Siláci (E01) (epizoda)

Drama / Horor / Povídkový

Československo, 1991, 12 min

Režie:

Igor Chaun

Scénář:

Igor Chaun

Kamera:

Jan Velický
(další profese)
 • swamp
  *****

  Povídka televizního cyklu Velmi uvěřitelné příběhy. Siláci mi připomněli Menzela či staršího Formana.. aspoň do té chvíle, než Jan Hřebejk zasadí svou první (a současně poslední) ránu. :D(4.5.2010)

 • WANDRWALL
  ***

  Velice přesvědčivé, velice lidsky přirozené. Silák vyprovokuje mladého klučinu, aby pořádně bouchl krumpáčem, jinak mu dá přesdržku, ten bouchne a vidí už jen kaluž krve jak vytéká zpoza dveří na toaletu.(25.8.2010)

 • Radek99
  ****

  Jedna z povídek televizního cyklu Velmi uvěřitelné příběhy. Neoficiální reklama na Horalky... :-)(10.7.2007)

 • LexBarker
  *****

  Nejlepší povídka z cyklu.Honza Hřebejk je v roli intelektuálskýho cyklistickýho zmrdíka dost přesvědčivej,takovej druhej Dustin Hofman ze Straw dogs...Zakřiknutej,nesmělej,ale když jde do tuhýho,drsňáci padají k zemi s krumpáčem,nebo kulkou v hlavě...Atmosférická hudba,Víťa s Milošem a moje oblíbená Mirka Součková,toť kombinace,co pro mne nemá chybu...(22.7.2013)

 • manonfire
  ***

  Nepřijde mi to celé jako nějaká genialitka, notabene v záměrné zkratce cokoliv vystihující. Nicméně už jen ten kontrast obrýleného posránka v knajpě 67cenové skupiny, okořeněný spolubicyklistkou se zvědavě vyplazeným jazýčkem na vahách pákového souboje dvou ultrapak, se mi do dětské paměti zkrátka vryl. Mimochodem Miloš Vávra, ten musel bejt drsnej už jako mimino. Jeho máma si určitě potírala rozdrásané prsní dvorce kalciovou mastí. 60%(23.5.2016)

 • - Když pár odjíždí z hospody, tak jede na jiných kolech, než na kterých přijeli. (Duoscop)