V momente, keď sa Joel (Paul Rudd) a Molly (Amy Poehler) stretnú, ide o nenávisť na prvý pohľad. Kvôli jeho veľkej korporácii Candy Company hrozí, že Molly bude musieť zavrieť svoj malý obchodík. (dwdb)

Trailer 1

Aljak

Ako paródia by to veru nebolo vôbec zlé, len keby tak trochu ubrali tých absurdít. Je mi jasné, že na nich sú v podstate paródie postavené, lenže tu to bolo miestami nesmierne zbytočné. Námet dobrý, príbeh tiež, lenže samotné spracovanie a ten štýl akým to bolo podané mi akosi nesadlo. A to mám paródie celkom rád. Táto vyzerala zozačiatku naozaj sľubne, a mala množstvo dobrých momentov a scén, lenže tých trápností tam bolo bohužiaľ viac - a tie stiahli film do podpriemerných sfér. Škoda, ale aspoň Paul Rudd ma celkom bavil, no a Amy Poehler mi prišla trochu nevýrazná na to, že hrala hlavnú rolu. ()

Beagle

Tak moje nadšené očekávání se nenaplnilo, respektive naplnilo jen částečně. Celý film je opravdu jako jeden dlouhý skeč ze Saturday Night Live, obsazením počínaje a ulítlým, ad absurdum vygradovaným humorem konče. Co ale celkový dojem kazí je to, že jednotlivé scény, které by v pár minutách v televizi působily dokonale (a to hlavně díky hercům, jejichž záměrně ochotnické výstupy jsou opravdu vtipné, a ne trapné) nedrží pohromadě. A tak nejlepším segmentem filmu zůstává sestřih scén, který tvoří vizuál k písni "It Was The Last Thing On Your Mind" od Norah Jones. Což je škoda. ()

kaylin

Nevěřil jsem tomu, že tohle obsazení a s tímhle režisérem přijde s něčím skutečně dobrým, ale najednou jsem si po několika minutách uvědomil, že nesleduji klasickou americkou komedii, ale úžasné absurdní divadelní představení, které je ve skutečnosti filmem. Parádní ujeté situace a vtipy, které skoro navazují na francouzskou a vlastně i českou tradici. Neskutečně překvapení, které bude nejspíš velmi opomíjeno. ()

Morholt

Parodické prvky jsem zpozoroval až na samotném konci. Do té doby to byla sice trochu uhozené, ale jinak tuctová romantická komedie s několika WTF momenty, které tady ovšem nefungovaly. Navíc Cobie Smulders a Michael Shannon, kvůli kterým jsem si to vlastně pustil, tady mají jen epizodní role. Alespoň že Paul Rudd a Amy Poehler působili jako celkem sympatický pár. Ale to bylo, kromě několika málo úsměvných vtípků, asi tak všechno. 30% ()

hansel97 odpad!

Nečekal jsem nic velkého. Mám rád Amy Poehler, mám ráda Paula Rudda, ale tohle dojebali totálně po všech stránkách. Nevadí mi humor SNL, ale to jsou krátké sketche a udělat ze sketchů film, i když nemá nějak extra dlouhou stopáž, je průser už předem. Jo, nějaký vtipy tam byly, ale příběh a celkové pojetí a naprosté zvrácení každé scény v bizarně nepvtipnou hlášku byl jeden z hřebíků do rakve. Prrrrrr, snad si vylepším chuť s Amy Poehler v Sisters. ()