• bourec

Půl hodiny,a dost.jako parodie naprosto nevtipný(taxi,který evidentně nechce zastavit,ale o tři metry vybočí k chodníku ,aby hlavního blba postříkalo,to je vtip pro děti druhý mateřský,haha,hihi,hoho),jako komedie,a film jako takovej naprostá příšernost,a navíc s děsnou Amy Poehler,která vypadá jak Jana Šulcová těsně před detoxem.Proč?0%.(5.4.2015)

Podarená paródia na romantické filmy, ktorá sleduje dvojicu zaľúbených, ktorým to však aj napriek iskre a sympatiám stále nejako nevychádza. Amy Poehler a Paul Rudd si svoje pôsobenie v projekte rozhodne užívajú, svoju sympatickosť využívajú na 100% tak ako aj ostatný herci, ktorý stvárnili menšie postavy. Mňa rozhodne bavilo pozorovať tie najviac klišé momenty, ktoré v romantických filmoch dookola sledujeme, prehrané do absolútnej absurdnosti. Preto za 4*.(3.7.2014)

Tak moje nadšené očekávání se nenaplnilo, respektive naplnilo jen částečně. Celý film je opravdu jako jeden dlouhý skeč ze Saturday Night Live, obsazením počínaje a ulítlým, ad absurdum vygradovaným humorem konče. Co ale celkový dojem kazí je to, že jednotlivé scény, které by v pár minutách v televizi působily dokonale (a to hlavně díky hercům, jejichž záměrně ochotnické výstupy jsou opravdu vtipné, a ne trapné) nedrží pohromadě. A tak nejlepším segmentem filmu zůstává sestřih scén, který tvoří vizuál k písni "It Was The Last Thing On Your Mind" od Norah Jones. Což je škoda.(22.7.2014)

• hansel97

Nečekal jsem nic velkého. Mám rád Amy Poehler, mám ráda Paula Rudda, ale tohle dojebali totálně po všech stránkách. Nevadí mi humor SNL, ale to jsou krátké sketche a udělat ze sketchů film, i když nemá nějak extra dlouhou stopáž, je průser už předem. Jo, nějaký vtipy tam byly, ale příběh a celkové pojetí a naprosté zvrácení každé scény v bizarně nepvtipnou hlášku byl jeden z hřebíků do rakve. Prrrrrr, snad si vylepším chuť s Amy Poehler v Sisters.(6.7.2015)

• Aljak

Ako paródia by to veru nebolo vôbec zlé, len keby tak trochu ubrali tých absurdít. Je mi jasné, že na nich sú v podstate paródie postavené, lenže tu to bolo miestami nesmierne zbytočné. Námet dobrý, príbeh tiež, lenže samotné spracovanie a ten štýl akým to bolo podané mi akosi nesadlo. A to mám paródie celkom rád. Táto vyzerala zozačiatku naozaj sľubne, a mala množstvo dobrých momentov a scén, lenže tých trápností tam bolo bohužiaľ viac - a tie stiahli film do podpriemerných sfér. Škoda, ale aspoň Paul Rudd ma celkom bavil, no a Amy Poehler mi prišla trochu nevýrazná na to, že hrala hlavnú rolu.(10.8.2014)