tvůrci si chtěli zablbnout a poukázat na to co jsme ochotný v romantických filmech přijmout, ale je vidět, že se při natáčení bavili více, než při jeho sledování. Obsazení je hodně fajn do té doby, než si uvědomíte, že se všechny postavy chovají jako po lobotomii, vím že je to účel, ale i tak mě to občas dělalo problémy. Film má spoustu zajímavých fóru, některé jsou opravdu moc povedené, ale pak se objeví nějaký jiný fór, u kterého si začnete říkat, jak na tohle někdo může přijít. Opravdu nevím jak bych tento film někomu doporučil a ani nevím komu bych ho měl doporučit. They Came Together je obyčejný film, ve kterém herci blbnou, nic víc, nic míň, za pár dní ani nebudete vědět, že jste to viděli. Hodně slabé tři hvězdy.(11.8.2014)

• Aljak

Ako paródia by to veru nebolo vôbec zlé, len keby tak trochu ubrali tých absurdít. Je mi jasné, že na nich sú v podstate paródie postavené, lenže tu to bolo miestami nesmierne zbytočné. Námet dobrý, príbeh tiež, lenže samotné spracovanie a ten štýl akým to bolo podané mi akosi nesadlo. A to mám paródie celkom rád. Táto vyzerala zozačiatku naozaj sľubne, a mala množstvo dobrých momentov a scén, lenže tých trápností tam bolo bohužiaľ viac - a tie stiahli film do podpriemerných sfér. Škoda, ale aspoň Paul Rudd ma celkom bavil, no a Amy Poehler mi prišla trochu nevýrazná na to, že hrala hlavnú rolu.(10.8.2014)